reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

hej hej pippi :) juz myslałam z ewszystkie na porodówkach:p) u nas tez szaro- ale dla nas to ok:) jak się czujesz? ja jak w 9 mcu:) ale wcale nie jak na rodzenie :)
ah ah zaczynam 39 tydzień :)
 
reklama
Witam porannie dziewczyny,
Magia Stasiulek ślicznota!
Konwalianko Syneczek przesłodki!
Mailuj brawa za odwagę, ale trzymam kciuki, może akurat Krzysiu się obróci jeszcze &&&
Corin siara ma kolor żółty, tzn najpierw leci siara /parę kropel/ a potem robi się coraz bielsze mleczko, bynajmniej tak jest u mnie.

U mnie pół nocy skurczy tak od 19ej do 24ej, w miarę regularne bo co 8-12 min i z bólami podbrzusza, ale oczywiście jak poszłam spać to wszystko się wyciszyło ;-) Nie pomogła dodatkowa porcja naturalnej oksytocyny i prostagladyn :-D
Zaraz jadę zrobić morfologię, żeby zobaczyć czy te płytki krwi się podniosły i mogę spokojnie czekać na poród naturalny, czy też do szpitala i kroić będą.


Ja niby jestem już w 40tym tygodniu, ale to termin wg OM 28 dni a cykle miałam 24-dniowe, znam dokładną datę poczęcia, wg tych obliczeń termin na 02-03 lipca i tego się trzymam ;-)
 
Ostatnia edycja:
sestina ja się czuję jak nie wiem w którym miesiącu, bo lżej i wygodniej niż w 8, a porodowo też w ogóle nie, więc już nie wiem, gdzieś tkwię w jakimś zawieszeniu:confused:;-)
haniad powodzenia z płytkami ;-)
 
pippi dobrze to nazwałas - w zawieszeniu:) ja bez zgagi, trochę " jak z konia zdjęta" ale nie cały czas, skurczy wolę nie doczekac bo we wtorek cc
zastanawiam się co będzie ja wejdziemy we trojkę do domu po powrocie ze szpitala.....od czego zacząc:)
 
Dzien dobry!

W Krakowie szaro i deszczowo... U nas NIC sie nie dzieje, wiec jade z mama kupic sukienke na jutrzejsze wesele. Widac sie nie wywine:cool2:

Sestina, lato w Toskanii, ale sie rozmarzylam :)) Uwielbiam te okolice i muzyczka tez fajna

Dziob, Anula, Haniad - przynoscie dobre wiesci!

Milego dnia!
 
hej Brzuszki!!
a my dzis mamy termin...nawet tego nie skomentuje:-)
u mnie tez nadal nic, noc spokojna, a rano pobudka dzieki młotom udarowym - sasiedzi wala, cudnie:)
super, mamy kolejnego dzieciaczka - mimi gratulacje kochana
konwalianka Tymus jest przecudny!!!!!
dodi heh tylko sobota wchodzi w gre:), no ew. poczatek przyszlego tygodnia, takze mam nadzieje, ze sie bąble dostosują:)
sesti gratki 39 tygodnia!!
haniad trzymam &&&& :)

u nas pogoda boska - nareszcie chlodno:), bede dzis zbierac porzeczki na dżemiki - ma ambitny plan:)
miłego dzionka kochane
 
Ostatnia edycja:
Hej mamuski.

Ale sie zrobila pogoda... 10 stopni i leje, nie ma to jak lipiec :/

Myslicie ze dzis sie dziewczyny posypia?

Ja tez dzis jestem jak z krzyza zdjeta i to chyba bardziej psychicznie niz fizycznie. Jak patrze co jest za oknem to zastanawiam sie czy dobrze dzieci spakowalam. Moze wpadna na to zeby sie ubierac na cebule.
 
reklama
Dzień doberek dziewczyny i maluszki :*:*:*:*:*
U mnie licha noc mąż chrapał cholerka a do tego mnie strasznie brzuch jak na okres bolał tyle,że ja wstałam połaziłam zrobiłam siku i zasnęłam :-D:-D
Leje od rana u mnie,zimno a ja musze iśc na zakupki :baffled: chociaż by padać mogło przestać
aleksandra dzięki za wieści o Mimi :*:*:* :D
pippi może taka cisza to sugeruje zbliżające się porody "terminówek" :-D:-D
sestinka kurcze ja chyba 1sze co położę małą na łóżko pomiędzy Nas i tak patrzeć będziemy na nią :-D:-D:zawstydzona/y:
Corin :*:* cmok noo pogoda nas nie oszczędza napewno będa wiedziały jak ubrać się Sebek zaradny chłopak jak coś Adze podpowie co i jak :tak:;-)
A co dziewczyn no jakaś dziwna cisza na forum po 9tej więc chyba cuś się dziś wykluje :-D:-D
 
Do góry