reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witajcie,
u nas dzień lepszy, ale i tak jestem wykończona psychicznie. Ogólnie to słabą mam psychikę. Dzięki za kciukasy. Młody odpadł już, dzisiaj spał tylko 40 minut, a wczoraj prawie cały dzień.

Konwalianko, bardzo fajny prezent dostałaś. Gratuluję i zazdroszczę.
Daga, mój mąż wynajmuje już kilka ładnych lat i powiem Ci, że dzięki temu przynajmniej rachunków nie musimy płacić, no ale kontakt z ludźmi okazał się za niemal każdym razem baardzo piekielny. Nie wiem skąd Ci ludzie wynajmujący się biorą ale w większości to jakaś patologia. No ale mieszkanie to inwestycja i nawet jeśli nie będzie zysku, to będziecie mieli na kredyt z tego mieszkania, co w perspektywie x lat Wam się to opłaci.
Maqnio, mi się podoba ten fotel z Ikei.
Anula, ja piorę w "dziecinnym" proszku, ale tylko dlatego że zwykle uzbiera się jego prania na oddzielne pranie. Wygodniej mi wyprać po prostu oddzielnie. Ale to co napisałaś, to 3 lata to za dużo, podobno już po 6 miesiącach można prać w zwykłym.
Marzenko, ważne że szybko to cholerstwo wytną.
Silvia, zdrówka dla Aleksa.

Resztę mam witam i życzę miłej nocki.
 
reklama
Silwia na pewno ta nóżka :-(
Monia ja w styczniu mam mieć powtórkę cytologii...
Daga oj bidulka nasza :-( Moja Lil robi kupkę ale po 6-7 razy takie maleńkie :-(
Anulka ja już od dawna piorę w PERSILU i Lili nic nie jest. Tak samo jak i płyny... Kupuje niemiecki Lenor albo Kuscherweich czy jakoś tak :-)
Sis ten z Ikei lepszy :D
Konwi gratuluje Kochana wygranej:-) super że wigilia wolna!:-)
Emka to mikołajki pełną parą :-) super że Grześ miał taki przedsmak wigilii :-)chyba że bez gwiazdora u Was :-)
Marzenko kciuki zaciskam !

Zastanawiam sie tak właśnie nad sprawą ospy... Moja bratowa dzis dzwoniła że wysypało jej siostrzeńca... Ona miała już ospę kilka lat temu i moje pytanie brzmi... czy mogła przynieść Lilce?? Bo się biedna stresuje... a jutro ma zostać u nas na noc...
 
wydrusia u nas Mikołaj jest na Mikołajki, a na Święta prezenty pod choinką się zostawia

powiedzcie jak u Was bylo z pierwszymi miesiaczkami po zakonczeniu karmienia Ja mialam teraz w listopadzie pierwsza a teraz już mija 36 dni i cisza :szok:
 
Bartolini w końcu usnął więc i ja mam chwilę dla siebie:)
Dziecko moje dzisiaj pobiło rekord spania w dzień- spał ponad dwie godziny. W szoku byłam ile można rzeczy zrobić. Zazwyczaj to ok. godzinki śpi i jest wyspany borsuk mały:) Pomimo wielu wrażeń dzisiejszego dnia walczyliśmy o sen ponad godzinę. Może mieliśmy nadmiar wrażeń.
Konwi gratuluję wygranej. Fajnie bo w sumie to szkoda wydawać taką kasiorę na kosmetyki. BO lepiej dziecku coś kupić:-D
Anula my odkąd Bartek roczek skończył pierzemy w normalnym proszku wcześniej lovela była grana. Czasami mi się jego ubranka zawieruszą z naszymi i o dziwo jeszcze nic nie zafarbowało:)
Monia to już niebawem będziecie musieli zacząć pracować nad rodzeństwem, więc w trzech latach które narzuciła Ci ginka spokojnie powinnaś się zmieścić. Trzymam kciuki. Jak mi się marzy męska decyzja męża. Chce ale.........
Emka ja się na temat miesiączki nie wypowiadam bo ja dostałam pierwszej ok 20 dni po skończeniu połogu. Karmiliśmy się 9 miesięcy. Teraz jak patrzę na to co mi pozostało po cyckach to sobie myślę że powinna karmić całe życie, albo zacząć zbierać na nowe:) Nigdy nie miałam dużych, ale teraz to stanika nie potrzebuję:)
Wydrusia co do ospy to z tego co wiem to ktoś kto miał ospę może złapać półpaśca i też zarażać.
 
