reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Em_ka ja leciałam, ale mały miał 8 miesięcy czyli było to 7 lat temu ;-) Sam lot 1,5 godziny zniósł dobrze, cały czas na moich kolanach, podczas startu i lądowania przypięty razem ze mną jednym pasem. Nie zdawał sobie sprawy za bardzo z sytuacji, bardziej ja się denerwowałam. Najgorsze było czekanie na odprawę, umęczyłam się trochę, bo też cały czas u mnie na rękach.

Kkasiulka to mnie pocieszyłaś, bo ja od dwóch dni tez mam takie jazdy ze skurczami, całkiem regularne są ale przechodzą w dzień :-) czyli godzina zero już blisko ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie babelki !Troszku mnie nie bylo a tu prosze dwa nowe watki powstaly ,fajnie napewno sie przydadza,rozpakowujemy sie patrze z dnia na dzien ,dzisiaj mimi tak ?trzymam mocno kciuki i napewno juz dzis utulisz swojego skarbka ,a nasze weteranki Maqnio ,Dodi ,wydrusia ,Oszqurde (gdzie ona sie podziewa?),Wydrusia teraz najwyzszy czas dla was ale to chyba tylko takie pobozne zyczenia bo cos trzymacie sie jeszcze w dwupaczku.a ja dzis od rana wymylam lodowke ,pomylam podlogi i jestem spocona jak szczur ,niesamowicie tu u nas goraco od rana ale ma byc burza ,ciekawe:crazy:patrze na moj suwaczek az niewierze to juz 37 tydzien ,hip hip hurra kiedy to minelo:-D narazie objawow chyba niemam ,ostatnio tylko krzyz mi dokucza ,i ociezale sie czuje ale w sumie to jeszcze smigam az niektorzy sie dziwie ,u mnie +13 kg.u mnnie w sobote mini remont malowanie i przygotowywanie kacika dla malej ,wy to juz dawno macie przygotowane tylko ja taka spoznialska ,ale wazne ze bendzie juz:tak:wiec na weekend wybywam do mamusi zeby niewdychac tej chemi
 
właśnie ciekawe co u oszqrde, ma ktoś z nią kontakt????
aaaa i chyba zuzu pojechała do szpitala jakoś niedawno, czy się mylę? coś mi się po głowie kołacze, że mieli jej wywoływać już:eek:

teśka spokojnie, zdążysz z przygotowaniem wszystkiego, ja też dopiero niedawno mogę powiedzieć że mam już chyba wszystko gotowe...
 
Emka ja wiem od strony teoretycznej, a nie praktycznej (pisze o normalnych przewoźnikach, a nie low costs) - płaciśz 10% ceny biletu i dzecko siedzi z Tobą - na pokład możesz zabrać pokarm dla dziecka, tylko go musisz pokazac i spróbować przy security. Na pokładzie masz jedzenie dla niemowlaka - w LOT sa to 2 słoiczki Gerbera. Dziecku przysługuje standardowy bagaż, jak dorosłemu.

A na pokładzie - no cóż - ja nienawidze latać samolotem, gdzie sa niemowlaki, bo niestety zazwyczaj płaczą - koniecznie musisz mieć smoczek, albo jakąs butelkę z piciem lub po prostu cyca, żeby dziecko ssało - wtedy mu się uszka odtykają..... w toaletach są przewijaki, więc nie powinnaś mieć problemów ze zmianą pieluchy....

Cześć Kasiulka, Cześć Teśka!
 
Cześć dziewczyny!!
U mnie dziś o rana z różną intensywnością pada deszcz :) Jest przyjemnie rześko więc zaraz idę prasować ostatnią partię rzeczy. Trzeba korzystać z ochłodzenia :)

Dzisiaj trzymamy kciuki za Mimi i Majluj!!!!
Wygląda na to, że kociatka znowu będzie robić aktualizację naszych statystyk ;)
A jutro już lipiec :) Ciekawe, która urodzi pierwszego "prawdziwego" lipcowego dzieciaczka..?

Miłego dnia!
 
Pippi, ja jakiś czas temu chciałam właśnie sprawdzić co u Oszqrde, ale chyba zrezygnowała zupełnie z forum, bo wykasowała wszystkie swoje posty. :-(

:confused:
a wydawało mi się, że widziałam niedawno zielony znaczek przy jej nicku, czyli że aktywna.... może na innym forum... a może jej po prostu forum w czekaniu nie pomaga;-)
 
no ciekawe ciekawe ,miejmy nadzieje ze moze :Maqnio,Dodi albo Wisienka ,hmmm:)malami alez zazdroszcze ci tego chlodku ,u mnie na mazurach goaraco i duszno ,pojde zaraz pod przysznic bo niewytrzymam ,leci ciurkiem ze mnie:-D
 
Doberek kochane brzuszki i maluszki i mamuśki :*:*:* :-D
Ja wczoraj na wieczór miałam niezłe skurcze aż mój się bał że to za wcześnie :-D ale teraz cisza kompletna a niech macica ćwiczy ja tam daję radę zaciskam zęby i tyle :-D:-D wiedziałam na co się szykuję zachodząc w ciążę :-D
mimi zaciskam kochana &&&&&&&&&&&&&&&&& będzie dobrze !!! a Dziś utulisz synka wowwwwww :D:D
mailuj daj znać kochana czy Krzyś "Fikołajka" zrobił :*:*:*:* :&:&:&:& :-D
Corin ja nie namawiam mojego bo wiem,że czeka do niedzieli ;-) też się boi a tłumaczyła mu nie będę bo nie chcę się denerwować mała ma w sumie czas na wyjście więc loozik sex nie zając nie ucieknie :-D
wisieńka może powoli zbliża się TEN DZIEŃ ;-):-D
maqnio Ty to nas trzymasz w nerwach razem z Dodi hihi :-D może na jakąs konkretną datę czekają dziewczynki Wasze :-D:-D
danusia Pippi wczoraj ją widziałam na forum ale nie mam pojęcia co się dzieje z nią,że nie wchodzi nawet widziałam,że dziś była aktywna i to niedawno.... :eek:
Buziam wszystkie mocnoooooooooooooooooo :*:*:*:**:
 
reklama
Cześć dziewczyny ja właśnie wróciłam z wczasów ze szpitala, pojechałam bo moje ciśnienie nagle skoczyło na 166/111 i zatrzymali mnie na długi weekend na obserwację. Zalecenie to spokojnie leżeć i czekać, ręce związać i nie głaskać brzucha.
 
Do góry