reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Pia eh te dzieciaczki rosna, robia sie coraz bardziej samodzielne i czlowiek sie glowi kiedy to sie zmienilo :-) brawo za nowa umiejetnosc. no i spryciulka polozyla sie na misiach co by mama nie podkradla ;-)

malami a Wy macie jakies preferencje? rozwalilas mnie z tym kurierem ; haha!Co do Fin to wlasnie minelo 5 lat ale to pierwsze BN tutaj. Probuje tescia namowic moze akurat ;-) Skype jest w porzadku choc ciezko Maciusiowi zrozumiec czemu ani babcia ani dziadziu nie chca wziac na raczki. Czaruje ich czaruje a oni nic ;-)

slonecznecznego dnia Mamusie
 
reklama
Hej hej!!!!
Wrcialam z zakupow i ze spacerku mala poszla spac a ja zaraz robie sobie kawke .Normalnie jestem załamana jakie to zycie jest drogie ,skad nabrac tych pieniedzy ,wczoraj 50 zl wydalam na zakupy bo lodowka juz prawie pusta byla ,dzisja tez prawie tyle samo wydane ,glowa mala ile na samo jedzenie trzeba ,juz i tak kupuje to co najp[otrzebniejsze i to co dla Nadii co lepsze achh a gdzie jeszcze reszta miesiaca,ja sie pytam jak tu zyc ,jak kasy ledwo starcza na jedzenie !!!:no::baffled:marzy mi sie gdzies wyjechac ,no niewiem okrasc bank czy co ,:dry:z tm bankiem zartuje ;-)dobra juz nie smece ,biore sie w garsc :-)
pia love spryciula z Bianeczki ,ale masz racje napewno sie wystraszylas przy okazji
malami oo ale masz fajnie ,tyle paczek !!!!ciut nie Boze Narodzenie :-D a aromat kawki twojej az u mnie czuc mniammm:)
sunsetzdrowka dla maluszka ,a dla ciebie porcja gzybkow tez jest :)
 
Pia - zapomniałam skomentować dzisiejszy wyczyn Blanki - spryciula mała :))) z każdym dniem dzieciaki uczą się czegoś nowego, nawet nie wiemy kiedy ;) mój Mati raz schodzi ładnie z łóżka a raz na łeb na szyję, muszę go ciągle pilnować.
sunset - ja jeszcze w ciąży nie jestem, ale coś czuję, że to będzie chłopak :D haha pewnie, że fajnie byłoby mieć teraz dla odmiany dziewczynkę ale nie to jest najważniejsze! ja już wiem, że w tej ciąży będę się bardziej bać, niestety :/ 5 lat - to już całkiem sporo.. co Cię wywiało w tamte strony? urabiaj teścia, może się uda i przyjedzie na święta :)) &&&
Tesia - udało się kupić jakieś ubranka dla Nadusi? ja ostatnio kupiłam dla chrześnicy taką śliczną bluzę dresową welurkową bez kaptura za 7 zł - normalnie jak nówka!!

idę wrzucić pranie, trzeba korzystać z pogody! szybko wyschnie
 
daga no własnie , niech ci co w rzadzie siedza niech sprobuja przezyc za tysiac zloty ,moze wtedy im sie odechce takiego gadanie o zaciskaniu pasa ja na miejscu tej kolezanki zebym tylko miala znajomosci i pewnosc ze by ktos zalatwil pracy bym prawie bez zastonowienia wyjechala.ale niestety ....jakos trzeba zyc ,ja sobie niewyobrazam jesli przyszly rok bendzie jeszcze goorszy to ja chyba bende glodna chodzic...:dry:
malami jeszcze nie ,nieszukalam jeszcze moze pod koniec tygodnia ,ooo super ze sie udalo cos fajnego znalezc:)
 
Witajcie kochane!

Doczytałam Was już wczoraj ale mieliśmy tak okropny dzień, że nawet nie było jak Wam napisać co nieco. Normalnie jestem tak nerwowa ostatnio, że masakra wszystko bym rozniosła po kolei! :angry: to chyba przed @ ech. Nikoś wczoraj spał tylko 15 min w dzień :szok: Potem reszta dnia maruda... W ogóle nie chciał zasnąć choć było widać, że śpiący na maxa. Okropność. W dodatku mąż ma na drugie zmiany,więc w sumie tylko ja musiałam się z nim męczyć całe popołudnie ale jakoś przetrwaliśmy.:biggrin2: Dziś mam nadzieje,ze będzie lepiej właśnie śpi sobie smacznie. :biggrin2:
W ogóle wiecie co po weselichu aparat nam sie popsul i jestem wściekła, bo w sumie z mojej winy spadł zwyczajnie na podłogę ech. Tak więc zostałam bez aparatu a na nowy póki co nie stać. Właśnie apropo Teśka
mam takie samo odczucie jak ty, kupisz tylko kilka rzeczy zaledwie i jak mówisz najpotrzebniejszych a już się nazbiera te 50 zł i tak wszystko ucieka. My też tylko z jednej pensji ciągniemy póki co ale mieszkamy u rodziców to jest lżej a jak pójdziemy na swoje to nie wiem co to będzie....

