reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Emka, u mnie było podobnie jak mówisz, ale taki skurcz trzymał się nawet godzinę i macica wyraźnie oddzielała się od reszty brzucha i bolało. Najbardziej właśnie jak leże na plecach. Lekarz powiedział, że takie twardnienia lekkie mogą się pojawiać, ale lekki i powinno puścić tak po 1-2 minutach. Ja mam brać no spę i odpoczywać. Poobserwuj trochę brzuszek.
 
reklama
danusia no tak, z tym ze ciebie bolal ten brzuch, a ja nie odczuwam zadnego dyskomfortu z tym twardnieniem, nawet tego nie czuje, jedynie jak dotkne reka to wlasnie wyraznie widac gdzie konczy sie macica (w moim przypadku zaraz pod pempkiem) taka duza kulka. Ale nic, zapytam lekarza, on bedzie wiedzial najlepiej
 
No mi tak jak dodi włazi w biodra i a mało w brzuszek em_ka słonko może poodpoczywaj teraz do wizyty żebyś się nie przemęczała ale chyba to nic złego kurde jak nie masz bóli,będzie dobrze :*
 
Hihi kurde ale powiem Ci,że mi też jakoś tak dziwnie idzie to bioderka czy boczki w sumie muszę sie zmierzyc to porównam gdzie włazi :-D obysmy z tych boczków szybko wyszły na swoją wagę
 
ja mogę przyłączyć się do klubu Orchidei i Marzenki - też nie kupuję sobie ubrań wirtualnie, chociaż oglądam, bo ja MUSZĘ dotknąć i przymierzyć. Niby zawsze można odesłać, ale jakoś wolę w sklepie.... jak dobrze pójdzie to wybiorę się w weekend na mały przegląd w sklepach - właśnie taka jeansowa spódnica mi się marzy, albo jakaś fajna kiecka...

emka mam ten sam dylemat co ty - tzn. mam wrażenie że cały czas mój brzuch jest twardy i nie tylko czuję, ale nawet widzę gdzie znajduje się macica, bo na dole brzucha mam taki półokrąg, tam gdzie się kończy, więc widzę jej zarys :-) ale też nic nie boli, pytałam lekarza, powiedziała po badaniu, że jej zdaniem jest ok, ona nie czuje, że jest za twardy, więc tej wersji się trzymam
 
orchidea, zobaczysz jak w lecie zaczniemy wychodzic na spacerki to szybko zgubimy..pamiętam jak z małą chodziłam na spacerki w lecie..będziesz sie starała jak najcześciej, żeby to swoje małe szczęście pokazać całemu światu!!
Pippi ja tez widze zarys macicy, ale tylko rano jak leżę..bo po śniadanku to mi sie zołądek wypełni i róznica znika haha
 
reklama
Kurcze co racvja to racja z bąbelkami pewnie będziemy wychodziły dumne jak pawie :-D a kg będa spadały (oby) :-D pippi czyli my to jak niewierny Tomasz jak nie dotknę to nie uwierzę hahaha
 
Do góry