reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

kacperek i fasolka wstawiam do lodówki i dokarmiam nim małego przez cały dzień.
ashika karmiłaś w Kościele? Ja tez mam zamair nakarmic w Kościele jak będzie Andrzej marudzic, tylko gorzej z odbiciem bo strasznie głośno beka.

Byłam na zakupach. zamówiłam kurtkę w orsay bo nie było mojego rozmiaru i mają mi dowieść, więc we wtorek ponownie na zakupy i kupiłam sobie jeszcze jeansy, bo C&A jest wyprzedaż jeansów 20% taniej do 3 października.
Mały próbuje zasnąć ale jakoś mu to kiepsko wychodzi. Góra prasowania czeka.
 
reklama
Spacerek zaliczony:-) Bardzo dziekuje Wam za glosy i prosze o wiecej:zawstydzona/y::-):-D

louise Sper ze sie odezwalas. Oby Ci tearz zrobili wszystko na cacy. Uwazam ze wcale Stasiu tak malo nie przybral

madzik moja czasami kaszlnela po kroplach jak jej podalam, ale nigdy az tak sie nie zakrztusila

Mysza masz razje odpoczywaj:-D

kacperek i fasolka moj tez ma imieniny 24 pazdziernika, wiec sie smialam ze robie impreze 2w1. Moja siora ma 3 sukieneczki do chrztu. Przymierze jej je i zobacze, miejmy nadzieje ze ktoras bedzie dobra i ładna:-)Inaczej tez mnie czeka buszowanie na allegro:-)

aneta-h tez uwazam ze pozno zaczeli, ale oni stwierdzili ze szybciej nie beda. My nalezymy do wspolnoty, a dla nich licza sie jak najmniejsze koszty. Aby zaczeli grzac szybciej by musieli sie wszyscy mieszkancy zgodzic, a tak by napewno nie bylo. Ja mam mieszkanie szczytowe i parter, wiec marzlam.

Ashika Maksiu sie super zachował:-D ale jestem:wściekła/y:na Twojego M , biedna wszystko na Twojej glowie. Wszystko sama.

tiffi aby Ci ten bol brzycha przeszedl. Mnie dzis rano starsznie bolal brzuch, az mnie w pol zginalo. Tak mnie bolalo ze wzielam apap i nospe, a ja jakos nie lubie brac lekow przeciwbolowych. Uwazam ze jak boli- to poboli i przestanie.

pinowate nam dala skierowanie pediatra. Tez uwazam ze kazde dziecie powinno miec je zrobione po ukonczeniu 6 tygodni
 
Hej kochane

Przepraszam, ze zadko zagladam ale myslami jestem cały czas z Wami. Wszystkie was doskonale pamietam i mam nadzieje, ze mnie tez pamietacie.
Ciezko jest znalezc czas na necik przy dwojce dzieci. No ale i tak uwazam, ze jestem lepiej zoorganizowana z dwojką niz z jednym dzieckiem.
dzis w nocy Kornelka mała gorączke wysoka teraz tez niezbyt sie czuje i tem ma goraczke, oby malego nie zarazila.

W niedziele mielismy chrzciny marcelka. Bylo super a chrzciny z wielką pompą. Robilismy je w domku na 25 osob. Bylo duzo dzieci wiec wynajelismy dwie animatorki przebrane za klauna i łosia aby zabawialy dzieci i robily rozne konkursy. Pogoda dopisala wiec wszyscy bawilismy sie na dworze. MIelismy kucharza i kelnera i jedzonko bylo przepyszne. Bardzo sie ciesze, ze sie wszystko udalo i kazdy byl zadowolony. Mielismy fotografa i porobila nam laska super zdjecia.

Mały jest kochany i od miesiaca przesypia mi cala noc. Je ostatni raz o 21 a potem o 6 rano. Tfu tfu nie zapesza. Ale ciesze sie bardzo. na poczatku duzo przybieral a teraz juz sie wszystko unormowalo i uregulowalo i nie jest juz taki "pudzian" jak byl :-)

Kochane zycze zdroweczka dla waszych dzieci i dla was i obiecuje, ze bede czesciej zagladac w miare mozliwosci.
 
hej laski. pospaliśmy dziś do 11, z przerwą o 7 rano na śniadanko. Mój młody sam sobie ułożył schemat żywienia - od tygodnia je tylko 5 razy na dzień, ale za to zawrotne jak na niego ilości - po 130-180 ml:szok: w sumie wychodzi tego na dobę więcej, niż do tej pory - ponad 600 ml zjada, wcześniej 6-7 posiłków, ale w sumie 500-600 ml. no i dobrze, przynajmniej mniej mycia butelek... ;-) a tak serio, nie wiem, czy to dobrze.
louise, fajnie że wpadłaś!
kawka i czytam Was dalej!
a w nocy też je czy nie? Mni babka mówiła, że liczba posiłków powinna się zmniejszać do 7 u nas znacznie więcej, ale trochę inaczej jest jak się karmi cycem
ashika mam nadzieję, że to dieta, albo mała naciska kolanami. Moja przyjaciółka miała tak po ciąży i myślała, że to żelazo okazało się, że miała kamienie i operacja. Moja codziennie zasypia o 24-ej :-( ale znalazłam sposób na chwilę - mała na balkon, ale żebyś wiedziała jak ryczała jak ją opatuliłam tymi wszystkimi szmatkami. No to Mały dzielnie się zachowywał jak kupiora mu podeszła do pleców
louise przypomniało mi się jeszcze moja waży 4,5kg
pinowate jeśli chodzi o USG to u mnie było tak. Ze szpitala zalecenie do ortopedy i ortopeda na wizycie pierwszej wystawił skierowanie na USG potem USG i znów do ortopedy, no chyba że masz ortopedę który sam robi USG. Nie koniecznie USG musisz robić o tym decyduje ortopeda
Moja czkawkę ma 1-4 razy dziennie (daję cyca)
paptipaula zagłosowałam a zdjęcie śmieszne
arlecia a możesz napisać jaki koszt jest takiej animatorki??

