reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witajcie kochane

U nas wszystko w normie , wyszłam dzisiaj na spacer bo taka piekna pogoda była od czasu jak wyszłam ze szpitala
Klaudia jest przekochana nie mam problemów z jedzeniem ani ze spaniem i bardzo wam współczuje tego bo to ogromna zmora jak dziecko nie chce jesc ani spac aby szybko to mineło
Psotka a dlaczego masz anemie za bardzo sie odchudzasz czy cos innego??
Teska Zdrowiejcie szybciutko
Balkan i dziekowac ze maluszkowi nic powaznego nie ma i to tylko jakas paskudna niestrawnosc chwilowa była
 
reklama
hej moje drogie, u nas dzisiaj taki normalny dzień.. Tymuś maruda ale umiarkowana, za to ślini się masakrycznie, czyli powoli zbliżamy się do kolejnej tury ząbkowej (tak samo było przy poprzednich dwóch).. teraz już śpi..ciekawe jak długo a ja mykam pod prysznic.. causki
 
Asica mój mały na początku też nie tolerował marchewki,teraz podaję w małych ilościach.Słyszałam że niektóre dzieci po prostu nie lubią marchewy.
Do tej pory jadł i było ok, ale przeważnie w zupkach a ta była bez dodatków. To mnie tylko bardziej zmobilizuje do gotowania młodemu a nie kupowania.

Hej mamusie !!!mam nadzieje ze u was wporzadku ,wybaczcie ze nieodniose sie do postow bo niemam glowy ,przeziebilam sie gdzies i okropnie siev czuje ,na dodatek maz tez ,echhh :baffled:milego wieczorku kochane

Zdrowiej kochana szybko :*

Mały wymiotował później jeszcze raz ale teraz już ok. Dwa razy jadł już mleczko ale tylko po 80ml. Teraz nie może usnąc i marudka jest.
 
alex - ale mi zrobilas "smaka" na ta Islandie..pieknie..
asica - oby z maluszkiem bylo juz ok!! niech dobrze spi dziecinka
marzenko - ty to masz szcescie z Klaudusia ze taka grzeczna :)

ja juz nie moge sie doczekac kiedy malemy przebije sie ten zabek, kluje ale nic sie nie wyrzyna.. a maruda jak nie wiem ostatnio chce tylko na raczki i lezy taki wtulony
 
Anp mi pediatra w Polsce powiedziała, że nie wolno podawać ,,oszukanego”mleka. A ile ja maluch?


Hejka...a dlaczego nie wolno,,jutro własnie się dowiem ile mały waży i zobacze co i jak dalej.


A my dziś zabiegani,mój mąż wcześnie z pracy wrócił wiec pozałatwialiśmy zaległe sprawy i byłam maluszkowi kojec kupic jak się cieszył jak go położyliśmy w nim,mógł znowu o 360 stopni sie obracać,,bo w łóżeczku mu to już nie wychodziło.No jeszcze mu fotelik na rower kupiłam co prawda używany,ale jest w dobrym stanie otaki właśnie,,,,niedawno kumpeli do Pl też załatwiałam bo w Polsce takich niby nie ma ,,orientujecie się może czy są???


http://fietsen-brommers.marktplaats...v+AHj+yQg=&fta_ind=2&fs=1&thumb_click=1#photo



Dziewczyny moze to przez te słoiczki z Gerbera Wasze dzieci ostatnio zwracaja,bo cos z nimi ostatnio nie tak niby było słyszałam.
Dobrej nocy dla naszych pociech!!!
 
Ostatnia edycja:
U nas dziś nawet ok.
Ja Franusia kładę spać tylko 2 razy w dzień. Wcześniej spał 3 razy, ale przez tą ostatnią drzemkę o ok. 17.00 później nie chciał spać. Teraz odpada o 20.00. Co prawda po 18.00 jest już bardzo bardzo marudny, ale wolę już taką marudę przez godzinę i wolny wieczór, niż nerwy i usypianie do 22.00.
7.30 - 8.00 pobudka
10.00 do ok. 11.00 drzemka
i później tylko na spacerku w wózku ok. 1,5 h. (codziennie jesteśmy na dworze, nawet jak jest brzydka pogoda)

Dziwna sprawa, bo mój mały dziś też zwymiotował owoce, ale to raczej przez to, że za dużo mu dałam. a i my jemy słoiczki bobovity, Jakoś bardziej Frankowi podchodzą.

Do natłuszczania buźki i ciałka ja polecam Emolium, u nas się super sprawdza.
balkan, super, że z Małym ok
Alex, ale Cię tam wywiało.. no widoki przepiękne, pewnie dech zapiera i w ogóle ta Twoja Islandia jakaś taka magiczna się wydaje
Mateuszkowa, mojej koleżanki córka miała wysypkę na całym ciele, nie wiadomo było od czego, pomogły kąpiele w Oilatum albo Balneum.
anp, ja zostawiłam małego ostatnio na chwile samego w łóżeczku, a ta pchełka mała próbowała mi się właśnie obrócić..a że jest już na to za długi, to aż miał główkę czerwoną, bo tak się pchał. Taki kojec to super sprawa. Ja mam trochę za małe mieszkanie na takie cudeńko. U mnie Franek na macie buszuje, ale juz tez zaczyna się robić za mała :-)co chwila muszę go poprawiać.

corin, ty też widzę nocny Marek :happy2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hej:-)
Witam się w ten paskudny, wietrzny dzionek, brrrr:wściekła/y:

U nas nocka w miarę ok, kilka chwilowych alarmów "mamo, daj mi smoczka":tak:
no i spałyśmy do 6.15 :szok:

Dziewczyny, mnie się wydaję, że z tym Gerberem jest coś nie tak. Jak kupuję z Bobovity, parę razy zdarzyło mi się kupić Gerbera, ale moja Mała woli jednak Bobovitę. Ale ostatnio sama też jej robię obiadki.

anp, z tego co wiem pediatrzy nie zalecają "oszukiwania" mleka. Dlaczego - to też nie wiem...



A my dziś z małą jedziemy po południu na usg brzuszka...
 
Ostatnia edycja:
Do góry