reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
a niezle, dziękuję:)mała spi a ja dzis wyjątkowo postanowiąlm wstac sobie rano, ogarnąc to i owo zeby miec potem luzik i czas na spacerek;)
 
hej dziewczyny odezwalam sie do Was niedawno,pozniej bylam tydzien na urlopie i probowalam Was doczytac ale za duzo tego,a wiec -ja jestem mama 5 i prawie pół miesiecznego Alexa,mieszkamy w Holandii,troszke mi sie nudzi i dlatego pisze no i zawsze sie czegos dowiem o maluszkach,bo to moje pierwsze dzieciatko wiec wszystko jest nowe!a Wasze sa w tym samym wieku!:happy:milego dnia

no i100 lat dla dzieciątek
 
No własnie, co mi sie też nie zgadzało... przecież z Sesti miałyśmy rodzić razem, po czym Ona się pospieszyła.... :)

Teśka - wszystkiego najlepszego dla Nadusi :)
Mateuszkowa - najlepszego dla Mateusza!
 
reklama
witam :)

my juz po wizycie u lekarza :) maly wazy 8200 gr i ma 72 cm:szok: wszystkie pieknie, na siadanie jeszcze ma czas, mam go turlac wiecej zeby zaczal sie przewracac
i musimy pic wiecej..miedzy jedzonkiem woda - i tylko woda, soczki lepiej nie a jesli juz to malo i rozcienczane..
co do gluteny to wprowadzac pomalu - najlepiej gotowa kaszke manna dla dzieci bobovita wsypywac po ok 1 lyzeczke do zupki na dzien i nie robic zadnej ekspozycji tylko jak maly bedzie tolerowal to za tydzien- dwa juz robic mozna normalna kaszke pszenna czy jakas inna glutenowa..:szok:miesko mamy jesc codziennie i warzywa - probowac pokolei wszystko

maly usnal w foteliku a teraz dosypia mi na sofie :-Dbo mama obudzila o 7:00 ..:-D

teska - dziekuje kochana i rowniez sto lat dla twojej niuni!!!!!!!! :*
asica, ania, balkan - dziekujemy:)
anp - witaj :) pisz czesciej
 
Do góry