reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Witam kobitki, dzisiaj umowiłam sie na prenatalne na 4 stycznia ..
Mam katar i czuje sie taka przybita cały dzien chodze jak cien... Za tydzien wizyta u ginekologa juz sie nie moge doczekac zeby zobaczyć fasolke..


Needi - ja na youtubie ogladam porody naturalne i w domach jak kobiety rodza wczoraj to chciało mi sie wyć tak pieknie nagrane i takie emocjonalne to bylo ze az na moemnt przestałam sie bac porodu haha : )
 
No to ja też się zapisuję na 26 lipca :-)
A ja mam przeczucie, że to dziewczynka. Poprzednio byłam podświadomie nastawiona na chłopaka i się potwierdziło. Ciekawe, czy kobieca intuicja w ciąży chociaż trochę działa ;-)

To witam w gronie 26 lipca :)
Okaże się, może moje przeczucie też się spełni, chociaż czasami mam wrażenie, że tego chłopaka czuję przez mojego faceta :p już dwa razy mnie pytał czy widać siusiaka :d ciekawe ile jeszcze razy będę musiała tłumaczyć, że to za szybko, hehe.
 
reklama
Dziewczyny Wy ciągle piszecie a ja już chyba z tydzień zaległoś i mam alho i więcej, eh... Mam nadzieję że u Was ok i że zła passa się skończyła :) ja w czwartek idę do lekarza i już nie mogę się doczekać :) miała już któraś usg genetyczne???
 
Do góry