reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Pierwsze co zrobiłam to zmierzyłam ciśnienie:-D:-p po tych ekscesach szpitalnych. 104/67 czyli taka moja wyższa norma.
 
reklama
u nas tez pogoda migrenowa, ciśnienie spada :/
małgosia, dziwnie masz, bo albo pomylono wyniki. Albo twój organizm przy spadku glukozy sam ją produkuje. Tak ja mam np. w nocy, i rano mam wysoki cukier (ale w labie zawsze na czczo idealny, bo idąc po drodze spalę nadmiar) W poprzedniej ciąży mnie uczulili, że wynik na czczo to wynik zanim wstanę z łóżka (glukometr musi leżeć na szafce nocnej). Tak że te pomiary cukru na czczo w labie o kant dupy rozbić. Jeżeli masz glukometr sama sobie sprawdzaj cukier, bo a nuż to pomyłka była i nie będziesz musiała być na diecie. A po godzinie jaki miałaś wynik?

makota, obu udało się bez antybiotyku, ale on i tak mniej szkody narobi niż bakterie. Trzymam kciuki!
 
Hej
I to pewnie przez to ciśnienie źle spałam, + do tego zmiana czasu ehhh :wściekła/y:
No jaaasne, a za oknem juz chmury się kłębią, jak ja chcę isc do ogródka to mi pogoda się psuje :wściekła/y:

makota, gib zdrówka chorowitki. Coś wiem o tym, wczoraj byłam z Aru u lekarza osłuchała go i czysto na szczęście a dziś nos ma już zablokowany ;/

Jagodka mi nie przejdzie ból głowy dopóki czegoś nie łyknę. Teraz to tylko Apap.

EJ DZIEWCZYNY JA JUŻ W TRZECIM TRYMKU :-D:-)
 
U nas zapowiada się ładny dzień, w cieniu już 16 stopni :tak:
Dziecię w przedszkolu, w domu porządek, muszę pojechać do przedszkola podrzucić plecak na basen córce bo zostawiła w przedpokoju, do sklepu kupić udziec z indyka (pierwszy raz będę piekła) i to wszystko na dziś.
 
witam się po tygodniowej przerwie jakoś czas tak ostatnio leci a i ja miałam jakiegoś lenia na wszystko... zniechęcenie do wszystkiego mnie ogarnęło....jakieś przesilenie czy co???
pogoda się popsuła a weekend był taki ładny... my sobotę spędziliśmy na budowie.... Czarek dzielnie nam pomagał przez chwilę gruntował swój pokój a potem na szczęście poszedł się bawić do piasku....
a w niedzielę odpoczywaliśmy u teściówki na wsi....

a od 2 dni strasznie boli mnie hymmmm sama nie wiem co czy to miednica czy kość łonowa ale normalnie nie mogę chodzić ani się przekręcać najbardziej ból doskwiera mi wieczorami... nie wiecie o co chodzi... mam się martwić???

a co tam u Was???? zaraz poczytam choć pewnie nie nadrobię całego tygodnia...

makota zdrówka....

a właśnie do którego tygodnia należy zrobić krzywą cukrową.... bo na ostatniej wizycie lekarz mi nie kazał (może zapomniał) a ja nie zapytałam tak byłam przejęta tym usg????

gib dla Was też zdrówka...

ewa mój Czarek tak szalał w brzuchu (dzień czy noc) i zostało mu to do dziś... w tej ciąży jest jakby spokojniej na szczęście

elefit gratuluje 3 trymestru...
 
Elza do 28tc. Spojenie łonowe Cieboli pewnie. Miednica się poluzowuje, żeby macica mogła dalej rosnąć. Też to miałam w 18tc teraz - chodzić nie mogłam, w poprzedniej ciąży pod koniec ciąży miałam też z tym problem.
 
zakupy zrobione, kupiony kocyk, kołderka, poszewka do przedszkola, tak więc bobasek może już na pół dnia zostawać, może wtedy bez płaczu będzie do domu wracać :p

pampki 1 po 46gr/szt to chyba dobra cena, co?

Arabelka, na czczo 83 przy normie do 99, po godzinie 162 przy normie 180, po 2h 183 przy normie 140...

czasami głowa mnie rano boli, jak pokój był słabo wywietrzony albo w nocy zrobił się zaduch. dlatego mam zawsze otwarte takie wywietrzniki w oknach, jak robi się ciepło, śpimy przy odszczelnionym, a jak zamykamy, to zawsze nawilżacz działa. czasami jednak wstaję z bólem i tak i tak...tak więc Jagódka bardzo współczuję...
 
Malgorzatkar za tyle samo kupiłam w Auchanie. 19,88 za paczkę. Też wydaje mi się, że to całkiem niezła cena.

A co do cukrów, to zdrowy człowiek powinien mieć ten wyniki po 2 godzinach niższy, u Ciebie wyniki wskazują na stan przedcukrzycowy, dadzą Ci pewnie glukometr, zalecenie diety i pomiar kilka razy dziennie.

Myślałam, że ból głowy przejdzie mi po śniadaniu, ale gdzie tam. Idę apap połknąć, bo aż mi niedobrze z bólu..
 
Elza ja tez tak mam bolą mnie kości miednicy aż tak strzelają czasem jak się w nocy przekręcić chcę.\

Kiedy się zaczyna 3 trymestr bo ja to z tym liczeniem ?
 
reklama
Angelika za 3 dni zaczynasz. Przyjmuje się, że skończony 27tc to 3 trymestr (ale to niedokładne, bo właściwie to powinno się 40 tygodni podzielić na 3 i wyjdzie 13,3 tygodnia na każdy trymestr czyli jakieś 13,2tc to koniec 1 trymestru, 26,4tc t koniec 2 ttrymestru no i od tego momentu do końca masz 3.
 
Do góry