reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Karolina mam ciocię która 2 albo 3 razy poroniła, a w tym roku (w wieku 39lat) urodziłam pierwsze dziecko. Także spokojnie bo nadzieja zawsze jest!

A wy dalej z tym pasztetem :-) Ja cały czas chodzę głodna jak wilk, ale wiem, że muszę się pilnować z jedzeniem.
 
Madziolina konserwa tez jest pyszna :) tez lubię niestety choć pewnie nie jest zbyt zdrowa :) a dzis gdy kupowałam pasztetowa to kupiłam mielonkę taka z galaretka wiec mam namiastkę takiej mielonki z puszki ale póki co pasztetowa wygrywa! ;)
 
Cześć dziewczyny ale wam fajnie ze mozecie sie zajadać ... Ja dzisiaj od 2 w nocy w kibelku siedzialam bo mialam takie mdlosci i w sumie mam do teraz fatalnie sie czuje ;((
 
MOnika -świetne wiadomości, mam nadzieję że od Bąbelka też takie wiadomości są :)

Pasztetowej już nie mogę...w ogóle mam tak że jednego nia coś mi super smakuje a drugiego już na to patrzeć nie mogę...

MakinowaMarta - w panelu sterowania edytuj bodajże sygnature.

Olcia - dziś cały dzień mam to samo co chwilę z kibelkiem :(
 
jolcia - wspolczuje ja jestem panika wiec jak mi nie dobrze to zaraz cala sie trzese i placze bo nie umiem wymiotywać..

zjadlbaym jakiesw dobre ciasto mm.
 
reklama
Olcia ja mdleje przy wymiotach :( na szczęście w ciąży z Ami opanowalam technikę :/ jeśli mogę Ci doradzić to najlepiej na stojąco i nisko głowa nie wymiotuj na pusto choć czegokolwiek się napij aby w żołądku coś było wtedy mniej męczy...
 
Do góry