reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

iwonus ja jeszcze karmie, na razie nie mysle o odstawieniu, moj Maly jest strasznie cyckowy, nie bede go stresowac, zreszta nie jest to dla mnie az taka udreka, jak bedzie mial 2 lata i nadal bedzie tak szalal na punkcie cycka jak teraz to zaczne się martwic :-D poki siedze w domu to bede karmic
 
reklama
Jestem dziewczyny załamana. Młody chyba ząbkuje, sama nie wiem, ale płacze tak przeraźliwie, że sama już z nim płacze. Dzisiaj cały dzień płakał, z małą przerwą w ciągu dnia. Na wieczór od nowa. Czopki podaję paracetamol na zmianę z ibuprofenem, ale nie widzę poprawy. O żelu na dziąsła nie wspomnę. Chciałam już zadzwonić do szpitala dziecięcego po poradę, ale nie odbierają.
Jutro wybiorę się do pediatry, może mi pomoże, chociaż wątpię.

Marzenko, ciężko na pewno będzie, ale dasz radę.

Przepraszam, że nie odpiszę pozostałym ale nie mam sił.
 
Oszaleje, Bartek nie spi od ponad pol godz a mi peka glowa:wściekła/y:
Co do szczepinek, kiedys moja siostr zle zaszczepili w lewa reke tak ze ruszac nie mogla nawet palcami, u nas w szpitalu powiedzieli ze symuluje(byla w postawowce)mama przeniosla ja do Lublina i okazalo sie ze zdarzyli w ostatniej chwili bo dostala zakazenia i szlo do serca a wtedy wiadomo. W Chełmie tydz ja trzymali i uwazali ze symuluje:wściekła/y:My szczepimy ze tydz tyle ze platna ale juz sie boje zwlaszcza tego jak Batrka utrzymam na badaniu bo po zapaleniu jamy ustnej nie da sie dotknac lekarzowi.
jesli chodzi o mowienie, u nas kiepsko ale ma przeciez czas, jeszcze nie raz bede miala dosc gadania:-pBartek mowi nie(to chyba ulubione slowo), kaka(tata), gja gja(głasiu), ko ko ko(kosi kosi), ka ko ka ko( na dwor)i chyba tyle baba i mama obecnie nie mowi ale wczesniej mowil. no i czesto mowi ja;-)
Rano musze leciec na miasto, nawet odespac nie bede miala jak:wściekła/y:
 
marzenko :* tule mocno.
Ania wspolczuje. Lekarz zawsze uwazal jak szczepil malego. jak byly dwa szczepienia to zawsze w osobne nozki.
Aneta a moze to nie sa zabki, jak tak placze. moze ucho lub gardlo.
wydrus sliczne fotki

tylko tyle zapamietalam. wszystkie pozdrawiam. spalam cala 1h. Maly non stop sie wiercil i wybudzal bo cale cialo go swedzi.
 
Ostatnia edycja:
Witam się z samego ranka :-) my dopiero wstaliśmy. Ady wstał chyba lewą nogą bo cały czas marudzi, ale dzielny tatuś opanował sytuację heh:-)

Silvia, zdrowka dla Aleksa, biedne maleństwo tule.

Anula współczuje nocy.
Emka to fajnie nie jestem sama:-D teściowa mówi odstaw go już bo będzie taki cycol, ale ja znów postawiłam na swoim, nikt nie będzie rządził moimi cyckami eh:wściekła/y:

Aneta może rzeczywiście to skonsultuj bo to może być zapalenie ucha albo jakiś wirus, skoro płacze. Tule:zawstydzona/y:



A odnośnie mowy Adrianek mówi mama, tata, baba, lala, ide, pa pa ,da (daj) ta (tak) nie, ajti (na dwór) pchu(tak sobie wzdycha), cici (kot), si (gorące) kląska na konia (jak konik)
A ta kawusia niech wam poprawi humor na resztę dnia
images
 
