reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Witam sobotnio-wieczornie,
u mnie dzień do d.....a wszystko przez mega migrenę. Najprawdopodobniej przyczyniło się do tego odstawinie kilka dni temu tabsów anty gdyż dostałam od nich pokrzywki ( powoli zalała całą moją twarz i swędzi niemiłosiernie) i ginka kazała odstawić, Dzis rano jak obudziłam się to jakby walec po mnie przejechał a górne powieki jakby przyrosły do dolnych. I to rąbanie w głowie (kto ma migreny wie o czym mówię) połaczone z bólem brzucha, zapacho- i śiwatłowstrętem. Dobrze ze to sobota to S. zajął się małą, ja tylko karmiłam. Przeleżałam aż do teraz na kanapie w ciemnym pokoju. Na szczęścia Nati jakby wyczuła ,że mama żle się czuje i ładnie kima już 3 godzinkę.
Przepraszam,że się nie odnoszę do postów, nie jestem zwyczajnie w stanie. Kisses 4 U babiszonki kochane i maluchy!!!!!
 
Helo slonca!

przeraszam, ze sie nie odzywam, ale Rózina nie daje mi wytchnienia, nadal nie spi a ja padam na pysk. Mam nadzieje, ze wszystkie jestescie zdrowiutkie i ze maluszki maja sie dobrze!!!!!

tak wiec Wyderki juz pojechali - bylo suuuuper!!!! kurcze szkoda, ze tak ktorko byli, trzeba to koneicznie powtorzyc!!

sis:* dziekuje, Ty wiesz:*
psocia, wisienko - moje wifes love!!!!

wszystkie was mocno sciskam!

foto na watku - przepraszam, ze az tyle:)
 
konwalianka - mój kiedyś założył małemu śpiochy tył do przodu i zastanawiał się jakoś tak "nie leżą" ale nie wpadł na pomysł dlaczego..
dodi - ja mojemu za karę wzięłam Mateusza na cały dzień, najpierw długi spacer, potem odwiedziny u mojej siostry, potem u dziadków i dopiero teraz wróciłam. Bawi się teraz z synem na macie i mówi, że się stęsknił za synem.. Przepraszał mnie dzisiaj na dziesięć sposobów ale też jestem twarda! O nie! Niech sobie teraz pocierpi, następnym razem się zastanowi zanim wypije kielicha!
sestina - oby migrena szybko przeszła i nie wróciła!!!
Marzenka - nie znam tamtych rejonów, nawet nie wiedziałam, że taka dzielnica jest.. ale jak pisałam ja to dąbrowianka jestem :p Ale do Plejady trafię :)

To by było na tyle, dzisiaj już chyba tu nie zajrzę więc kochane spokojnego wieczoru i jeszcze spokojniejszej nocki!!
buziam
 
Maqni, tyle? Eee ja sie pyam czemu tak malo ;-)
A powiem wam w tajemnicy ze i my z Orchi planujemy schadzke ;-)

Co do zoltek... Zastanawialam sie jak chcecie je dzieciom zapodac, jakos nie umialam sobie tego wyobrazic, przeciez zoltko zatyka. No i nie wpadlam na to ze to wy chcecie jesc zoltko :-D
 
Witam niedzielnie,
wczoraj zostaliśmy na noc u siostry, a dziś byliśmy na bardzo długim i przyjemnym spacerku w Gdyni. Dopiero niedawno wróciliśmy i jeszcze dziś mam do wieczora siostrzeńców w domu. Muszę przyznać, że podziwiam Cię Corin, że dajesz radę z trójeczką ;-) "moje" mają 8 i 6 lat plus młoda i na kompa zero czasu.

Wyderka, Maqnio cieszę się że spotkanie się udało :-) szkoda, że na pomorzu tak nas mało...
Sesti, współczuje migreny. Mi w ciąży dały spokój, a teraz znowu wróciły, ostatnio w czwartek miałam wrrr

Mój M. przewija młodą i stara się wszystko przy niej robić od początku. Tyle, że mi szkoda ich samych zostawiać i tak rzadko się z Michałem widzimy. :-(
 
Matko swieta a moja starsza córka ciezarna pochłania wielkie ilosci jedzenia i mowi ze tylko podrazniła sobie zoladek jak tak dlej bedzie to w drzwi nie wlezie hehe

Najmłodsze szczescie juz spi jak aniołek , dzisiaj troche medozila nic jej nie pasowało chyba ma skoki rozwojowe
 
Maqnio Wydrusia Super fotki!!! Widać na nich, że się dobrze bawiliście:-)
Konwalianko Dodi Malamii Wisienko mój A. potrafi wszystko zrobić przy dzieciakach (no, może oprócz gotowania i karmienia piersią:-D), ale często unika prac:-D i lubi sobie pospać do 11:baffled:
Marzenko Dobrze, dobrze, niech je dziewczyna, teraz potrzebuje.
Sestinko współczuję migreny. Znam ten ból. A po antykonceptach też kiedyś miałam takie uczulenie, że aż pogotowie musiało do mnie przyjechać.
Corin he he:-D To trzeba by im pewnie wtedy jakoś palcem upychać:-D Bo potem to tak naprawdę podawałam w zupce chyba.
 
Ostatnia edycja:
Witam wieczornie.

Dzisiaj minął dzień bardzo szybko. I muszę się pochwalić że Filip 2 razy przewrócił się z boczku na brzuch. A i moi rodzice stwierdzili że to mój klon :-) Czego o nim nie opowiem, to oni że ja też to robiłam jak byłam mała... Niektóre wspominały tutaj że ich dzieciaczek świece robi, a mój to praktykuje od urodzenia i podobno ja też tak miałam. Postawiłam na górze nóżki i tak długo nimi majtałam że zdjęłam z siebie kołderkę - Filip identycznie, albo rano uderza nóżkami o materac strasznie mocno, że tylko słychać "łup, łup, łup". No a dzisiaj opowiedziałam mamie że młody nie umie oddychać jak się w niego dmucha, jak wiatr w jego stronę dmucha, albo jak ma coś na twarzy położonego - normalnie wtedy się tak jakby dusi. I mama mówi że ja to samo miałam i miała przez to przechlapane.
 
reklama
Witajcie kochane babeczki:-) ale się za wami z tęskniłam że ho ho..... Dawno mnie nie było, nie wchodziłam na BB z braku czasu ale też mieliśmy z mężem problemy z jego pracą, ale mam nadzieje, że wyjdziemy powoli z tego dołka. Nie chciałam wam marudzić na wizji.
U nas wszystko OK Adrianek grzeczny i zdrowy, tylko wczoraj załapał troszkę katarku ale mam nadzieje że przejdzie, aczkolwiek zaopatrzyłam się w gadzety aby dziada zwalczyć.
Mam nadzieje ze u Was wszystko OK i wasze bąble zdrowo rosną i pracują nad ząbkami:-D mój młody już czegoś szuka rączkami w buziaczku heh.
Slę buziaczki dla każdej z was i życzę miłego wieczorku.:-)
 
Do góry