Moje dziecię pospało na balkonie 2h, strasznie mi się podoba ta opcja balkonowa, oby się nie zepsuło :tak:Mam nadzieję, że ból brzucha nie wróci.Mam chęć na lody :tak: w zamrażalniku są, więc lecę
 
my już po spacerku i po zakupach- w carrefourze promocja na kombinezony zimowe-35 zł i produkty hippa do pielęgnacji po 12 zł-oczywiscie zakupiłam jedno i drugie:-) teraz się relaksuję, poczas gdy pralka pierze, a póxniej musze trochę ogarnąć chatkę, bo jutro koleżanka wpada kolejna:tak:

Maruska posiłkó powinno być coraz mniej, a większe ilości-tak na mleku piszą i tak też wyczytałam gdzieś, więc oki, mojej też zdarza się ominąć posiłęk i zamiast 6 jest ich 5
Ashika czyli tobie rośnie zegarmistrz?:-D i do tego kulturalny jak czytam-bez scen na pogrzebie-chwalić:tak:
pinowate mnie też tak lekarka powiedziała, ze jeśli nie uda mi sie zapisać na usg refundowane przez miasto, to potrzebne skierowanie do ortopedy i on wystawia skierowanie na usg-jeśłi widzi konieczność, ale ona żadnych problemów nie robi nigdy o wystawia różności bez szemrania, a mnie udało sie zapsisać na usg bez skierowania
 
hej laski:-)

wszystko poczytałam, ale nie dam rady poodpisywać, sorry:zawstydzona/y:

tiffi, ewelad mi też włosy lecą garściami dosłownie,masakra.. a pomyśleć, że w ciąży takie gęste były...

tiffi mnie też ostatnio wieczorami żołądek boli, do tego stopnia, że się skręcam z bólu, od razu miętę piję, ciepłe kompresy, ale niewiele pomaga...

u nas ok, chodzimy na spacerki mimo tej pogody, bo tam przynajmniej Mały śpi.. właśnie się załamałam, bo przeczytałam, że w piątek mam spotkanie z promotorem, na które mam przynieść 1 rozdział pracy- super, ja nawet w biblio nie byłam, gościu chyba mnie wyśmieje:no:

Marcepan znowu zaczął mi się budzić w nocy na jedno karmienie, o 2 godzinie, potem o 6 koljene... ehh chyba za bardzo się podniecałam, jak spał od 20 do 5,6...

ewelad zazdroszczę tego kombinezonu, u nas jest carrefour, ale tak ubogi, że szkoda gadać.

w poniedziałek M ma urodziny-chciałabym go jakoś miło zaskoczyć, ale nie wiem, czym.. hehe.. podrzucćie jakiegoś pomysła;-) [chociaż tak między nami mówiąc nie wiem, czy zasłużył;-)]
 
Ostatnia edycja:
Cześć.

Od 11 do 14ej była u mnie psiapsiółka więc poklachałyśmy sobie:tak: Nadince kupiła ślicznego bodziaka, pajacyka i grzechotkę a Nadia szczerzyła się do niej w uśmiechu za te prezenty:-D No i byłyśmy w końcu na spacerku a teraz M małą usypia więc mam chwilkę:-p

tiffi dobre ze stosem pieluch:-p O, przekonujacy argument z tą zdrową mamą i tego się będę trzymać:-D A jadasz regularnie w miarę? Może to na tle nerwowym z tym żołądkiem?

agatka a co maja teście do chrzcin, nie rozumiem o co chodzi:shocked2::baffled: A już gdyby moi walneli że w ścisku siedzieć nie będą to po prostu wcale bym ich nie prosiła:dry:

pati ja zaczęłam ćwiczyć od wczoraj rowerek i brzuszki bo mnie agatha zawstydziła tym aerobikiem:-D Nie umiem zagłosować:baffled:

louise witaj kwiatuszku!!!! Jejku ty znów jakieś perypetie, tak mi przykro:-( Oby zabieg był bezbolesny i zrobili juz co trzeba do porządku! A lekarz cos mówi na to przybieranie? Bo ja czytałam że 600-1000 na miesiąc to norma więc nie jest wcale źle:blink: To ile Staś w sumie śpi nocą? Moja w sumie raz śpi 4h-5h (22-3) a potem już też co 2h:-pTo źle zniósł biedulek szczepienie, bardzo wrażliwy chłopczyk widać:sorry2:Mnie zresztą lekarka mówiła że drugie i kolejne szczepienia dzieci gorzej znoszą niz pierwsze:baffled: I dobrze że wykorzystaliście tv, ważne że jest efekt;-) Moja też łepetynę w prawo ciągle i jak się w najbliższym czasie to nie zmieni to też tv wykorzystam bo nic innego za bardzo nie pomaga:-p

madzik moja się zakrztusiła jak miała z 2 tygodnie, mlekiem. Bach ją wtedy na swoje przedramię na brzuszek główką lekko w dół i wypluła ale po wszystkim myślałam że serce mi stanie:-( Teraz obsesyjnie ją obserwuję przy karmieniu i drżę nawet podając krople i psikając do nosa:baffled:
 
reklama
Do góry