reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

beja - co co ci chodzi? :p uwielbiam moja kuzynke bo ona jest w tym taka troszke niezdarna :p podgrzewa sloiki karmi lyzka z niego a pozniej przechowuje jeszcze 3 dni..ja juz nic nie mowie... :p
emka - tak jak pisze beja - tez mnie by to zaniepokoilo..zadzwon do lekarza
aneta - ja wiem o tym ;-) niestety moja kochana Ania ( kuzynka ) nie ..no i klops ;-)
 
reklama
emka, na początek nie gadaj głupot i odzywaj się częściej! co do pytania, to wczoraj spotkałam dziewczynę u lekarza, która opowiadała mi o ząbkowaniu i o przypadłości jej córeczki, która za każdym razem jak ma ząbek wyjść na infekcję układu moczowego, co objawia się mniejszą ilością moczu oraz gorączką (już w późniejszym etapie).. nie znaczy to, że u was tak musi być, ale wiadomo lepiej skonsultuj z lekarzem..

u nas jest inny problem, bo Tymek przesikuje pampersy i min 2 w nocy idą
 
beja - powiem tak: nie wazne jak wazne zeby sprawdzic zanim poda sie dzidz jedzene ;-) kuzynka jest boska..myslalam ze bede sie ja jej radzic ( ma corke 11 mc ) a to ona sie mnie radzi..npo. 2 dni temu dzwonila w co ma ubrac mala..na spacerek..co ma jej wlozyc pod kombinezon :eek::eek:

konwalianko - a jakich pieluch uzywasz na noc ? pampersy ?
 
My po wizycie u neurologa - Mateusz rozwija się książkowo - mówiła tylko, żeby nic nie przyspieszać :)

Emka, skonsultuj się z lekarzem - Mateusza pielucha np. dziś rano ważyła z 1 kg..... koniecznie skonsultuj, żeby nic się z nereczkami nie porobiło....

mnie chrzciny czekają na wiosnę, ale Wy jesteście niezłe - 30 - 40 gości.... toż to małe wesele....! nasze rodziny zdecydowanie mniej liczne, więc pewnie do jakiś 12 - 15 osób się ograniczymy....
 
Emka u nas tez ostatnio siuśków mniej ale tylko w nocy. No i my o 20 jemy tylko kaszkę gęstą a z karmienia o 23 zrezygnowaliśmy. Dlatego przy następnym karmieniu nocnym o 4-5 przestaliśmy zmieniać pieluchę bo była sucha... za to po przebudzeniu rano 7-8 trzeba od razu przebrać żeby uniknąć przelania :-D

Beja my mamy taką miseczkę z Tommee Tippee Tommee Tippee miska dekorowana 12+ 2748 - Ceneo.pl i wkładam ją do mikrofali bez problemu

Cholera ciemność mnie zastała a za okna nie zdążyłam się jeszcze zabrać :eek: będą musiały poczekać do jutra, a jutro muszę jeszcze dom posprzątać na sobotnich teściowych gości :baffled:
 
dziekuje wam kochane, wolalam sie upewnic czy wasze pociechy tez tak maja, ale skoro nie to skunsultuje to z lekarzem.
konwalianko slonce, nie moge jakos zaskoczyc znowu z tym forum, poza tym mamy problemy w dom az mi sie chce plakac, najprawdopodobniej musze szukac pracy i od lutego dam mala do przedszkola z uwagi na sytuacje z tesciowa no i sie zapewne wyprowadzimy i bedziemy wynajmowac jakis czas, a w miedzy czasie bedziemy probowali kupic jakies mieszkanie bo innego wyjscia nie ma.(czyt. wziac kredyt) Jednym slowem paranoja. Wiedzialam ze predzej czy pozniej sie to tak skonczy. Dobra koncze bo nie chce sie zalic choc mam wielka ochote wyplakac sie komus w rekaw. Bede wAs podczytywac ale z udzielaniem, ciezko. Takze .. buziam :*
 
reklama
Do góry