reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

silwia - imię jeszcze nie wybrane i z tempem mojego męża to prędko nie ustalimy imienia :p przywykłam haha
Wisinia - masz na myśli lipcówki 2013? nieee, w ogóle nie zaglądałam na nowe wątki bo czasu nie mam. poza tym wszystkie znaki na niebie wskazują, że ja sierpniówka 2013 będę :) termin mam na 14 sierpnia ;) patrząc na pogodę to zazdroszczę Ci, że u Ciebie to już taka końcówka ciąży.. :)
Corin - super czapeczka :) ja kupiłam Mateuszowi ostatnio w H&M za 15 zł taką białą czapeczkę "saharkę" z małym daszkiem. Super jest! :) Mam nadzieję, że Mati będzie chciał chodzić w niej bo on tylko by ściągał wszystko z głowy :/
 
reklama
Witajcie kochane

Klaudusia jak tak ciepło to chodzi bez czapki nie ma szans zeby sie cos utrzymalo na jej glowce , jak chłodniej to w bawelnianej

Wisienko Antos to super imie mam wujka Antka wspaniały facet

Corin uwazaj na patelnie szkoda jej

Silwia , Malami , Monia , Aleksandra witam was cieplutko
 
Pia mialam ci nic nie pisac bo szkoda mi bylo jezora strzepic ale nie moglam tak obejsc kolo tego bokiem

To ze dzielisz ludzi na bogatych i biednych to wiem i ze biedni sa dla ciebie nic nie warci bo daja gorsze jedzenie i ubrania dzieciom nie wspomne o lekach i szczepionkach . bogaci maja na wszystko i nie musza pic mleka od krowy , chodza w pieknych markowych ubraniach , jednak nie swiadczy to o tym ze ci biedni ludzie nie kochaja swoich dzieci moze bardziej bo sa bardziej blisko z nimi w tych trudnych chwilach

To ze ja bylam chora na raka napewno sobie w zaden sposób na to nie zasłuzyłam jak kazda z nas na to nie zasługuje , na to choruja niestety i bogaci i biedni i nikt sobie tego nie wybiera ,
szkoda ze wygadujesz takie bzdury bo dostac kopa od zycia to nie tylko choroba, temu sprzyja wiele wiele innych czynnikow i przezyc ale to z biegiem lat kazda z nas doswiadcza ,

Pomódl sie do Boga zebys ty nigdy nie doswiadczyla takiego zycia , zebys ty albo ktos bliski twojemu sercu nie zachorował albo nie zamógł tez mu powiesz ze sobie na to zasłuzył , masz malenkie dziecko obys nie darła z nia kotów jak drzesz teraz ze swoimi rodzicami , oni cie kochali , wychowali jak potrafili najlepiej i co widocznie sobie na to zasłózyli ze nie macie wspolnego jezyka . Widzisz siebie za 20 lat i swoja córke która leci na policje na ciebie donosic i nie mozesz sia z nia dogadac , caly czas mowie o tym jestem prawie 2 razy starsza od ciebie , zycie mnie wiele doswiadczyło i nauczyło . To ja musialam wybrac czy mam zyc z matka alkoholiczka czy mam ja kochac czy nie , to ja musiałam wybrac czy zjesc chleb czy dac młodszemu bratu bo matka nie kupila wolala wóde kupic , to ja musialam wybrac czy wybaczyc matce najgorsze słowa swiata aby twoje dziecko umarło w tobie , ja mowie o takich ludzkich sprawach o takim zyciu i szacunku dla innego nie zaleznie od tego czy jest biedny czy bogaty ,
Tobie zycze obys nigdy nie doswiadczyla takiego zycia obys zawsze byla zdrowa i obys nigdy od nikogo nie uslyszala
KAZDY DOSTAJE OD ZYCIA TO NA CO ZASLOZYL jednak choroba to nie los to zwykły przypadek który moze spotkac kazdego z nas
 
Apropo czapek Corin ta którą pokazałas jest świetna . My wróciłyśmy niedawno z dworu wieje u nas jak w kieleckim a mała wiecznie chustkę zrzucała :confused2: opaski i chustki jej nie pasują.. dziwne. Ogólnie jest dziś jakaś złośliwa ciągle do cycka woła:eek:
 
Marzena masz rację. Dobrze mi napisalas, zasluzylam na to. Poruszylas mnie bardzo. Przepraszam, poniosło mnie. Nie musisz mi wybaczac. I to nie prawda że dziele ludzi na biednych i bogatych, być może tak to wygląda ale tak nie jest, naprawdę. Ją sama nie jestem bogata.