Ostatnia edycja:
hej,

u nas dzień mikołajkowy spędzony u rodziców. Szymek dostał mnóstwo książeczek i jest wniobowzięty. Uwiebia je :-D

tak na szybko...

Konwalianko wow gratuluję i zazdroszczę... 400 zł na kosmetyki, jaaa-ciee ;-)

Anulka ja piorę od dłuższego czasu w persil sensitive i daję tylko do płukania płyn z lovelli. Myślę, że jeśli Bartek nie jest uczuleniowcem to spokojnie możesz próbować.

Maqnio ja bym wybrała ten fotelik z ikei. Właśnie z tej przyczyny, że bałabym się o upadek. W bujaku o niego nietrudno.

Więcej nie pamiętam, wpadnę jutro :-D
Aha, wyszły nam dwie trójki. Jeszcze tylko dwie...

Buziaki!
 
Witajcie ....
Troche mnie nie było ,jacieee ile nadrukowałyscie , fajnie:-)nie nadrobie tego na bank ,przepraszam ....złapalam mega doła i jakos probuje z niego sie wykaraskac ,Nadia zdrowa ,chodzi ,biega i rozrabia tylko nocki gorsze ostatnio:-(a tak to po staremu .Pozdrawiam was wszystkie ,ucałujcie swoje pociechy odemnie :*
 
Hej słońca:-) u nas nadal pruszy śnieżek, bielutko się robi, jak tak będzie pad:no:ało jeszcze przez cały dzień i noc to ciekawe czy jutro wyjadę samochodem, bo mam wykłady na uczelni. A u mnie jak zasypie to śnieżarka się nie spieszy
Anula ja od początku piorę w proszku jaki mam, przeważnie wizir, ariel lub bryza i nic się nie dzieje;-)
Teśka hej słońce :-)
Wczoraj wieczorem walczyliśmy z nocniczkiem, Adrianek co posiedział to za chwilę wstawał i wkładał nogi do środka:-D a finał końcowy był taki że otworzył szufladę w szafce i nasikał do niej, wprost na ulubiony ręcznik mojej córci:-D:-D:-D
 
Hej!

Moja mała wstała dziś o 5.40 :baffled: a zwykle przed 7 wstaje. Co prawda noc nienajgorsza, no ale...właśnie, zawsze by się chciało lepiej. Mąż dziś wraca z pracy z delegacji, jutro pewnie znów cały dzień spędzy na górze, dalej remontując. A niedziela pewnie minie szybko.

Anula, ja od urodzenia Kingi piorę jej ciuszki w dzidziusiu, no i też w sumie myślałam zmienić już na normalny proszek. I chyba niedługo tak zrobię :tak: Odnośnie tabletek anty, to ja nie biorę już od jakichś 2 mcy (pamiętasz może, pisałam, że mam odstawione, bo mam wykryte nadciśnienie). Moja gin zmieniła mi tabletki na nadciśnienie na inne, bo tamte słabo sobie radziły... Daj znać po wizycie!

Anetkaaa, powiem Ci, że mój mąż póki co nadal ma "lekkie" opory, żeby się starać o drugie dziecko, ja ostatnio w sumie też. Mąż uważa, że jeszcze mamy czas, a ja z kolei boję się powikłań związanych z moim nadciśnieniem. Zobaczymy, czas pokaże!


daga, u nas tez kawałeczek czekoladki od razu przynosi zaparcia. A próbowałaś podać Jowitce zamiast czopka kawałek szarego mydełka do pupy? Ja ze 3 tyg. temu tak mojej zrobiłam, bo widziałam, że stęka i nie może, ale nie płakała. Mama mi tak doradziła i w sumie słusznie, bo po 20 minutach już kupka wyszła :) Ustrugaj taki kawałeczek średnicy jak ołówek i na długość ok. 2 cm, rozgrzej pod ciepłą wodą, żeby to mydełko namiękło i wsadź w pupę! Naprawdę działa, a na pewno nie zaszkodzi :)


Miłego dnia!
 
reklama
Do góry