reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

reklama
daga, oj nie wiesz, jak i ja się cieszę :tak: Bo już myślałam, że będę Kingę kołysać do 3 roku życia:-D Dziś wieczorkiem też pięknie sama zasnęła :tak:;-)


Mamuśki, wracać tu na łono BB:-D:-D:-D Odzywać się;-)
 
moniu no super!!Oby Kini takie samodzielne zasypianie weszło w krew!!!
monis ja podzielam zdanie dagi co do złobkowych zasad.

ponizej kuchnia, brak przede wszystkim nowej gazówki ( dzis kupiona i przyjedzie w czwartek), stołu barowego z hokerami i kilku pierdólek (obrazow, zegara) itp., ale ogólnie wyszło calkiem fajnie.



 
Witajcie Mamuśki :-)

Widzę, że jeszcze cicho tu po świętach. Dziś zawiozłam rano mocz Kingi do badania. Muszę się upewnić, czy te popłakiwania w nocy to tylko przez zęby czy może jeszcze coś...W piątek mają być wyniki. A do mnie jutro przyjeżdżają hydraulicy, będą robić na naszej górze całą hydraulikę i CO. Mam nadzieję, że przez 3 dni się uwiną. Obiecali. Tym bardziej, że jeden z nich jest bratem mojego męża :tak:;-) No i jak już to zrobimy, to mąż będzie mógł sobie sam robić wylewki, płytki kłaść, panele itp.

maqnio, piękna ta Twoja kuchnia! Naprawdę! Ja bardzo lubię pomieszczenia w takich odcieniach :tak:


Miłego dnia!
 
Witajcie kochane!
Daga,Oczywiście mi też nie podoba się to ze nie mogę wejśc na salkę złobkową, ale cos wymyslę w tym kierunku.Panie tlumacza to zapisem w regulaminie i higieną:(
Fifi już lepiej w żłobku, oczywiście strasznie płacze jak go zostawiamy, ale uspokaja się , po jakims czasie przypomina s obie ze nas nie ma i znow poplakuje. dzis już był do 14, zjadl dwie porcje zupy- wierze im na slowo....Tylko nie podoba mi się ze jedna pani przyjmuje go o 8, a o 13 czy 14 inna wyprowadza i nie potrafi powiedziec czy np zjadł sniadanie. Jest dwoch filipkow i panie mylą szafki w szatni, nie nasze ubranką sa w naszej szafce, a wczoraj moje dziecko wrociło w pampersie, mimoze dalam specjalnie dady.o nic nie chodzi, tylko ze prawdopodobnie nie zwracają uwagi czyją pieluszkę biorą i zakladają. a tak to chyba ok...
Monia, fajnie jak zrobicie sobie wlasną gore bedziecie wiedziec ze zyjecie:)No i fajnie ze lepiej z zasypianiem, bo wyobrazam sobie ze to męczące.U nas nie borykalismy się z tym problemem, Filipek zawsze po kapieli byl wkladany do lozeczka, dawalam mu pieluszkę i smoczka i odlocik. i tak jest do dzis, czasem jak nie moze zasnąc to zawola mnie ze dwa razy, ja go poglaszcze po glowce i wychodze, i spi.W złobku zasypia pięknie na lezaczku...Monia, daj znac jak bedziesz znaala wyniki badan, 3 mam kciuki.
Daga, ja mieszkam na wsi, wyremontowalismy sobie budynek gospodarczy, metraż mamy maly ale jest podworze, ogrodek, grill piaskownica, stawy z rybami, wiec fifik ma gdzie szalec, basen było gdzie postawic latem:)Ale o domku tez gdzies tam gleboko w nas myslimy, ale poki co ledwie latamy dziury w budzecie. ale nie narzekamy, wazne ze filus szczesliwy i zdrowy:)
Maqunio, widzisz wlozylas nieco wysilku w kuchnię ale jaki efekt!maqunio, mi tez zdradzisz tajemnicę swojej figury?
Mamusie złobkujących dzieci, napiszcie jakie zle nawyki moze przyniesc moje dziecie ze złobka i moze jest cos na co powinnam zwrocic uwagę? podzielcie się doswiadczeniem....
Moje dziecko od trzech dni podjada ze zmną moje sniadanie-platki z mlekiem, albo otręby z mlekiem i wyraznie mu smakuje, zaznaczam ze jest już po swojej kaszce. Nie wiem, moze sprobowac mu podawac na sniadanie platki zjego mlekiem? do tej pory wydawalo mi się ze nic tak lejkiego nie bedzie chcial jesc, a tu teraz nie ma przepros. A nie jestem zwolenniczką podawania innego niz modyfikowane takim maluchom.
Dziewczyny, co podajecie na sniadanie dzieciakom z typowo mlecznych posilkow na cieplo?oprocz kaszek typu bobovita....
Konwalianko,marzenko, pia, ememtete!!!!!!
 
