reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witajcie kochane bardzo porannie ... ja polozylam sie po 1szej a po 3ciej juz wstalam:/
krzyz strasznie boli skurcze takie jak byly ani w przod ani w tyl... juz chyba nie dam rady normalnie plakac mi sie chce zeby chociaz spokojnie sie wyspac a tu lipa:/

Życze udanego dnia:)
 
reklama
Witam z ranka dziewczyny :-)
Anulka, dwie godzinki snu to niezbyt dużo ;-) Ja pospałam o dziwo, ale już o 21ej byłam w łóżeczku..
Corin u mnie jest odwrotnie ze skurczami, bo jak tylko wstaję albo zmieniam pozycję, to od razu mam skurcz dość bolesny ;-) i też już mam dość, mogłoby złapać raz a konkretnie, patrzę na zegarek i patrzę - co 10 min a potem cisza :-D

No ale cóż, w większości przypadków to dzieciaczki decydują, kiedy chcą wyjść... A nam się pozostaje uzbroić w cierpliwość ;-)
 
Dzień doberek mailuj, kociatka, haniad, anulka, marzenka!
Udanych wizyt na dziś dziewczęta!
Ciekawe co u naszej Vero!
 
Ostatnia edycja:
Hej kobialki
Maz mnie wlasnie obudzil wychodzac do pracy... :/ ale jeszcze nie wstaje, pognije troche w wyrku ;-)

Mailuj trzymam kciuki za wizyte.

Jak przekonac meza do figli w wyrku? Moj sie zaparl i koniec. Powiedzial ze po 1 sie boi zebysmy z mloda za wczesnie w szpitalu nie wyladowali, a po 2 boi sie ze uszkodzi mloda sprzetem... Obiecalam mu powiesic nawet kawalek firanki, ale tez nie poskutkowalo ;-) (zart;-) )
 
reklama
Do góry