reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Ja jestem znowu:baffled: Moje skurczybyki to jedna wielka ściema. Nic się nie dzieje, kolejny mega upalny dzień i od rana poprztykałam się z M. Więc dzisiaj ja będę forrumową marudą.:wściekła/y:

Magdzia w sumie pierwszy raz słyszę, żeby położna tak mówiła. Poszukaj w necie i popytaj doświadczonych mam o ten pępuszek, bo taka strasząca położna chyba nie jest kompetentna...:confused:
 
reklama
Mruczka wlasnie wzielam sie za szukanie czegos, na szczescie moja mama przyjechala jak wychodzilysmy ze szpitala, duzo mi przy Malej pomaga i tez uspokaja ale ja to i tak nerwowa jestem po tym co uslyszalam od niej..

Znalazłam, że u każdego dziecka ten proces jest inny i zależy od grubości pępowiny..
Nie wiem, Mamuśki co wiecie na temat pępuszków? Jak to było z Waszymi Maluchami?

Uciekam bo Mała zaczyna marudzic, jak mi sie uda, bede potem. Milego dnia Lipcóweczki!!
 
Ostatnia edycja:
Mruczka wlasnie wzielam sie za szukanie czegos, na szczescie moja mama przyjechala jak wychodzilysmy ze szpitala, duzo mi przy Malej pomaga i tez uspokaja ale ja to i tak nerwowa jestem po tym co uslyszalam od niej..

Znalazłam, że u każdego dziecka ten proces jest inny i zależy od grubości pępowiny..
Nie wiem, Mamuśki co wiecie na temat pępuszków? Jak to było z Waszymi Maluchami?

Uciekam bo Mała zaczyna marudzic, jak mi sie uda, bede potem. Milego dnia Lipcóweczki!!

toc mala ma dopiero 5 dni wiec jeszcze czas na przyscniecie i odpadniecie.
u nas odpadl pempek na 10 dobe.

wogle to witam i uciekam karmic ;-)
 
Witam z rana ;-)


jedyneczka to moze cos zdzialacie na tym urlopie


kacperek i fasolka i wlasnie to najgorsze ze go kocham :-( Powodzenia na wizycie i oby gin na zawal nie padl jak cie zobaczy ;-)


magdzia kompletna idiotka z tej poloznej jak mozna tak mloda mame straszyc, mojemu synowi b dlugo odpadal pepek bo jakos ponad dwa tyg dokladnie nie powiem bo nie pamietam tak dawno to bylo :zawstydzona/y:


mruczka dolaczam do grona marud i jeszcze zayczanych :zawstydzona/y::-(




Nocka taka sobie, ciezko sie spalo na brak miejsca nie narzekam bo spimy juz osobno :-( jak tal dalej pojdzie to zanim urodze to sie rozwiode :sad: dzis rano jak przechodzil obok nawet slowem sie nie odezwal ide nie bede smecic bo wyje od rana :sad:
 
do mam co mialy cc- czy tez maja przez 5 dni zatrzyki?..i musza nosic uciskowe rajstopy/skarpetki?czy to angielska moda..;/...


ja tylko do cc mialam te podkolanowki i dzien po cc.
zastrzykow nie mialam,tabsy przeciwbol.mialam.
a co do jedzenia to w domu nie mam takiego wybory jaki w szpitalu mi serwowali .codziennie dawali karteczki i sama komponowalam sobie wszystkie posilki .szok!!
i dokladnie tutaj nie ma jakiejs diety matki karmiacej ..tylko jesc zdrowo nie jakies ciezkie potrawy i tyle .


madzikco u was??
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczynki! :-)
tak jak Rusia i Vanilka mowia jesli chodzi o diete mamy karmiacej to mi powiedziala pediatra zeby nie jesc mocno wzdymajacych rzeczy i tyle...
a co do szpitala to u nas bylo na obiad 6 roznych dan do wyboru ! :szok:
Vanilka u Ciebie tez tak ponuro, wietrznie, pochmurno itd?
Mruczka, Ashika mam nadzieje ze humorki sie poprawia czego z calego serducha zycze :tak:
Magdzia co za glupia jedza z tej poloznej :wściekła/y: tak jak mowi Vanilka, jeszcze jest czas na odpadniecie pepowinki... u Krisa odpadla po 10 dniach, a u Laury po 2 tygodniach, takze nic sie nie boj bo i Twojej corci odpadnie ;-)
Jedyneczka, Ewelad, Kacperek i fasolka dziekuje za mile slowa :happy2:
wszystkim dwupaczkom zycze jak najszybszego rozpakowania bo biedne juz napewno macie szczerze dosc...
milego dzionka
 
perla vanilka rusia ja tez chce taki szpital chociaz nie jem :zawstydzona/y:


perla dzieki


mruczka zalezy jak dlugo nie bedzie pradu, ale nei powinny ci sie rozmrozic jak nie bedziesz otwierac kilka godzin na pewno wytrzymaja
 
Witam Was po tym długim i nieznośnym weekendzie.
Jak to dobrze że wreszcie skończyły się mistrzostwa, nie będę zmuszana do oglądania meczów a potem słuchania kilka godzin że wygrali nie Ci co trzeba, że sędzia był stronniczy itd.
Na dworze już jest upał a ja muszę jechać szkołę załatwiać, tak więc jestem w stanie totalnej agonii... do tego nogi tak mi spuchły że aż M się wczoraj przestraszył:szok: Niestety nic mi na nie nie pomaga:(
Jestem już zmęczona taszczeniem tego wielkiego brzucha, chciałabym być już po ale niestety jak widać moje prośby i modły nie zostały i raczej szybko nie zostaną usłuchane, tak więc podejrzewam że będę się tak męczyć i męczyć a naprawdę mam już tego dość, kompletnie... załamka mnie taka łapie że ryczeć mi się już chce:(
Idę coś robić, nie wiem nawet w co mam ręce włożyć... nie mam na nic ochoty tak więc żegnam Was cieplutko:) Miłego dnia:*
 
reklama
Do góry