reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Mateuszkowa, on jeszcze nie raczkuje, narazie tylko tak stoi :) no i faktycznie porusza sie do tyłuu..lub siedząc na pupie

basieniak, dobry pomysł..ja tez zapisywałam pory karmienia, aby wiedzieć, które karmienie jest efektywne a które tylko potrzebą przytulenia.. muszę do tego wrócić
 
reklama
malamii, konwalianka no ja też pory karmienia długo zapisywałam żeby wiedzieć co i jak i żeby pamiętać z której strony ostatnio jadła;) teraz się już to unormowało więc przestałam, ale zapisuję wszystko co nowe wprowadzam z datą no i teraz te wymioty zaczęłam bo chyba jednak za często zaczęły się powtarzać...
 
Hej. Chciałam telefonicznie przepisać małemu mleczko, ale niestety musiałam iść do lekarza bo inaczej nie wypiszą. Przy okazji porozmawiałam o alergii i tak: glutenu nie odstawiamy, zupki owszem podajemy, owoce na razie jabłka i banany – konwalianko - lekarka stwierdziła, że jabłka i banany same nie uczulają tylko w połączeniu (co lekarz to opinia). Mamy odstawić na razie tylko śliwki. No zobaczymy. Po 24 idziemy na szczepienie i jak do tej pory nie minie to zobaczymy co dalej.
Znajomej farmaceutki pytałam o kremik na taką podrażnioną skórkę, poleciła LINOEPAROL. Zobaczymy co jest wart.
I jedno pocieszenie, że nasze mleczko teraz koło 7 zł kosztuje a nie 11. Ale dowiedziałam się, że Nutramigen jest na 100% i to jest NIENORMALNE!
Marzena - oby ząbki szybko wyszły i Klaudusia była grzeczna jak wcześniej…
Elżbieta – dzięki. Oby Maja dobrze tolerowała mleczko i udanego powrotu do pracy!
Malamii - dobrze, że nocka lepsza, oby tak dalej…
Aniaa - super, że szczepienie się udało J
Monia - oj może!
Konwalianko - super Tymcio „czworakuje” J ja się nie mogę nacieszyć jak mój Błażejek tak na czworaka „stanie” i zacznie tańczyć J
Wydrusia - u nas w dzień to samo Inie mam pomysłu czemu L
A i przyszły dziś kubki na Dzień Babci i Dziadka J
 
Ostatnia edycja:
wydrusia - troche przewertrowalam to i owo z czystej ciekawosci i teraz pojawia sie u naszych maluchow lek separacyjny, male budzi sie w nocy z krzykiem - nie glodne, tylko potrzebuje bliskosci mamy - przytulic, zeby wiedzialo ze nie jest same.. i niestety takie historyjki z budzeniem lubia powtarzac sie do okolo roczku.......
oczywiscie nie jest to regula..
widze ze mala juz prawie chodzi hehe ;-)
corin - usmiech jak zawsze boski.. no to i ja cos wrzuce..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Konwalianko Wy to sie macie, ciagle cos. Jak nie alergia to kupy a i ze spaniem roznie. Skad Ty sily an to bierzesz?

Mateuszkowa Twoj synek to niezle ciacho bedzie:-) Blond wlosy, niebieskie oczka, mmm:-)
 
witam dziewczyny- czy mozecie mi powiedziec ile kropelek wit D (konkretnie mam Devikap) podajecie swoim pociechom? Zakupilam te kroplekiw PL i na ulotce jest napisane ze decyduje lekarz... wrrr... duzo tansze w PL niz tutaj
Dzieciaczki macie przecudne, pozwolilam sobie zajrzec na galerie i co po niektore to juz chodzic beda!!! wow!!!!
 
Ufff doczytałam. My też dołączamy do dzieciaczków z trudnościami w zasypianiu.

Corin, ja codziennie odkładam naukę samodzielnego zasypiania, trudno się zdecydować, bo płacz.. Ostatnio wzięłam się na taki sposób, że karmię małego na leżąco w moim łóżku, a jak jest już mocno męczony, to obracam go na boczek i głaszczę po pleckach. Czasem uśnie :) a czasem nie :(, no ale próbuję i jest to jakiś początek nauki zasypiania.
wydrusia, pokoik śliczniutki i gratki dla Lilianki za ząbki. Franuś jeszcze 'bęzzębny' :-)
elżbieta, ja też chcę zacząć podawać kaszkę mleczną, bo jestem już zmęczona odciąganiem mleka do kaszki, a moje sutki mają tego dość. Zdrówka dla córci! Moja doktor przepisuje antybiotyki w ostateczności.
malamii, oby tak dalej! 5 godzin snu to już coś.
konwalianka, to ci konował jeden! Szkoda nerwów.. a Tymek duży chłopiec :-)
kicrym, jak tam laurka?
alex, gratki za ząbek i &&& za fitness.
basieniak, wyobrażam sobie, jak musisz się martwić o te częste wymioty. Mój mi raz zwymiotował mleczko i nie był to przyjemny widok. Trzymam kciuki, oby jak najszybciej przeszło. A z oczkiem, myślę jak dziewczyny, jesli nic się nie będzie działo, tzn. nie będzie się powiększał, oczko nie będzie łzawiło, to będzie dobrze i wchłonie się sam. Mój po szczepieniu też spał jak suseł, taka senność może być skutkiem ubocznym :)-) najlepszym z całej listy możliwych) po szczepieniu.
Mateuszkowa, no rzeczywiście przystojniaczka masz w domu :tak:
daga, witaj.

U nas lepiej. Wystraszyłam się w niedzielę, bo zaczął mi kaszleć, ale przeszło. Tak jak radziłyście, zakupiłam maść majerankową, Olbas, zakraplałam nosem solą i frida poszła w ruch i na szczęście jest poprawa.
Mam pytanie, jakiś czas temu zauważyłam suche miejsce na nóżce Franka, ostatnio się zaczerwieniło i zrobiło się chropowate, zaczęłam smarować Emolium i zbladło. Czy to może być objawem alergii?? Na buźce, na policzku też ma troszeczkę suchą skórkę, ale ledwo jest to widoczne, tak pod światło widać (lekarz nie widział, a mama widzi).

Z małżem fight to i więcej czasu na BB.

Spokojnej nocki mamuśki :-D:-)
 
reklama
Hej, hej... Wpadam z poranną kawką i wirtualnym ciachem ;-)
images

U nas nocka lepsza :-) Mały poszedł spać koło 21 i na jedzenie wstał po 5:tak: w nocy tylko 3 pobudki i jak poczuł, że ktoś jest przy nim (dałam smoka i pogłaskałam po polisiu) to tak zaraz usypiał :-) Fakt, że teraz zabawa na całego, ale po takiej nocy to aż miło :-):tak: Oby dzień był dobry.
Buziam i miłego dzionka życzę :*

alex - 100 latek dla Aleksia :*
 
Ostatnia edycja:
Do góry