Sunset
U nas w porządku. Narazie zaprzestaliśmy cokolwiek ruszać na budowie, teraz czekamy do wiosny,żeby dalej wykończyć nasz domek. Póki co stan surowy zamknięty. Jak dobrze pójdzie może w przyszłym roku pod koniec się wprowadzimy ale to zależy jak z pracą będzie i w ogóle. Wszystko drożeje, masakra. Ale trzeba być dobrej myśli. A ze studiami ok, narazie zrobiłam sobie roczną przerwę i dopiero od przyszłego roku pójde na mgr
Oszczędzaj się kochana w miarę możliwości :biggrin2: I dużo zdrówka dla Was! A na kiedy masz termin? Jak się dowiesz czy chłopczyk czy dziewczynka koniecznie daj znać :biggrin2:


Dla reszty mamuś i bąbli też życzę dużo dużo zdrówka bo widzę, że jakieś choróbsko sie pałeta ech:-(

Zmykam póki co mężusiowi obiadek dać bo niedługo do pracy i znów zostaniemy sami. :-(

Miłego dnia wsystkim!!!!
 
Dzien dobry,
Mam chwile bo maly wchodzi wychodzi z lozeczka noszac tam chrupki:-D
Pia, moj z lozka umial zejsc zanim zaczal chodzic pewnie mial z 11 mies, teraz szczerze za bardzo sie nie przejmuje gdy jest na lozku bo bez problemu schodzi tak samo jak z lozeczka
Daga, powiem Ci ze dziwie sie Twojej kolezance, ja iagle kombinuje zebysmy za rok wyjechali bo tu zycie to jedna wielka meka. Co z tego ze mam studia jak pracy szukam i nic z tego jak juz cos sie znajdzie to max za tys
Tesia niestety zycie jest coraz drozsze, ja wczoraj praktycznie nic nie kupilam a poszlo 150 zl bo rachunek zza prad musialam zaplacic. Tyle dobrze ze maly w wiekszosci je to co my
 
Witajcie,
mam chwilę. Młody pierwszą drzemkę sobie zrobił i chyba przy jednej już zostaniemy. Ciężko będzie się przestawić.
No i od rana marud straszny. Jedna 4 idzie, ale za nią chyba kolejna.

Anula, mój umiał schodzić z łóżka jak miał troszkę mniej niż 11 mcy. Pierwsze co to go tego nauczyliśmy, żeby potem w stresie nie być :tak:
Tesia, wiem co czujesz... Drogie jest to nasze życie w tym kraju.
Daga, ja się obawiam że rok 2012 jeszcze jest dobry. Wszystko wskazuje na to, że kolejny rok będzie jeszcze gorszy. A Tuskowi to ja już w niczym nie uwierzę. Na następne wybory będę musiała odrobić pracę domową i zagłosować na tego człowieka, który naprawdę coś konkretnego zrobił. Na żadne partie, bo w końcu to jedno i to samo. I ja naprawdę zaczynam żałować że nie wyjechałam z tego kraju, kiedy miałam okazję. A bo studia skończyć, a tak naprawdę studia nie dają mi kompletnie nic.
Sunset, ty chyba pytałaś na kiedy mam termin. To będzie około 24.04, co śmieszniejsze to pomiędzy urodzinami moich rodziców, bo tata 13 a mama 26.04 urodzeni. Co do zdjęć, to raczej się nie pochwalę bo nie mam jak ;-)
 
aneta 85 ale fajna data na przyjscia na swiat waszego malucha ,ja tez jestem z kwietnia i to z 24 kwietnia,zodiakalny byk:-)
kamisiaw oj to pech z tym aparatem ,ale co zrobisz czasem tak bywa... trzymam kciuki za szybkie ukonczenie budowy domu i szybko przeprowadzeke :) my to na stancji mieszkamy ,i naopewno mieszkajac u rodzicow dla was jest napewno jakas oszdzednosc naweyt jak sie dokladacie na rachunki itp u nas sporo za rachunki wychoodzi....ale coz zrobisz,,,
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej!

Dziekuje wszystkim za zyczenia zdrowia, mnie pomogly i czuje sie dzis o niebo lepiej! KArolina tez juz lepiej, katar znika ale kaszel wciaz ja strasznie meczy i spac nie daje:(

Maqnio a jak Rozinka? Mam nadzieje ze tez juz dochodzi do zdrowia?

Pia ale macie mocny sen z mężem:-) Karolina ostatnio nauczyla sie wchodzic z tapczany na stół, ech.

Teska niewielu ludziom jest latwo w tych czasach;/ U nas juz od przyszlego miesiaca bedzie troche lepiej, bo dojdzie moja wyplata, co prawda polowa pojdzie na żlobek ale to zawsze bedziemy do produ o pare stówek:)


I witam w klubie mamuś okresowych;) Mnie tez wczoraj @ nawiedzil, to rzeczywiscie jakas zmowa!

Milego dzionka wszystkim!
 
Do góry