reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

no wlasnie...ewelad w sprawie kombinezonu albo kurtki, myslisz ze ksiadz zezwoli na ubranie dziecka w nie biale szatki?:p bo ja bym chetnie zalozyla kombinezon zimowy wlasnie i by bylo z glowy nie musialabym kkombinowac ...
 
reklama
Hejka,

To ja będę następna, która tylko o sobie napisze -wybaczcie. Nadrobiłam, ale jak zbierałam się z odpowiedzią, to zawsze mnie coś wzywało, kurka. A teraz już późno, więc tak na szybko. U lekarza we wtorek ok, co prawda katarek jest cały czas, ale osłuchowo i z gardłem ok, temp. nie ma, więc od wtorku codziennie na spacerach po 2-3 godziny jesteśmy z Olą - jest co prawda zimno, ale słonecznie - a to już chyba ostatnie słoneczne dni :( więc wykorzystujemy sytuację. A jeszcze wczoraj i dziś miałam gości - koleżankę a potem siostrę. Z nowości, to byłam dziś na aerobiku (na g. 21, kiedy Ola poszła spać, to mama myk na fitness :)) i zapisałam się na raz w tygodniu na razie, ale zamierzam od następnego miesiąca chodzić 2 x w tyg. Bardzo mi dobrze, po takim treningu, gorzej pewnie będzie jutro, bo zakwasy męczyć na pewno będą...
A jutro z rana wyjeżdżamy z Mkiem do rodzinki na weekend, więc pewnie dopiero w poniedziałek będę, bo może tam być problem z netem, ale jak będzie, to głosować Pati będę - w końcu musimy wspólnie wygrać tą chustę :)
Życzę miłego weekendu wszystkim, za 11 minut już piątek :)
 
bry:-)

nocka ok, Mały przebudził się o 1, dałam smoka i zasnął do 4-zjadł, przebrałam pampka z kupą w środku (ostatnio nauczył się robić kupy o 1 w nocy:eek:) i pospał do 7, teraz gada sobie z karuzelką..

jedyneczka no ja nie wiem, co ja mam z tym kręgosłupem, nie umiem się położyć bez bólu, o wstawaniu też nie ma mowy:no: jak się podnoszę to aż dech zapiera, tak boli... a co do gryzaka to kupiłam mu taki z tommee tippee ale chyba nie bardzo jeszcze wie, co z nim robić, bo on tak wygląda http://www.ceneo.pl/1335685

ewelad niestety, widoki na urlop M póki co odległe, jutro mam szkołę od 8 do 19 ale idę tylko na ćwiczenia na 2 godz, wykłady mam gdzieś, w życiu nie zostawię na tyle synusia.
na dziś mam oddać pierwszy rozdział pracy, bombowo, nawet 1/4 rozdziału nie mam, więc nie wiem, czy jest sens iść na seminarium i oczami świeci i zbierać opr:confused2:

ładna pogoda się zapowiada, choć zimnooo, bo póki co tylko 0stopni.. ale na spacer na pewno pójdziemy:tak:

nadia nasz Marcello był chrzczony w nie-białych ciuszkach i nikt nic nie mówił,na naukach ks. wspomniał, że białe ciuszki to jedynie tradycja, biała musi być szatka. a co do ubioru w listopadzie, to chyba normalnie ubrałabym dziecko w kombinezon:tak:
 
Ostatnia edycja:
Ello



kasik zdrowka dla Bartusia


mysza u nas tak samo m jak spi nic nie slyszy nawet budzika i zawsze go szturchac musze wec komu on ten budzik nastawia ??
"nieobliczalny jak ruski kalkulator" :-D swietne masz te powiedzenia


mruczka fajny masaz, ale nie wyobrazam sobie ze moje dziecie tak spokojnie lezy tyle czasu :zawstydzona/y:

patipaula zaglosowane


jedyneczka z tymi rozmiarami to jest jak sie metka przyczepi mlody dostal body w rozmiarze 62 ryknelam smiechem bo on juz dawno w nic 62 sie nie miesci ale wyciagnelam zeby nie bylo przykro i ogladam a one wielkie i na pewno nie 62 a minimum 68


chrzest w listopadzie ja bym ubrala tak zeby dziecku bylo cieplo w koncu biala jest szatka co musi byc, reszte bym miala w nosie, ale ja inny element jestem i u nas sprawy religijne zalatwia m, wiec nie zdziwie sie jak Maksiu zostanie ochrzczony tydzien przed pierwsza komunia



