reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Hej!

Mialyscie racje, moje dziecko po paru dniach na samym mleku teraz je za dwoch:) Ale zeby nie bylo zbyt pieknie to budzi mi sie znowu w nocy a juz pieknie przesypiala noce, ech. Z pieluch ja najbardziej lubie pempers ale sa mega drogie, wiec w domu uzywam te dada z biedronki a na wyjscia i noc pampersy.
 
reklama
Asica dlatego pisałam że każda z nas ma swoje "ulubione" pieluchy:-pdla mnie Pampers jest najlepszy, czy to slep&play czy active, po prostu wg mnie są bardziej chłonne i robią się miękki jak dziecko nasika a nie twarda bania:-p:-)
Monia ja obroniłam się 27.05.2011 (mgr) a 25.06.2009 licencjat i od wrześnie 2009 zaczęłam pracę w zawodzie:tak:czego uczę..hmmmm wszystkiego:-Djestem n-lem w przedszkolu:tak::-)kocham swoją pracę, do tego stopnia że na macierzyńskim i teraz na urlopie uczestniczę w spotkaniach/warsztatach/szkoleniach:tak:
Mateuszkowa już myślałam że młody nockę zarwał:)
Corin ja mimo że daję Liwce kaszkę z moim mlekiem to i tak się budzi:dry:
Kasiulka ja też szczepiłam i odpukać jeszcze nas nie dopadł rota:tak:zdrówka!
Daga to relaksuj się!

echh znowu młoda woła, później zajrzę to dokończę :p
miłego dnia!
 
To i ja się przywitam:)
Dzisiaj w końcu mała spała znowu do 9 (bo już się bałam, że na stałe zacznie się budzić wcześniej ale jest śpioszkim po mamusi) chyba jej pełny pampers przeszkadzał. Zmieniłam przy karmieniu o 7 i poszła spać dalej. Pobudki z krzykiem nadal są.... co prawda ostatnio tylko 2 ale zawsze to coś.... oby jej przeszło...
No i oczko się już ładnie zagoiło więc luz:)
My też pampersów używamy... jakoś mi odpowiadają a boję się próbować nowości bo jednak jak się kupi to trzeba całe opakowanie wykorzystać... Raz tylko miałam Huggies bo koleżanka kupiła a okazały się dla niej już za małe ale jakieś strasznie sztywne są jak dla mnie... A pampersy jakoś zawyczaj udaje mi się w jakiejś promocji kupić.... no i my oczywiście nadal na 3... Ale nie ma co się dziwić przy mojej kruszynce;)
A teraz zjadła kaszkę i poszła spać... tylko, że od samego początku trzeba było jej tą kaszkę wciskać:( nie lubię tego:(
 
Oj, my po nienajlepszej nocce. Kładę malucha do łóżeczka.Wcześniej spał ze mną.
Asica, ja wymiękłam o 5 rano i wzięłam go do mojego lozka.
Corin, Kircym mój też budzi się po kaszce na moim mleku.
Monia, uważaj na tę opryszczkę.mnie było bardzo przykro,kiedy nie mogłam synka całować zaraz po porodzie, ale powstrzymałam się.

My też na pampersach 3.

O 14.30 mamy wizytę u lekarza.
Ja też jestem nauczycielką, 2 lata pracowałam w zawodzie.Teraz skończyła mi się umowa,jestem na zasiłku.
 
Ostatnia edycja:
mamaFranusia, wiem- uważam i nie całuję małej, nawet zbytnio nie przytulam, choć wiem, że dziecko nie zarazi się tym drogą kropelkową, tylko tą wydzieliną z pęcherzyków... mam rację??? A jakiego ty uczysz/-łaś przedmiotu??? &&&&& za wizytę u lekarza!

basieniak, jak Twoje dziecko długo śpi, łałłł!

daga, to odpoczywaj ile wlezie!!

A ja kicham jak stary kot.... normalnie pończochy opadają...
 
ożeszsz kurczę, jednak drogą kropelkowa można się zarazić opryszczką...doczytałam na necie właśnie, teraz strasznie się boję o mała, czy jej przypadkiem nie zaraziłam, np. trzymając ją do karmienia i mówiąc do niej wtedy :-:)-:)-:)-(
 
reklama
Do góry