reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Cześć Kochane :-)

No właśnie dziewczyny, ja też mam ogromny problem z antykoncepcją. Nigdy wcześniej nie zabezpieczaliśmy się przez prezerwatywy, mój mąż powiedział że nigdy tego nie założy i kropka. Ze zbliżenia nici bo ja nie chcę antykoncepcyjnych a on gumek. Co możecie polecić aby było bezpiecznie i dla karmiących piersią???
 
juz pisałam, jest też krążek dla karmiących, który zakłada się samemu co miesiąc - NuvaRing

nie wiem co jest z moim dzieckiem, od 2 dni dziwnie się zachowuje.. siedzi w bujaku, śmieje się po czym wpada w ryk, biorę go na ręce, chwile ponoszę uspokaja się.. budzi się, uśmiech na twarzy po czym znowu w ryk - czy go coś boli, czy coś... gorączki nie ma, nie wiem jak z brzuszkiem, ale kupy są ok.. może dać mu czopek przeciwbólowy?
 
hej kochane,
po przed wczorajszym szczepieniu na rota i pneumo, wczoraj Natalka spała prawie non stop, z obniżoną tem. ciała do 35,5 około. Od 3 nad ranem do 8 dawała czadu, a teraz znów osłabiona.Wolę taką reakcję na szcep. niz gorączkę.
Bylam wczoraj u gin. , dostałam tabletki o nazwie Alzalia dla karmiących ale ma m zaczac brac z ok miesiac az endometrium zupełnie zejdzie ( mam co dzień minimalne plamienia). No i zobaczymy jak to będzie heh
 
Cześć
Krzyś urodzil sie z trądzikiem i w tydzień rozwaliłam go sudocremem; choć położna mówiła, że to nic nie da ;-)
Ja myślę, że spirala jest niezłym sposobem na antykoncepcję teraz. Ale muszę zapytać gina , jeszcze się do niego nie wybrałam :-(
 
Dziękuję za odpowiedzi. Wygląda więc na to, że podwyższona temperatura u Julka jest normalna.
Kiedy dziecko rzadziej wstaje w nocy na jedzenie? Julek wstaje co 2,5-3 godziny. Strasznie mnie to męczy, bo do tego odbijanie, przewijanie, a i usypiać sam nie chce ostatnio w łóżeczku od razu, więc jest walka. Kiedy to się zmieni?
 
witam
em ka fajnie że lek działa :)
helendorka to wszystko zależy od dziecka i niestety różnie z tym bywa im dziecko starsze tym przerwy na nocne karmienia dłuższe
konwalianko a może chce na ręce i tyle ja bym leków nie dawała
a ja korzystam z tego że mąż zabrał młodego na spacer... dziś był cięzki dzień. no ale czas wskoczyć w tryby przedszkolne
no i byliśmy na wizycie kontrolnej filip waży 5400 g ..prprzybrał 1200 g w 3 tygodnie a je tylko 7 razy na dobę po 120 ml . :szok:
 
reklama
Do góry