reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
hej kochane,

My po wcczorajszym grillu, było 12 osób, więc całkiem całkiem.. nie wiem co z Tymka wstąpiło ale przemarudził/przepłakał całe 2h ich obecności, później zabrałam go do kąpieli..zęby atakuję nie obyło się bez camilie.. za to nocka niezłam, od 20 do 4.50 - cyc a później spanie do 7 rano!:szok: już dawno tak długo nie spał..

sunset - a jak się czujesz? co obstawiacie tym razem? masz jakieś przeczucie? A jak u Maciusia z AZS-em? BO u nas ostatnio jakiś atak:-( placki na łokciach, pod kolankami, do tego wyskoczyły mu takie trzy krosty - grube, al bez ropy, jak wrzody..nie wiem czy to ma związek, ale dokładnie w tym samym czasie..no i już raz takie miał przy wykwicie.. ryczeć mi się chce jak na to patrzę, ale nie wiem co jest przyczyną.. Tymek od września zostaje z dziadkiem przez 2-3m-ce, ma on przyjechac pod koniec miesiąca.. a później moja mama, ale nie wiem na jak dłuugo, generalnie mamy parcie aby jak najdłużej był w domu.. jakby się udalo do kwietnia, byłabym szczęśliwa:tak: ale pewnie nie uda się tak długo..zobaczymy..obecnie borykam się z depresją, bo nie wiem jak sobie poradzę w pracy bez niego..
monia - witaj i zostań na dłużej
Miczka, super, że Szymcio wreszcie Cię eksploatuje:-D hehe a tak się martwiłaś, to teraz masz! biegaj z małym, zobaczysz jak to będzie gdy już sam zacznie łazikować:rofl2:
pia, no to Blaneczka pięknie rozwiązała sprawę z zasypianiem.. nie sądzę aby taki maluch robił coś z wyrachowania czy na złość
Sylwia, super, że chrzciny udane, a Alessandro musiał zaznaczyć swoją obecność i pokazać kto na tej "imprezie" jest najważniejszy :*

miłego dnia!
 
Hallo :happy:
U nas ok, Blaneczka własnie zasnęła, wstaliśmy i 6:30.....

sunset no widzisz :D cwaniara mała :D ale wczoraj usypianie było we wózku bo coś marudziła i zasnęła o 19:00!
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny :))
Ale nowiny u nas na wątku :)))

sunset - moje gratulacje!!!! ja mam nadzieję, że niedługo dołączę do Ciebie, czekam jeszcze na wizytę kontrolną u gina i chyba ruszymy ze staraniami :)) Ale się cieszę :))) ściskam kochana!! Poza tym trzymam kciuki oby katarek szybko przeszedł i we wtorek można było bez obaw szczepić!
maqnio - mam nadzieję, że Różyczka już zdrowa, na samą myśl o tym jak nasze dzieciaczki się męczą przy chorobie płakać mi się chce, biedactwa.. Odnośnie fotek z sesji to w weekend wrzucę jakieś na bb ;)
Anula - niezłą stopkę ma Twój Bartuś :) my przymierzamy się do zakupu r. 21bo sandałki 20 są już maławe. Liczę, że jeszcze przechodzi sierpień a na wrzesień kupimy już jakieś z zamkniętymi palcami :)
konwalianko - wierzę, że jest Ci ciężko na samą myśl o rozłące, ja sobie tego nie wyobrażam póki co. Ale na pewno dasz radę i z jeszcze większą miłością będziesz wracać po pracy do domu :))
silvia - gratuluję!!! :) świetny wynik!

A u nas nic nowego. Czekam aż Mati się obudzi i jedziemy na chwilę do dziadków a potem na jego drugą drzemkę jadę na spacer do koleżanki z pracy. Poplotkujemy :) Tata dzisiaj poza domem, a Mati od jakiegoś czasu ma taki jego niedosyt.. jak widzi jak wychodzi z domu to od razu w ryk.. tak mi go żal, ale co zrobić..

Miłego weekendu wszystkim!!
buźka
 
Dzień Dobrym dzisiaj niedziela :happy:
My na nogach od 6:30. Blaneczka wczoraj zasnęła o 20, dość wcześnie. Wstała dzisiaj nie nie chciała butelki, na razie siedzi na głodzie oglądając bajkę... zaraz jej zrobię kaszkę, nie wiem o co chodzi z tym mlekiem, 30/60 ml wypije a resztę nie i tak wczoraj też było. U nas słoneczko od rana, chyba wracają te ciepłe dni no ale już nie są takie ciepłe do końca o 18:00 już zimno jest... no i dzień krótszy już... ale to zleciało, dopiero co się lato zaczęło.

A ja ostatnio budzę się z boląca ręką, oczywiście jeszcze ona dochodzi do siebie po złamaniu, jest lepiej, ale czasem po nocy mnie rano boli...

Miłego dnia :*
Kawusia... mniam... smacznego!
Zobacz załącznik 492173
 
Daga u nas obcinanie paznokci tylko przez sen. Inaczej nie ma mowy. Obcinam Szymkowi kiedy wpada w najgłębszy sen, czyli jakieś 10 minut od zaśnięcia.

U nas skwar... Mały moczy dupkę w basenie, a mnie się zachciało naleśników...
 
daga ja obcinam tak Blaneczce: biorę ją na kolana, zabawiam nożyczkami, oczywiscie tylko jej je pokazuje, ona chce wziąść a ja wtedy mówie... czekaj czekaj coś Ci pokaże i tak zagaduję ją aż do ostatniego paluszka, ona siedzi grzecznie chce wziąść nożyczki, ja jej je pokazuję :D i wiesz... nie no ogólnie moja mała daje sobie obciąć pazurki, czasem wierci się ale dajemy rade może też opracujesz jakiś własny spodób na to :) i też ma u dużego palca tak jakby załamane po środku, domyślam się że to nic takiego, dzieci częstą stają na palcach i niektóre nawet nie czują jak bardzo. Nie wiem czy Ci pomogłam ale powodzenia, dacie radę. :)
 
reklama
hej, u nas tez leniwie ten weekend mija, dzisiaj Tymek podobnie jak u Miczki przesiedział w basenie...
daga, ja tez obcinam u nóg na śpiąco i także czasem je zabiera, ale ogólnie nie ma problemu, u rączek różnie, raz sie uda bez śpiocha, raz na śpiocha.. Tymkowi pęka ostatni paluszek, czasem pękają także u dłoni..

a ja mam problem, zauważyłam u małego na wewnętrznej stronie dłoni drzazgę:szok: no i usiłowaliśmy ją wyjąć i lipa.. mały rękę zabiera, no nie wiem co poradzić.. wyczytałam w necie, że można przyłożyć cebulę i niby wyciąga drzazgę, ale nie wiem czy uda się ten zabieg..a Wy co radzicie?
 
Do góry