Ją kupilam właśnie dzisiaj małej czapeczke juz taką z daszkiem na około bo w cienkiej zawiazywanej juz jej gorąco :)
 
wrocilam... ledwo... nie wiem czy to malusi w brzuszku ale cos mnie tak gniecie pod mostkiem ze az oddychac nie moge a bol nie z tej ziemi...

daga - powiem dokladnie co i dlaczego z tym ksiedzem. Jego wytlumaczenie bylo takie, ze chrzest to jest oddanie dziecka rodzicom pod opieke i ich obowiazkiem jest wychowanie dziecka w wierze katolickiej. Jesli rodzice nie maja slubu koscielnego to w takowej wiarze nie zyja i nie sa w stanie jej regul przekazac dziecko. Ksiadz chrzczac pierwsze dziecko obdarza nas zaufanie, ze cos z tym zrobimy. Jesli jednak przy drugim dziecku okazuje sie, ze my dalej zyjemy w grzechu on nie zamierza wiecej nas tym zaufaniem obdarzac. Tak nam to mniej wiecej wytlumaczyl :-)
A wy nie chcecie sie przeniesc na lad? Dobrze wam tam na wyspach? Ja rzeczywiscie mam bliziutko, zaledwie pol godziny. Tylko, ze z kasa krucho wiec nie poszalalam :-p

wisienka
- jesli to bylo do mnie to nie krepuj sie kochana - klotnia z Toba to sam zaszczyt :-)

mala monis- u nas jest wlasnie na odwrot, Alex zajada nabial, chyba nawet za duzo... U niani z rana je owsianke, w domu serki i jogurty dlatego ja mu mleka do picia nie daje w ogole. Powiem szczerze, ze nie mam pojecia czy ta wersja Tombaka jest sluszna ale cala ksiazka ma sens :-) nie wiem tez jak dlugo powinno sie dawac mm, my w kazdym razie juz zrezygnowalismy ale nie jakos z przymusu ale samo z siebie tak wyszlo. Alex najadal sie na kolacje i mleka wypijal przed snem 60-80 ml i jakos tak naturalnie wyszlo, ze przestal je pic.

silvia - my od malego uzywamy Libero bo Pampersa przesikiwal od poczatku :confused2: Libero mamy 5 i czasem tez je przesika ale rzadko wiec mysle, ze to moze kwestia ulozenia siuraka? Gdzie sie przesunal ku gorze i jakos 'wyjszlo' :-D
 
reklama
Moje dziecko dziś szybciej zasnęło niż zwykle. Póki co ją kaszel nie męczy podczas spania. Żeby nie ten kaszel to pewnie pół dnia spędziłybyśmy na dworze, a tak to byłyśmy 2 razy po godzince.

sylwia, bardzo Ci dziękuję za radę :* Kinga nigdy nie miała żadnego zapalenia, teraz też nie ma. Wszystko byłoby ok, gdyby nie ten kaszel tylko podczas snu. Nam lekarka przepisała syrop przeciwalergiczny Aerius, ale mała za diabła nie chce go pić. A jest pyszny w smaku, słodki. Natomiast ten drugi wykrztuśny jest ohydny, a pije chętnie...No cóż, taka jej "uroda" :-D Przecież moje dziecko nic innego nie tknie do picia co nie nazywa się wodą lub mlekiem :-p

mała moniś, no u nas wygląda to bardzo podobnie jak u Was. Chciała wczoraj na kolację butlę, to jej dałam. No i przy ataku kaszlu zwróciła wszystko :sorry: podejrzewam, że właśnie łyka wydzielinkę, a po całym dniu wszystko "leci".


alexandra, kurczę, nie wiem, chyba nie załapałam - Ty też spodziewasz się dzidziusia? ;-)
 
Do góry