reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

tweenie nie bardzo mnie stać na nianię, ale wierz mi: gdybyś mieszkała bliżej poważnie rozważyłabym taką opcję; mam nadzieję, że się jakoś to ułoży, ale na chwilę obecną-załamka
 
reklama
tweenie rozmawiałam o tym wczoraj z pediatrą-ona też się oburza na tę 'pomoc' dla młodych mam i zgdałyśmy sie nt tej reklamy społecznej pt 'dzieci to nasza przyszłosć'- ja mam ochotę wyp..... tv przez okno, jak ją widzę!!! lekarka ma to samo:-D Ty akurat masz bardzo poszukiwany zawó wydaje mi się- tyle teraz klubów maluszka powstaje, bo ja to umiem wszystko i nic, czyli doopa
 
witam,
sytacja może się zmienić jak w kalejdoskopie, jeszcze w poniedziałek m w żłobku usłyszał, że nie ma szans, więc zaczęłam organizować jakieś ciotki, które miałyby chęci się moim dzieckiem zająć, a tu dziś skoro świt o 8 dzwonią, że zwolniło się miejsce i trzeba się decydować, więc Anti od poniedziałku idzie podbijać świat:-) m oglądał cały żłobek, stwierdził że atmosfera wydaje się ok, wyposażenie i opiekunki też, więc jemu się spodobało. Na razie będę go na 2-3 godziny dawać, a później już na cały etat pójdzie :-)

ewelad będzie dobrze, jakos sobie teściowa poradzi, u mnie też średnio by było z pensją dla opiekunki, więc się już nawet na ten żłobek cieszę, a że mały towarzyski jest mam nadzieję, że sobie chłopak poradzi.

Ewcik zobaczysz, że wszystko bedzie ok, wyniki musi zinterpretować dobry diagnosta i nie ma co się sugerować internetem, bo nikt nie bierze odpowiedzialności za to co jest powypisywane.

jedyneczka to Ci się córka charakterna zrobiła, w zachowaniu widzę podobieństwo do mojej młodszej siostry:-) Anti mi dziś cały czas marudził, tylko na spacerze dziś spał, więc trochu padnięta jestem. A jutro mam dużo spraw do pozałatwiania, ech życie....

MMmmMM o ja za 3 tygodnie wracam do pracy, ale już się przestałam przejmować tym nocnym wstawaniem, jakoś to będzie :-) mi się bicepsy wyrobiły od wnoszenia wózka na 4 piętro :-)

perla2212 udanego pobytu w Polsce :-)

tiffi1 też się kiedyś na m za bałagan wkurzałam, a teraz mamy dyżury :-)
 
Dzień dobry bardzo ;-)
My już oczywiście na nogach. Niezależnie od tego, o której moje dziecię chodzi spać, wstaje zawsze tak samo :-D
Z łóżka na szczęście jeszcze nie wyszłam, ale szukam tego frajera, co by mi podał herbatkę :-)
M jeszcze śpi, chociaż twierdził, że musi wcześniej wstać, bo ma dużo pracy...
Tweenie- ja też nie daję do żłobka bo choroby no i nie chcę, żeby ktoś obcy mi dziecko wychowywał. Jakbym mogła zostawić z mamą to zupełnie co innego.
Z M wczoraj walczyliśmy. Oczywiście poszło znowu o teściów. Bo tak się napalili na te urodziny, że nie przyjmują do wiadomości, że my chore. Mamy tam jechać, albo oni przyjadą tu. No i oczywiście M wyjeżdża z tekstami, że byliśmy u moich rodziców 2 tyg a jego najdłużej z Niną siedzieli 3 dni. No więc się go pytam, czy potrafiłby ze swoimi siedzieć 2 tyg, a ten że nie. No to zakończyłam temat mówiąc, żeby nie życzył swojemu dziecku źle :-D
Pulpet zakatarzona siedzi w łóżeczku i krzyczy. No teraz próbuje siadać... Mama mi powiedziała, żeby jej nie ponaglać, bo mój brat już siedział mając 6 miesięcy, i potem musieli mu kupować cholernie drogie tabletki, bo zaczęła mu się zapadać klatka piersiowa. No, ale mojemu leniowi to nie grozi, bo ona może i by chciała już siedzieć, ale jeszcze nie umie :-D
 
Niezbyt fartowny miałam poranek bo w piecu wygasło i musiałam rozpalić:wściekła/y: Zadzwoniłam do M i powiedziałam że olewam ale taka mnie złość wzięła że co, ja nie rozpale?! I rozpaliłam że hej:laugh2: Niunia zasnęła 22 a wstała 7.30 ja nie wiem, to dziecko to jakiś cyborg:-p Oczywiście budziła się z 8 razy przy czym ze 2 razy to jadła a reszta to takie pobudki bez otwierania oczu, jakby jej się coś śniło:eek: Kręci się i zaczyna stękać ale wystarczy za rączkę złapać albo pogłaskać i śpi za to ja od razu siku, pić i jeść mi się chce:-p Eks był na zebraniu i Emi na średnią 4.5 i jedną 3 na półrocze z przyrody:confused2: Pani powiedziała że miała dół ale już się wzięła w karby, ale ile mnie to zdrowia kosztuje to tylko ja wiem:-p:-D


