reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Dziewczyny ja tez mam piersi duuuuuzo większe ale tez ogólnie przytyłam i brzuchol tez większy.... Niestety nie cieszy mnie to, choć nie objadam się jakoś szczególnie.
 
reklama
A ja wam powiem, że już w pracy na mnie dziwnie patrzą. Zawsze miałam duży brzuch, a teraz to juz przesada. Początek 6 tygodnia i takie cyrki? Matko, żeby bliźniaków nie było :-D a niestety coś czuję że jest duża szansa bo miałam dwa 20 mm pęcherzyki gotowe do pęknięcia.
 
A ja wam powiem, że już w pracy na mnie dziwnie patrzą. Zawsze miałam duży brzuch, a teraz to juz przesada. Początek 6 tygodnia i takie cyrki? Matko, żeby bliźniaków nie było :-D a niestety coś czuję że jest duża szansa bo miałam dwa 20 mm pęcherzyki gotowe do pęknięcia.

Mi jeden starszy gość wyczytal z oczu, że jestem w ciąży zanim sama się domyśliłam ;)
 
Nie mamy w rodzinie bliźniaków, ale ja miałam cykl stymulowany CLO i urosło 2 pęcherzyki i coś czuję że pękły oba :zawstydzona/y:.
A no kawał życia, jesteśmy ze sobą od liceum. Jesteśmy już prawie jak rodzeństwo :-D
 
reklama
Ja bym chciała 2 albo 3 najlepiej od razu :) moje marzenie. Tyle ze u.mnie nierealne raczej ;) no cóż. Niech się szczęśliwie urodzi to jedno. Będzie dwojeczka w domu to już też duża radość. Jeszcze 8 dni do wizyty. Odliczam i umieram z nerwów. Oby tylko po drodze nic się nie przydarzyło ; (
 
Do góry