reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
Nadisia zasnęła ale już się budzi bo moja mama dziś u mnie śpi i gadają z Emi jak najęte a obie mają bardzo donośne głosy:confused2: Zapomniałam chyba powiedzieć że lekarka dała skierowanie na morfologie bo powiedziała że po 3 miesiącu się robi i mamy przyjść z wynikami.

mysza my z M też miłośnicy Usta usta:tak: Ja podniosłam oparcie w gondoli ale i tak się nudzi po godzinie albo i wcześniej:-p Ja nałożyłam ochraniacz na nowo bo zauważyłam że już tak nie jeździ właśnie:tak:

mruczka ale koleżanka, bezczelne to było:confused2:

ewelad jakbym najpodlejszy humor miała to mnie kobito zawsze rozbawisz:-p:-D

ewcik ładnie ładnie;-) Nie wyłysiejemy ale faktycznie tez mam masakre, takie wymoczki jakieś mam na głowie:confused2:

agatka moja tak robi ostatnio ale to jak jadła niedawno albo drugiego cycka jej proponuję, widać pojedzona akurat bo jak fest głodna to się rzuca jak harpagan:-p

tiffi to chyba brzuszek jednak był tez w tej kapieli bo po ukłuciu nawet śladu nie ma a taki płacz miała i dzisiaj kilka razy w ciągu dnia az zrobiła kupę z grudkami białymi i cimniejszymi jakby śluzowatymi:eek: Może po zapiekance ziemniaczanej zapiekanej ze śmietaną i przełożonej tartym żółtym serem, może niby z nabiałek oki ale to za duzo było:eek: A w foteliku nie chce posiedzieć jak coś robisz?

ewelad ja mam nurofen ale popołudniem miała 37.4 a teraz 37.1 więc już oki. A te czopki chyba na recepte tak? Miejsce wkłucia bez śladu , to był brzuszek chyba jednak bo pożarłam znów jakieś dziadostwo:sorry:

tiffi nam nie dała recepty na czopki właśnie a nie zapytaliśmy bo tak się rozpłakała, tylko ostatnio mówiła że po 3 miesiącu można syropek jakiś. Na szczęście spadła temperatura. Teraz sobie przypomniałam że Emi lekarz profilaktycznie przepisał od wypadku czopki właśnie, A jak pytałam lekarki ostatnio to mówiła że do 3 miesiąca bez porozumienia z lekarzem nic się nie podaje a teraz widzisz zapomniałam zagadać o te czopki:confused2:

Zabawiają małą babcia z Emi ale coś marudzi:-p

mysza ale Mek ma ponad 3 latka:-D
 
jedyneczka te czopki-jedne i drugie- bez recepty, ja też nie miałam potrzeby używać, ale zakupiłam na wszelki

spadam oglądać Seks w wielkim mieście 2:-)

dobranocka
 
ewelad to dobrze wiedzieć, jutro zakupię. Ja top model oglądam i krytykuje:-D

Boziu, moja mama dogryza Emi a ta się wkurza i się droczą, normalnie jak dzieci, zaraz je wywale z pokoju:dry::-D
 
Wcięło mi postaaaaaa
mysza u nas w wola parku też są takie seanse. Oj jak ja ci zazdroszczę tych miłych wieczorków
aneta cycek i butla mają swoje plusy i minusy. Fakt butlą nakarmisz w 5miin i już, a cycek w nocy sprawdza się super. MOja ważyła 4740 i 60cm także poszła w długość
jedyneczka co do morfologii to jest tak, ze przeważanie bada się ją między 3-6 m-cem zależy od lekarza po to, że właśnie dziecko gromadzi zapasy żelaza i innych potrzebnych elementów od matki i te zapasy starczają na około 3 m-ce potem niestety są braki i stąd ta morfologia, no i czasem trzeba podawać żelazo. Z racji wcześniactwa u mojej musieliśmy robić wcześniej morfologię.
Nie musisz mieć żadnej recepty na czopki przeciw gorączkowe. Normalnie kupujesz bez recepty i nam lekarka mówiła,żeby podawać w razie czego pół i że w każdym domu gdzie jest małe dziecko powinny być pod ręką takie czopki.
Moja dzisiaj też kupy ze śluzem, chyba zaszkodził jej mój makaron z kurczakiem i sosem śmietanowym - ta śmietana.
Daj mamę i Emi na karnego jeżyka :-)

Ale dzisiaj mam popołudnie mała jakoś płacze, brzuszek chyba kupy ze śluzem, to po makaronie z kurczakiem i śmietaną chyba (powiedzcie jak jadłam obiad o 15.30 to kiedy to będzie w mleku???)
Dzisiaj po południu eMek zajmuje się małą a ja... zdążyłam zrobić pranie, poprasować, pościerać kurze, posprzątać kuchnię. Miałam nadzieję, że M odgruzuje biurko, posprząta łazienkę i odkurzy, ale tylko trochę uprzątnął papiery z biurka. Obejrzałam top model bo akurat prasowałam. Teraz M usypia małą, oj dzisiaj bidulka się namęczy z tym brzuszkiem. Dzisiejszy dzień punkt dla chusty.
Mam do was pytanie czy macie dla swoich dzieciaczków kurtki tak na teraz, czy raczej kombinezony, śpiworki???
Dobrej nocy
 
Ale okropna pogoda:baffled:Wczoraj Mała męczyła się z kupką do 23 i w końcu dalam jej czopka- zrobiła strasznie twardą qpkę:-(Nie chcę jej do tych czopkow przyzwyczaić, ale nie było wyjścia:nerd:M pojechał o 4 rano do Warszawy, więc jesteśmy same:sorry:Nie wiem, czy dzisiaj sobie nie odpuszczę spacerku. Kręci mnie w nosie.

Miłego dnia Wszystkim życzę:-)
 
witam

Wczoraj M usypiał Andrzeja, było ciężko, idą zęby więc dziecko denerwuje się, że dziąsełka swędzą. Mały usnął o 22.30 wstał o 3.30 wzięłam do łóżka dałam cyca i spaliśmy do 6.45. Ponownie dostał cyca i teraz śpi, a ja odciągam pokarm i szykujemy się na kontrolę do ortopedy.
Tiffi ja mam i kombinezon, i kurtkę i ubieram w zależności od pogody. Mój kombinezon nie wydaje mi się ciepły, ale dziecko po którym dostałam ten kombinezon przeleżało w nim całą zimę. Mam jeszcze jeden, ale jest dużo większy.
 
dzieńdoberek:-)

my dzisiaj idziemy do kontroli z Liliputką, mnie się wydaje , że jakoś lepiej nie jest, bo katarm wciąż, może mniej pokasłuje, ale nie kaszlała jakoś bardzo, więc po prostu katar chyba musi przejść, a mam nadzieję, że osłuchowo będzie oki; D wywalczył miejsce do pediatry, nie wiem, jaki patent tym razem:-D może przydusił panią z rejestracji do ziemi:-D

tiffi ja mam kilka kurteczek- taka z misia i wartswą bawełny, pikowana, albo polarowa ocieplana i ubieram w zależnosci od pogody po dłuuuugim namyśle zawsze:-) kombinezon mam taki też z misia i warstwa bawełny i raz już ubrałam-ale rano, jak było 2 st, zimowy kombinezon leży i czeka, chociaż widziałam dzieciaczki już tak opatulone, ale ja tak myślę- jak teraz zarzucę zimowy kombinezon, to co w zimie będę zakładać? a właśnie w tvn mówią, że ma być sroga zima:-)
 
reklama
Do góry