reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

My na razie nie mówimy nikomu, co jest trudne bo teraz jest z nami moja mama. Wczoraj przy niej odebrałam tel z przychodni, czy potwierdzam wizytę. Nie wiem, czy się nie zorientowala...:)

I nie wiem, czy będzie u nas radość. Przed synkiem jeszcze operacje, a ja uziem7e
 
reklama
Jejku dziewczyny, ale się rozpisałyście, za rzadko tu chyba zaglądam :)
Venicee oby już wszystko było dobrze.
Karolina.w22 strasznie mi przykro :( trzymaj się jakoś :(
Dziewczyny pisałyście o pobolewaniu podbrzusza i kłuciu, tez ostatnio tak miałam i aż się zmartwiłam ale jakoś mineło, mam nadzieję, że wszystko jest ok. Świruję normalnie jak cokolwiek mnie zaboli to już się zamartwiam :( a wizyta dopiero 17.12.
 
Aleksandra, mnie często boli jak na @. W pierwszej ciąży lekarz mi mówił, że to normalne bo macica sie rozciąga.

Karolina, trzymaj się tam!

Ja już nie mogę się doczekać, na dodatek ostatnio ciągle mi niedobrze bleeeee...
 
No mam nadzieję, że Maluszek potrzebuje większego mieszkanka i robi sobie miejsce stąd te pobolewania.
Ja to bym najchętniej co tydzień na usg latała :)
 
@karolina bardzo mi przykro!

dziewczyny zaczelam sie zamartwiac, jak nie boli to czemu nie boli, jak boli czy to czy dobrze ze boli. Chyba popadam w paranoje,zaczynam sie nakrecac! dzis mnie znowu kaszel meczy, flegma zaczela schodzic, oby to juz koniec tego kaszelkowa, bo mam dosc...

co do mowienia rodzinie to ja czekam na II trymestr, a teraz cichosza. Przez moje zajecia jest nam ciezko, maz musi odprowadzac malego do przedszkola na 8:30 , wiec 9;30 w pracy wiec po 20 w domu. Ja wpadam z zajec o 13, szybko gotuje, sprzatam, wietrze i lece na 14 po synka i siedzimy sami, czasem maly pada przed powrotem taty. Chcialam mame sciagnac do pomocy, ale zaraz by sie kapnela, ze cos jest na rzeczy. A jak ona wie to wiedza wszyscy... Wiec wymyslilismy, ze poki nie zauwaza to nic nie mowimy. Teraz w swieta sie raczej nie zorientuja, brzuch wylazi wieczorem - mozna zwalic na obzarstwo, nastepnym razem bedziemy poczatkiem marca i tu juz (mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze) pewnie wyjdzie. A jak nie to sie rodzinka w pl zdziwi latem :szok::-)

zdrowka wszystkim!
 
Venice oby już było dobrze.

Karolina bardzo mi przykro.

Kasiulka widzę, że my z tego samego miasta.

Aleksandra mnie teraz brzuch jakoś mocno nie boli, ale w pierwszej ciąży bolał i to dosyć długo. Jak pytałam ginekolog to powiedziała, że to normalne.

Jolcia córcia Ci się sama bawi? Mój synek jak wracam z pracy to ciągle na mnie wisi i nawet chwili nie chce się sam pobawić.

Jak czytam co jecie to od razu mi niedobrze. Mi wchodzą tylko kanapki z powidłami lub miodem. Jutro robię badania więc cukier mi pewnie przez to wyskoczy wysoki.

My, chyba zupełnie inaczej niż reszta Was, powiedzieliśmy już wszystkim.
 
Ostatnia edycja:
Karolina tak mi przykro :-( ja pomimo opini lekarzy zrobiłabym badania pod kątem tegi dlaczego tak się dzieje, ale wtedy trzeba trafić na dobrego lekarza żeby dobrze cie pokierowal. trzymam kciuki.
u mnie dziś mdłości od rana standardowo, czuje jak mi się rozciąga tam wszystko. jutro zaczynam 8 tydzień ;-) miesiąc jeszcze i koniec 1szego trymestru ;-)
 
reklama
Do góry