Ostatnia edycja:
hej:-)
Kurcze dziewczyny ale ostatnio drukujecie. w ogole nie moge nadazyc.
Aneta u nas praktcznie to samo. Malemu 3 wychodza i maruda cale dnie. Moze u Was tez 3 ponoc one najgorsze.
dagus ja nadal trzymam &&&&&&&&&&& zamieszkanko oby Wam sie udalo.
silwia oj zdrowka dla malucha. Ostatnio wlasnie w bystrzaku bylo 3 dzieci. Kobitka mowia ze u niej w przedszkolu ospa i szkarlatyna (a ja sie zastanawialam co to za chorobsko ta szkarlatyna)
iwonus witaj po przerwie. Ja tez jeszcze troche Gabka karmie. Liwie karmilam 20 mies. Gabka zamierzam do 1,5 a potem pomysle:-)
maqnio gratulaje ubytku 2 kg. To mamy Cie mniej:-D 2 kg w niecaly tydz to niezle. Mi by pasowalo 2 kg w mies chudnac to po 4 mies moze bym byla zadowolona. Ja w tamtym roku choinke ubieralam na mikolajki. Teraz jakos chyba w polowie mies ubiore. Oczywiscie wszystkie bombki sa platkikowe, drewniane itp bo jak Liwia byla mala to tak meczyla choinke az w koncu ktoregos razu sie przewrocila (szczescie ze nie na nia) i wszystkie bombki szklane (szklane byly tylko na gorze) sie potlukly.
monia Gabek tradycyjnie mama tata, baba, tota(ciocia), daj to, tam, tu, siusiu, tak, nie, odglosy roznych zwierzatek, bapa(mapa), na siostre mowi tapta:-D poza tym stara sie po siostrze powtarzac to czego ona chce go nauczyc (roznie mu to wychodzi).
Marzenko napewno dlugie leczenie prze Toba. Bedzie dobrze, zobaczysz. Walcz kochana i wracaj z tego szpitala do nas z dobrymi wiesciami. Jezeli czegos bedziesz potrzeowac to wiesz co robic:tak: Tule:*
Madziu witaj :*
Anula Bartus przeslodki:-)
emka Ty tez masz cudnego synka a i maz z tymi pysznymi deserkami ehhh mozna pomarzyc:-)
Ania kurcze jak tak mozna dziecku:baffled: przeciez chyba powinny wiedziec te pielegniarki. Ja zawsze podstawiam do szczeienia inna Gabrielkowa nozke lub raczke niz na ostatnim szczep. jakby w razie zapomnialy:tak:
wydrussia Lilcia cudna, no podobnie jak mamusia oczywiscie
konwalianko kompletnie nie wiem czym sie kieruje Twoja tesciowa (bo zakladam, ze to jej pomysly Ciekawe czy Twojego meza jak byl maly tez tak opatulala. Ja tez praktycnie przez caly dzien (czasami i noc) wietrze. Gabek czesto na krotki rekawek biega bo jest naprawde cieplo. Jakos maluchy nie choruja (chyba ze ktos cos przyniesie)

Ja probuje poki co nocnikowac Gabka tzn tak: maly wola siusiu, zdejmuje mu pampka i on nadal ucieka w kat (najlepiej do kuchni za pufy i sika. Wczoraj kupe na podloge zrobil. Bym dala spokoj ale przeciez wola to jakbym to zlekcewazyla to juz sam by sie zmieszal (wolac czy nie). Poza tym maluchy zdrowe. Wczoraj na spacerze Gabrielek chcial wejsc na podest zjezdzalni ale bylo za slisko i nie mogl. Tak sie rozplakal ze musialam go do domu przyniesc.
 
Ostatnia edycja:
Nil witaj słońce:-) widze że masz nie złe przygody z siusiakiem :-D Ja postanowiłam że od dziasiaj zaczynamy naukę sikania, na razie nocnik stoi i bardziej Aduś chce się nim bawić niż sikać , ale zobaczymy :sorry2:
Amelka omijała nocnik szerokim łukiem przez miesiąc, póżniej jak się spodobało to chciała siadać cały czas i od tak zakończyliśmy przygodę z pieluchami w wieku 18 miesięcy.
Zobaczymy jak będzie z Adriankiem:rofl2:
 
Ostatnia edycja:
Iwonus to Amelcia wczesnie zaczela:-) Liw miala rowno 2 latka. Jak gdzies pisalam bylo goraco i plecki od pampka jej sie odparzyly i powiedziala, ze juz nie bedzie go nosic:-D poza tym w tym czasie jej kolezanka (1,5 mies starsza) przestala pampka nosic i ona tez chciala:-D. Z tego co slyszalam to chlopcy troche pozniej sie ucza ale nie wiem czy jest na t jakas regula.
Jeszcze poza tym to pojecia nie mam jak mam Gabka sadzac. Probuje go na sedes na nakladke raczej bo jak juz cudem usiadzie na nocniku to siusiak mu wystaje tak, ze na podloge by nasikal:-D dlatego nocnik nam sluzy tylko do ,,podstawiania''pod siusiaka jak na stojaco sika:-D
 
reklama
Do góry