tiffi jak noga? Mnie czasem też własnie irytuje jak M niby taki zagoniony a jak znajomy zadzwoni to się rozgaduje i luz choć się w pracy nagada a ja to jakoś czasu nie mam na takie rzeczy:confused2: Ale sadzę mu wtedy wiele mówiącą minę i stara się kończyć mówiąc do rozmówcy że tu na niego źle patrzę:-D Ja ciągle walczę o temperaturę ale teraz jak go nie było to spałyśmy w miłym chłodzie bo pozakręcałam:-p

ewcik nie martw się zanim do lekarza nie pójdziesz bo wiadomo jak to z interpretacją, ile się w ciąży namartwiłyśmy nieraz o coś co było w naszym stanie oki a naczytałyśmy się w necie głupot:sorry: Trzymam kciukasy żeby było wszystko dobrze!

ewelad rozumiem Cię rybko, ostatnio 2letnia wnuczka teściów farbkę zjadła zieloną i ja teraz też posr............. że Nadii nie dopilnują jak trzeba:-( Od wypadku opowiedziałam im jak byli w moje urodziny o tym chłopczyku w ddtvn który kreta połknął:-( I sami opowiedzieli że im raz z łóżka a raz z wózka wypadła mała choć może to ich bardziej uczuli:sorry: Emi to mały buc po tatusiu:-D Wczoraj babcia na łańcuch na pracę techniczną jej usiadła i 3 kółeczka splaszczyła a ta ryk. Akurat eks zadzwonił do niej i pyta co się stało, nie chciała mu powiedzieć dopiero ja mu powiedziałam a ten -no bez przesady, po kim ona taka przewrażliwiona i zmierzła, już miałam na końcu języka po kim:-D Odnośnie polityki prorodzinnej bardzo pomoże podniesiony vat na ubranka na 23%:crazy:

peemka to fart z tym żłobkiem:-) Będzie dobrze, Jeszcze mówiła ta znajoma że własnie sprzęty teraz mają fajne (huśtawki, leżaczki, maty)a nie to co kiedyś że dzieci w krzesełkach jak w dybach:-D No Emi to taki kogut:-D Moja wczoraj też taka ze spaniem że masakra, raz 5 minut, na spacerze 30min i potem jeszcze w domu 15minut spała i padła o 22ej a ja z nią:confused2:

mysza no ja sobie sama królem i służącą niestety, se nie podam to se nie wypije:-D He he ale zgasiłaś M:-D Nie słyszałam o czymś takim z powodu siedzenia:eek: Ale wierzę i nie jestem zwolennikiem np. chodzików co wymusza postawę pionową i choć dziecko się cieszy to uważam że jak będzie gotowe to samo wstanie i pójdzie:-p Ale u teściów chodzik będzie w ruchu pewnie i nie poradzę:confused2:
 
hejka:-)

moje dziecko dzisiaj znowu po swojemu plan dnia ustala- trudno, nic na siłę, jakoś babcia będzie musiała sobie poradzić, chociaż ja starałam się jakieś zasady wprowadzić, żeby wszystkim nam- na czele z Lilą- żyło się łatwiej, a babcia z tych pobłażliwych- jak zjadła 2 łyzeczki obiadku, to chyba wystarczy? ehhhh masakra będzie raczej, ale chciał nie chciał musiał, ze tak powiem:-(

Ewcik dostała z Marcepankiem skierowanie do szpitala na diagnostykę, nie wiem, czy miałam przekazać, ale tak się tym zmartwiłam, ze przekazuję- TRZYMAJMY KCIUKI!!!

tweenie, Mysza ja gdybym się na żłobek załapała, to bym nie grymasiła, tylko brała, ale cóż, te rozterki żłobkowe przede mną najwcześniej we wrześniu wg ostatnich info od kirowniczek żłobków
jedyneczka moja Lila też się tak budzi 3 noc z rzędu, tzn kwili przez sen, pogłaskam, dam misia obślinionego i śpi dalej
 
hej
pech mnie jakiś dopadł
wczoraj byłam u fryzjera bo w poniedziałek wracam do pracy i wyglądam jak mop! nic nie zostało z moich długich włosów!! jak mi zaczęła cieniować to teraz nawet ich nie zwiążę w kitkę...
a dzisiaj zatrzasnęłam kluczyki w samochodzie!!! trzeba zamówić włamywacza a to koszt 200zł!
Pojechaliśmy do pediatry po zaświadczenie że karmię i przy okazji zważyć frania M wychodził z samochodu z małym a ja za nim zamknęłam drzwi a kluczyki zostały w środku a że zgubiliśmy miesiąc temu kluczyk z pilotem to zamykamy wciskając guziki przed zamknięciem drzwi! i pieniądze które miały być na leżaczek przepadły kur...!
Leżaczek będzie musiał poczekać do następnej wypłaty.
A jeszcze dzisiaj idę do dentysty więc już się boję!!!!
 
reklama
Do góry