reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
hejka laski
My dzisiaj spacer 1,5 godzinny,mała się wyspała i ma przez to lepszy humor
Ja mleko zmieniłam z Nan na Gerbera ,bo mi JUlka juz Nan nie chciała jesc.
Louise moja tez miała uczulenei na Dade-teraz używamy pampersów zielonych i białych tak na zmiane :)
Ewa zdróweczka dla Franka!!!Pisz jak sytuacja
Atabe pisz cześciej i zapodaj jakies zdjęcia Dzagody-brakuje mi tutaj Ciebie!!
Mysza ja tez już na szczescie mam wage sprzed ciązy ,ale nie powiem musiałam sobie jedzonka poodmawiać.....
Ja tam dziewczyny o drugim dziecku nie mysle-to nie dla mnie,stres w ciazy czy mala będzie zdrowa i takie tam-Julka będzie jedynaczką !!
 
kochane, no więc byliśmy u tego gastrologa.. bardzo sensowny lekarz musze przyznać:tak: wnikliwie obejrzał wszystkie wyniki, pokiwał nad nimi głową z dezaprobatą i mówi, że dziwi się, czemu małego wypuścili ze szpitala z takimi wynikami. Powiedział, że ewidentnie coś nie tak jest z wątrobą, bo to, co Mały je-zamiast iść na jego przyrost masy ciała, idzie na walkę z chorobą- tak to nazwał:-( i dał nam skierowanie na cały pakiet różnorakich badań, następna wizyta 16 lutego... co najgorsze, Mały waży 7360g, czyli waga spada:no::no:

madzik a ja bardzo chcę mieć jeszcze jedno dziecko-córeczkę obowiązkowo ;) co prawda wizja porodu mnie przeraża, no ale...

aha, no i news dzisiejszy- jest i on :biggrin2: biały ząbeczek w buźce Marcepanka:biggrin2: prawa dolna jedynka:tak:
 
tweenie na Twoim miejscu nie popuściłabym w tej przychodni, żeby tyle czekać na zwykłą wizytę, w końcu z te szczepionki płacisz. Kiedyś w tv słyszałam radę jakiejś pani z nfz, że jeśli przychodnia odmawia przyjęcia, można od nich domagać się pisemnego oświadczenia, że nie zarejestrują. Zazwyczaj po takim żądaniu znajduje się miejsce. Nie próbowałam jeszcze tej metody bo nie musiałam, ale gdy będzie trzeba nieomieszkam:-)
 
Dziewczyny dziękuję za trzymanie kciuków, ale wieczorem przeszło mi zachodzenie w ciążę. Poczekam jeszcze 1,5 roku i zobaczę co dalej zrobię.
A wogóle to jestem zła, bo taki kawał jechałam na wizytę, a Pani ginekolog nawet mnie nie zbadała, wypisała receptę na tabletki i do widzenia. Powiedziała, że tak często się nie bada i zbada mnie następnym razem. Cytologię mam ok, II grupa.
Przeleciałam się po galerii, ale fajne przeceny są w mothercare, 70%
Ewcik a jakie badanie macie zrobić? gastrolog domyśla się dlaczego spada waga?
 
Dziewczyny jestem, przeczytałam ale nie poodpisuję osobno każdej - ewcik trzymajcie się dobrze że lekarz sensowny. Ja korzystam z Medicoveru jeśli chodzi o usługi medyczne bo M ma abonament. Poza tym chciałabym by Zuza miała rodzeństwo, ale jeszcze nie teraz. NFZ to porażka. ewa zapalenie płuc o Matko

Ja padam, bo dzisiaj byliśmy na tym pogrzebie tzn. ja z małą nie byłam tylko czekaliśmy u mojego brata, okazało się że bardzo zimno tam było więc dobrze że nie poszła. Ogólnie ok, choć mała miała jakiś bunt w drodze powrotnej. A w ogóle to Zuza skończyła dziś 7 m-cy - jejku jak ten czas leci.
Dobrej nocy dziewczyny
 
no i padl pocwirz o 21.30 :dry: normalnie to do 21 juz spi.oczywiscie po 40 minetach juz wstaje niby na cyc ale tak naprawde to sie poprzytulac :-) ten moj przymilasek-przytulasek ukochany.koala maly-lapie mnie za szyje dwoma lapkami i glowke mi do policzka przytula slodziak :-):zawstydzona/y: ciezko bedzie z tym cycem, w sensie mu odebrac....pozarl dzis 110 ml mlika i juz oczy na zapalki, odlozylam do lozeczka a ten rzucil mi spojrzenie pt: "chyba cie pogielo" i zaczal sie centralnie smiac :-D no rece i cycki opadaja.potem wzial moja reke i zaczal mamlac i musialam pocwirza wyjac i usypiac na cycu :eek: od nastepnego tygodnia mialam go zaczac "ferberyzowac" ale przez ta siore Mka sie musze wstrzymac.wrrrrrrr.musze wreszcie zaczac robic porzadek z tym wszystkim.z jedzeniem juz sie w miare udalo-typu ma stale pory (dzieki temu na spacerki wychodzimy juz bez placzu i na spokojnie).i spania w dzien tez.ogolnie musze powiedziec ze sie troche pogodniejszy i spokojniejszy zrobil jak ma swoj rytm dnia.zostalo wlasnie to nauczenie zasypiania w lozeczku i odstawienie cyca-choc tu bedzie ciezko bo mnie tez jednak troche zal....:zawstydzona/y::-) ale ilez mozna...w koncu tez bym sie juz jakiegos browara napila ;-):-D