Wczorajszy dzien TRAGEDIA nie udalo mi sie nic zjesc a wieczorem to nawet nie mialam juz ochoty wypilam tylko herbate mlody dal popis jak nigdy az dziadek przyszedl z nim pogadac zeby sie uspokoil a m zalapal o co chodzi jak powiedzial ze dzwonil a ja nie odebralam ani nie oddzwonilam bo kurna jak ??? nei mialam kiedy isc do kibla a codopiero telefon znalezc :sad:
Kupilam z rana wizyte w salonie pieknosci jakby mialo mi to pomoc :-D
Oszczędzaj do 90%: restauracje, spa, wydarzenia sportowe, bilety do kina i wiele więcej



Milego dzionka
 
Cześć.

W sumie mam kremowy kombinezon ale on taki przyduży, po małej szwagierki więc nie wiem jak będzie wyglądała:baffled: Kapkę białą mam po Emi - była teściowa zrobiła:-D Emi chrzciłam w październiku i miała białe spodenki pompki, taką a'la pelerynkę ale z rękawkami i beretkę, mam to wszystko ale na Nadie będzie małe no i jednak zimniej.
Jak się wkurzę to przełożę na wiosnę:dry:


ashika fajnie z tym salonem, zrelaksisz się:-) Współczuję wczorajszego wieczoru, oby dziś było lepiej!

ewcik moja też nie wie pewnie, po prostu pcha łapy do buzi a że akurat zacisnęła piastę na gryzaku to gryzak żuła:-D Może na masaż jakiś idź? Ja chyba M zmolestuje o masaż, tym razem pleców:-D

gragorka no podziwiam za aerobik jeszcze o tej porze kiedy ja już w piżamie:-D Dobrze że Oleńka wyzdrowiała:tak:

Mała pod karuzelą 2 minuty i zaczyna się pluć:-p
 
Dzień dobry bardzo.
Mała jakaś zmierzła od rana, chyba przeczuwa, że dziś się szczepimy. Ja się czuję nieciekawie, jakaś z waty jestem, mam nadzieję, że mnie nic nie łapie... M w pracy do 23 i jutro to samo, muszę zebrać siły dla terrorystki.
Czeka mnie sterta prasowania. Nocka nieciekawa... nie wiem... ani cyc ani modyfikowane do niej nie przemawia, żeby coś dłużej pospać... Obudziła się o 23 z kawałkiem, potem zaczęła płakać o 2 to wcisnęłam smoczka i wstała na karmienie po 4, o 7 znowu chciała jeść...
Obciachałam pazury, żeby się syf nie zbierał, bo powiedzą, że jakieś brudne dziecko. W ogóle już był czas skrócić, bo sobie zrobiła szramę na nosie :-D
jedyneczka - do gina chciałam iść po tabletki na zanik laktacji, ale mogę też od pediatry dziś wziąć... Tzn w sumie zauważyłam, że chyba mi samo zanika... Nie będę już karmić, bo sama się przez to sypię - włosy garściami wypadają, pazury się łamią, waga leci, czuję się słabo... jedzenia jakoś szczególnie nie ograniczałam, ale mała wiecznie się męczyła...
patipaula- udanej imprezki życzę ;-)
I tyle pamiętam :/ Jeszcze, że Ewcik smoka zapodała w nocy, coś jak ja dzisiaj :-D i tyle zanik pamięci...
 
reklama
witam
Ja zaraz lece do fryzjera na balejaż i obciecie :)wkoncu :)
Mała zjdła dzisiaj ponad połowe słoiczka marchewki z jablkiem i wszystko dookoła jest z tego -masakra !!
Mruczka a jaka to sesja?rodzinna?fajnie,będziemy czekać na zdjęcia
Mysza daj znać jak Ninka zniosła szczepienie i ile już wazy?
Pati zagłosowane
DZiewczyny mam pytanie:jak dziecko zje pól sloiczka deserku to mam podawać mleko?czy to zastępuje posiłek,bo ja juz nic z tego nie wiem....
 
Do góry