reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2012

No włacha. Wrzućmy na luz bo mi ciśnienie skacze i znowu się będę tarzać w łóżku pół nocy zamiast spać:crazy: ja tam nikogo urazić nie chciałam, jedynym mim celem było móc w końcu się odezwać, bo już dawno to rozważałam, ale nie jestem osobą która lubi się narzucać zżytym kumpelom, jakbym wiedziała, że tak to się skończy to chyba bym zrezygnowała.
 
reklama
patra, dla mnie bomba! opiekę miałam super, położna niezastąpiona, dostała nawet od Nas potem upominek, bo bez niej bym tam umarła chyba:p bez porównania ze szpitalem w J-biu:/ leżałam u Nas jeden dzień i takiej wredoty nigdzie nie spotkałam a o jedzeniu nie wspomnę dwie suche kromki z kostką masła:/ a w Żorach full wypas bułka z serem i pasztetem przynajmniej :p opinie miał super, wiec i ja i moja przyjaciółka ( ona w czerwcu rodziła) zdecydowałyśmy się na Zory:):-)
 
sss16, mój to dopiero robi sobie ostatnią drzemkę przed właściwym snem ok 21 :-D ojj narobiłaś smaka na piwko i chyba sobie strzele redds'a, a co tam raz się zyje, miałam pracować ale coś mnie nie łączy z systemem firmowym, więc wieczór wolny
Mój śpi tylko na plecach, ale głowę daje na boki dlatego miał lekko wypłaszczone właśnie boki główki, raz probowałam go zmusić do spania na boku podkładając koc za plecami, ale był taki wrzask, że koc z prędkością światła zabierałam w sumie się nie dziwie, też bym nie lubiła, jakby ktoś mi narzucał pozycje spania :-D pocieszające, że nie tylko mój tak strasznie nie lubi leżeć na brzuszku, też jakoś raczkowania u niego nie widze, a siedzi podobnie jak Danielek
 
optimistic no ze spaniem to mój jest gigant 19 i śpi codziennie no może z 15stomintowym opóżnieniem czasami albo jak gdzieś jesteśmy. On potrafi obudzić się np.18-20 po drzemce, wykapię go, zje i normalnie o 19 idzie już na ten właściwy sen i od tygodnia śpi całe nocki od tej właśnie 19 :) ale on śpioch po mnie, ja też mogę spać 24h na dobę ;p też próbowałam dawać za plecki coś ale też był krzyk, wiec niech śpi jak mu wygodnie. To widzę też ,że nie jesteśmy sami z brakiem chęci na raczkowanie i brzuszkowanie;p

a piłaś redsa żurawinowego? mniammmm ale w sklepie dziś nie było :))
ps. w galeri twoje zjęcie się nie otwiera tylko taka mała ikonka Barusia..
 
reklama
Do góry