witajcie dziewczyny:)

Mala monis, Krolina pierwsze czego nauczyla sie w zlobku to bicia, niestety. Nauczyla sie tez walki o swoje, jak sie czyms bawi to za nic tego nie odda i strzezcie sie jak jakies dziecko sprobuje jej zabawke z rak zabrac, zaraz jest afera. Ale nauczyla sie tez masy innych rzeczy, szczegolnie szybo nauczyla sie samodzielnie jesc. U nas rodzic moze w kazdej chwili wejsc na sale, musi tylko buty sciagnac. I jak odbieram mala to zawsze dostaje karteczke na ktorej jest napisane co robili,ile i o ktorej mala jadla, ile i o ktorej spala, czy byli na dworze. Tylko ona chodzi do prywatnego zlobka to tez pewnie inaczej, u nas na osiedlu w panstwowym jest 300 dzieci oczekujacych w kolejce...

Maqnio piekna kuchnie sobie zrobilas. Zazdroszcze ze jest taka duza, u mnie jak 2 osoby w kuchn stoja to juz tlum ech.
 
hej, witajcie!

U nas wszystko w porządku. Święta minęły szybko i całkiem przyjemnie. Byliśmy u teściów, Szymek wyszalał się z dzieciakami, a jest ich tam całkiem sporo - jak nie u znajomych to wśród rodziny. Drugiego dnia świąt żona szwagra robiła trzydziestkę więc też świętowaliśmy. Teraz tydzień w pracy zleciał szybciorem bo o jeden dzień krótszy i już prawie sobota. No i tak leci.
Mam nadzieję, że u Was wszystko w porządku.

Z tego co przejrzałam:

Malamonis oby Fifi jak najszybciej zaaklimatyzował się w żłobku i czerpał jak najwięcej radości z zabawy z innymi dziećmi. Swoją drogą to dla mnie też dziwne, że nie pozwalają rodzicom wejść na salę.

monia do 3 lat to jeszcze nic, ja byłam kiedyś kiedyś z chłopakiem, który w wieku 20 lat się jeszcze sam do snu bujał :-)
padłam!!! :-D:-D:-D

Monia super, że Kinga tak sama z siebie zaczęła sama zasypiać. Widocznie musiała do tego sama dorosnąć.

Maqnio kuchnia piękna, duża i w moich kolorkach!

Całujemy!
 
Hej Słonca!!

Wielkie dzieki! teraz ciągle w kuchni sprzatam - bo baardzo mi sie chce ha!:-)
Przede mna super fajny weekend (oczywiście jesli pogoda go nie schrzani). W sobote idziemy na kurs pływania z Róziną, a w niedziele ruszamy na Wydrusi i Lilci a w poniedziałek prosto od nich jedziemy do Wisienki i Miluśki!!! tadaamm!! strasznie sie ciesze, no po prostu strasznie!!!

daga ja tez bym chciała dom, to moje marzenie od zawsze praktycznie. Super sprawa, wąłsnie własny ogród, gdzie dziecko mozna wypuscic, obiady na tarasie, poranna kawa latem w szlafroku na dworu eh...ale sie rozmarzyłam...
monia oby ci sie hydraulicy szybciutko uwineli!!! zazdroszcze, ze bedziecie mili takie swoje fajne gniazdko!!
miczka własnie swieta fajne sa, jak sie gdzies wyjezdza, raz ze nie trzeba za wiele w garach stac, dwa ze dziecko zmienia klimat, jest wsrod innych ludzi..a my - mamy - mozemy odpoczywac:):):)

dziewczynki, co dietke chciały - wysyłam dzis na priv, tylko bardzo prosze o adresy mailowe ok??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ania, Zlobek do którego zapisałam Filipka jest prywatny, tyle ze mało kosztuje, bo otrzymał dofinansowanie z ue bo realizuje projeky-Mama to nie zawód i place 300 zł, jako wkład wlasny w projekt.Wiec wydaje mi się ze powinnismy byc wpuszczani na salę a pani ktora udziela mi inf na temat pobytu mojego dziecka powinna wiedziec wszystko, a nie gadanie- ze jej rano nie bylo i nie wie,,,,Na dwor dzieciaki nie wychodzą, bo placu zabaw nie ma jescze a dookola ruchliwa ulica, ale niebawem plac zabaw bedzie. Boje się ze jak bede domagac się od nich informacji za dużo, to bedą się krzywic czy gadac ze jestem dziwaczką.Ale naprawde chcialabym wiedziec jak moje dziecko spedzilo dzien....
Magunio, milych wizyt, bawcie się dobrze!
Monia, daj znac po wynikach! buziak dla wszystkich!!!milego weekendowania!oby przyszła wiosna!
 
Do góry