jedyneczka
ja tez jestem obrazona na lg-3 kolejne napedy cd/dvd/nagrywarki tej firmy w kompie sie psuly w momencie.szajs! ja planuje na silke isc od marca i planujemy zakup lawki do brzuszkow na dniach a ja marze o twisterku :-) stasiek wydala kal typu plastelinka w roznych kolorach teczy a czasem taka kupe jak mrowisko :-) nie no jak faktycznie u was ma byc lepiej po cycu to karm jeszcze, jak mozesz oczywiscie.no i nie wiem jak u ciebie ale u mnie stanik po mm i tak wstaje kilkakrotnie w nocy :dry: i stasin tez sie ostatnio przeturlal "az" dwa razy w ta i z powrotem na rozne boki ale finito.mowie mu ze jest cwok i jak tak dalej bedzie robil to w wieku 40 lat bedzie dalej na plecach lezal a ja bede mu o kulach albo w balkoniku podwozic butelke i karmic (tylko ze juz nie z mlekiem a z piwem pewnie). ale zero reakcji.ehhhhhhhh....

atabe faktycznie brakuje cie na forum :-) jagodzinka malo przybrala moze bo one teraz te dzieciuchy nasze bardzo ruchliwe sie zrobily.Stasin nawet jak go przodem nosimy to macha non stop kopytkami i lapkami-utryzmac sie nie da...re-pozdrowienia i buziaczki od Stasina dla Jagodeczki, pieknej panny :-) dolaczam sie do madzik z prosba o foty twojej slicznoty :tak::-)

tweenie no faktycznie sie nie dogadalysmy...6 w 1 on wlasnie mial i masakra.ja podejrzewam ze to krztusiec cale zlo robi-tak tez mowila mi neurolog...kurcze faktycznie moze zrob tak jak pemka i postrasz.oni powinnii jeszcze ludzi ganiac o te szczepienia a nie uniemozliwiac.ehhhhh....

mysza u nas tez takie hocki klocki z mlekiem byly.dopiero od paru dni je jak czlowiek.TFU TFU! PUK PUK! ja z kolei zmienilam z bebilona na babiko.faktycznie mial ladniejsza skore po nim.ale 1-przestalo mu smakowac, 2-co rownie wazne-cena tez gra zdecydowanie role-bebiko 2,5 raza tansz. no i mu smakuje i nic sie nie dzieje.to juz chyba 5 rodzaj mleka jaki je stasiek-przesadzamy troche.

tweenie u nas ostatnia partia chyba tez Stasina uczulila.albo jego siki od zupek?:confused2::confused: a tak to byl luz dzieki bogu bo nie dalibysmy rady z pampersami przy jego tempie uzytkowania.paczka 64 szt idzie nam w tydzien-10 dni gora. a jak u was?

madzik moze jeszcze zmienicie zdani co do dzieciaczka.czesto czas weryfikuje poglady :-) ;-) mi sie juz marzy drugi bobasek.przypominam sobie jaki byl malenki na poczatku i wszystko po kolei i znow bym chciala :-)

tiffi wszystkiego naj dla zuzki :-)

dziewczyny mam pytania do was:
1)jak spicie z dziecmi w lozku to na czym one spia?na waszym przescieradle czy dajecie im podusie jakas czy na kocyku na przescieradle czy w jakis inny sposob?i czy np stasinowi nic sie nie stanie jak tak kolo 2 godz niecodziennie spi z nami na puchowej cienkiej poduszce-caly na niej lezy?

a reszta pytan na watku o karmieniu...

dobranoc.ide sie przeniesc tam i napisac a potem lulu o ile mis sie nie obudzi
 
reklama
hej:-)

dziń jak co dzień-oby do piątku:-) Lila sobie dzisiaj twarz podrapała, chociaż manicure świeży-taka masochistka:happy2: po kroplach na uczulenie ma spanie niesamowite-2x2h dzisiaj:szok:

ewa zdrówka dla Frania!!!
agatka no to poważna decyzja prokreacyjna powzięta-good luck:-) czytam, ze jednak nie-no to też good luck:-D
jedyneczka no nieczułe te chłopy i zrzędy- mnie D wk... ostatnimi czasy bardzo:wściekła/y: z uczuleniem u Lilki to kminię właśnie, nie odstawię przecież wszystkiego teraz, bo sobie zafunduję niejadka,moje typy to: ryba, kaszka truskawkowa, albo gluten-z jednej strony czas nie bardzo się zgadza, ale wyczytałam oczywiście na necie, że celiakia się objawia zmianami w okolicach barków, a u niej tam właśnie jest i sobie wkręcam-zobaczymy:-( Likka dzisiaj tak stękała na spacezre, że ją w telefonie słyszałam , jak z D gadałam:-D ale nie z anmi te numery-kiedyś tak stękała, ja długa do domu, rozbebeszam z tych betów wszystkich, a tam nic:-D u nas także modelinowe rzeźby wychodzą z poopy mego dziecka:-D
louise ja chorowita nie jestem- już jest oki w miarę-to pewnie bunt organizmu przeciwko powrotowi do pracy:-D taka tak-plan dnia dzieciaczka to bardzo ważna rzecz- to piszę ja- baba-kapral:-D
atabe heloł:-) raczkuje Dżagoda-fiufiu:-)
Ewcik kongratulejszyn zębola Marcepanowego-ode mnie i od bezzębnej jego narzeczonej Liliputy:-D w końcu lekarz do rzeczy-cieszę się bardzo i czekam na wieści po badaniach
tiffi gratki dla Zuzanki!!!
 
Do góry