reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Dzien dobry!

Nie poszlam na krzywa, bo zastanawiam sie czy nie isc lepiej do internisty.... Wszystko wskazuje na angine :/ zrobilam sobie syrop z cebuli, wiec dzis sie polecze, a jak nie przejdzie pojde do lekarza. Wizyte mam 10, wiec troche czasu na to badanie mam.

Trzymam kciuki za odwazniejsze :)

Milego dnia !
 
reklama
Makota to trzymam kciuki za Twoje zdrowko. My rowniez z wersji chorowitej. Bartol ma goraczke i z nosa mu cieknie. Do pediatry nie ide, bo zaraz wychodzimy do alergologa, ktory monitoruje Bartola odczulanie.... grrrr. MILEGO DNIA DZIEWCZYNKI.
 
Cześć Dziewczyny!
U nas ładny dzień się zapowiada :-)
Makota - współczuję anginy, trzymaj się, glukoza nie zając ;-)
GiB - zdrówka dla synka, N. też katar ma ale bez gorączki i w sumie już przechodzi.
A tego kto zmianę czasu wymyślił to bym chętnie ********* N. się biedna nie wyspała i ledwo do przedszkola poczłapała :-( a wieczorem harce na całego :dry:
Małgorzatkar - zawsze takie trawki mi się lekko przypałowe wydawały, ale mam jakoś źle płytki założone, źle woda spływa i nie mogę ich doczyść - to raz. A dwa, że zimne bardzo, a jak się nagrzeją to parzą i dziecka na nich nie posadzisz, a trawka jest spoko. Podobno nawet 5 lat potrafi wytrzymać w znośnym stanie. Też poluję na truskawki :cool2:
 
u Makota oby nie angina;/ nie wiem czemu ale jakos mnie mnie przerazaja antybiotyki w ciazy;/ a sama juz 2 razy bralam;/

czy wasze bobasy tez 24 na dobe szaleja? masakra moje chyba nie spi nic a nic a brzuch ciagle w ruchu... biedne dzieciatko:p ja w sumie tez bo w nocy to mamusie ciagle budzi
 
ka.wo też właśnie myślałam zawsze, że to kit te trawki, ale właśnie płytek nie mogę doczyścić i kijowo to wygląda, płytki zimne, bosą nogą się nie wyjdzie i jakoś tak stwierdziłam, że przy bobasach to może być nawet niezły pomysł

Ola w przedszkolu, też ledwo zdążyłyśmy, bo wstać nie chciała...

Makota, oby to tylko gardło było a nie angina. dobrze że odpuściłaś badania, bo przy infekcjach mogą wyjść wyniki zafałszowane

Jagódka, chyba ty najbardziej się orientujesz w temacie: przejrzałam jeszcze raz te swoje wyniki z krzywej i na czczo i po godzinie mam prawidłowe, a po dwóch skok i za wysoko... jakieś dziwne mi się to wydaje, że po dwóch h wzrosło jeszcze zamiast spaść? i teraz się zastanawiam, czy z Olą, jak miałam badanie tylko 50, to czy też jakby była 75 to by wyszło źle po 2h... dziś mam wizytę u diabetologa, więc się dowiem wszystkiego, ale mnie męczy ten wzrost, googlałam i nic wygooglać nie mogę na ten temat...
 
Ja obudziłam się z koszmarnym bólem głowy:baffled: I pół dnia pewnie przez to będę miała do tyłu.. Zaraz jakieś śniadanko zmontuje, może mi się lepiej zrobi. Zapowiada się leniwy dzień. Muszę tylko zupę ugotować.
Adaś też się obudził i kopie mnie w pęcherz:sorry2: kochane Dziecko

edit
Małgorztkar - a kto to wie? Miałaś jakieś objawy w poprzedniej ciąży? U mnie cukier zawsze wychodzi na granicy, jakby sprawdzili insulinę to by wyszło szydło z worka.. A może tak być, że dopiero po dwóch masz źle wyniki, bo właśnie organizm potrzebuje około 2 godzin, żeby te 75g rozłożyć - dlatego właśnie w większości labów nie pobiera się po godzinie, tylko od razu po dwóch.

Makota
, współczuję, dużo zdrówka!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ewa - tez bralam 2 abtybiotyki :baffled: czuje sie lepiej, wiec moze samo przejdzie. Ostatnio odczuwam slabsze ruchy i troche mnie to niepokoi, ale moze rytm dobowy sie dziecku zmienil...

Jagodka - na bol glowy dobra jest wit. C. Jak nie bylam w ciazy wciskalam cytryne do zimnej wody, albo jadlam na surowo. Teraz tez tak robie. Czasami pomoga :)
 
Makota dzięki, nie slyszałam o wpływie wit C na ból głowy. Codziennie piję herbatę z dużą ilością cytryny, poza tym jem paprykę i inne witaminkowe bomby, no i biorę centrum materna. Także to raczej nie z niedoboru wit C, tylko przez hormony i pogodę za oknem;-), jakoś tak dziwnie pochmurnie jest, jakby coś wisiało w powietrzu
 
reklama
Do góry