reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Tak jest, to normalne, dziecko różnie reaguje na inne osoby. Moja póki co uśmiecha sie do obcych, ale jeżeli ktoś gwałtownie do niej podejdzie i głośno mówi to płacze.


I co teraz? Czemu się nie zgadzasz na 6w1? My szczepiliśmy tą droższą, ale nie pamiętam nazwy.


Ale co to kogo obchodzi, jak inni spędzają święta? U nas w domu są zawsze prezenty i mimo, że tata utrzymywał 6 osób to się zawsze jakiś drobiazg znalazł. Więc ja sobie nie wyobrażam świąt bez prezentów, choinki, kolęd - nawet z you tube'a.

6w1 to zbyt duże obciążenie dla dziecka. Pewnie zaszczepię jedną płatną 3w1 z krztuścem jednokomórkowym i dwie sanepidu.



Moja już fika przez dwa boki, więc luz;) Nie uleży na pleckach obecnie. Dziś jej dałam kaszkę i nauczyła się połykać, więc jest postep.

Ja lubiłam święta jako dziecko, żył mój dziadek i wszyscy jeździliśmy na wieś do dziadków (moi kuzyni) super było. A teraz też jest miło, ale inaczej.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moja waży 7500, ma na pewno ponad 70 cm, może z 75, nie mierzyła jej ostatnio.

Nastka nie chce nic jeść, oprócz cycka. Jeszcze przed antybiotykiem coś tam próbowała, a teraz wypycha językiem, dławi się. Lipa! Ani obiadku, ani owocu, ani kaszki. A już ponad tydzień nie ma antybiotyku. Nie wiem co mogę z tym zrobić. Macie jakieś pomysły?

Ruda, wytrwałości! Ściskam!
BasiaJulia - no właśnie! Co to kogo obchodzi :-/
Mamba, no nieźle :-D
 
Lila, pewnie ma taki epizod nie jedzenia. A probowalas dawac jej taka rozwodniona kaszke albo owoce? I wtedy jak dziecko jest w miare glodne?

Musze zglosc spora kropke/kreske na dziasle - dolna prawa jedynka sie powinna pokazac niedlugo (chyba, bo nigdy wczesniej nie widzialam jak zeby ida) :)
 
Musze napisac bo wybuchne zaraz!
Moja tesciowa przed chwila wysalala mezowi smsa, ze mu babcia umarla I jutro pogrzeb. Zadzwonil do niej I okazuje sie, ze zmarla w srode!!!! Maz jutro do pracy idzie, sam jest i nikt go nie zastapi. Teraz wieczorem nie chce dzwonic I sciagac nikogo do pracy w wigilie bo co powie, ze w srode zmarla a teraz mu sie przypomnialo. Nie mam slow.
 
Musze napisac bo wybuchne zaraz!
Moja tesciowa przed chwila wysalala mezowi smsa, ze mu babcia umarla I jutro pogrzeb. Zadzwonil do niej I okazuje sie, ze zmarla w srode!!!! Maz jutro do pracy idzie, sam jest i nikt go nie zastapi. Teraz wieczorem nie chce dzwonic I sciagac nikogo do pracy w wigilie bo co powie, ze w srode zmarla a teraz mu sie przypomnialo. Nie mam slow.
Masakra jakaś! Dlaczego mu własna mama nie powiedziała o tym wcześniej?[emoji33] przecież to jego babcia ehh te teściowe
 
Toteczko, to niech teraz powie, że nigdzie nie jedzie, bo nie ma jak!! I niech zapyta ma musi, dlaczego poinformowała go tak późno!
Flammie, super z tym ząbkiem :-) Nie dawałam nigdy na głodniaka, bo wydawało mi się, że jak będzie bardzo głodna to będzie mi płakać :-/
Nafoczko, mam nadzieję, że mu szybko przejdzie. Zdrówka!
 
Cycamy. Mam nadzieję, że uśnie. Przy cycku już śpi, jak zwykle, ale mam nadzieję, że po odłożeniu też już będzie spała. Spała dzisiaj wszystkiego z dwie godziny, ale grzecznie z leżaczka, krzesełka czy kolan Mikołaja oglądała, co robimy. Padam na twarz. Choinka ubrana :-) Ciasta przełożone. Jutro tylko ogarnąć chatę, dokończyć sałatkę i mąż barszcz, kompot i karpia usmaży. Mam nadzieję, że się wyrobimy :-)
 
reklama
Pomiędzy karmieniami, z godzinę po cycaniu. Fajnie mi próbowała wszystkiego, co jej z miesiąc temu dawałam. Kaszkę Sinlac zjadła raz prawie całą porcję. Natomiast pije, miała też moment, że nie chciała, ale teraz już jest ok z piciem. Jedynie dynia z ziemniakiem jej nie podchodziła. Teraz od 5 m- ąca już powinna jakieś mięsko, a my w lesie :-/
 
Do góry