reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
Witam 2w1:-)

Mi dzis pierwszy raz sie porod snil. Dzis odpoczywam, bo wieczorem krzyz dal mi sie we znaki po moim maratonie.

jedyneczka widze ze twoja szyjka uparta tak samo jak moja:-D Stwierdzenie twojego na temat przewozenia dzieci nie skomentuje:no:To kurna my mamy fotelik a samochodu nie mamy

Ashika dobrze ze siez nalazla, tylko ciekawe gdzie ona byla skoro w takim stanie przyszla:confused:

eweland super ze to nie swinka.

tweenie powodzenia na ktg

Vanilka dobrze ze synkowi szkola sie spodobala. Gratuluje dojscia do siebie.:-)

olyv nie zazdroszce terminu obrony
 
Ja na chwilę wpadam, bo zaraz Bartek będzie jadł i znowu postawi wszystkich sąsiadów na nogi z powodu głodu (śpi na tarasie).:-) Nawet dziś chłopak grzeczny i mogłam zrobić 2 prania, rozwiesić i jeszcze posprzątać łazienkę.:tak:

ashika - nie martw sie kiciusiem Takie piękne noce letnie, to dlaczego ma nie korzystać. Pewnie amory jemu/jej w głowie...;-)
madzik - ale Ci zazdroszcze fryzjera, ja nie miałam czasu skorzystać z tego dobrodziejstwa. Przed szpitalem nie zdążyłam, bo o duzo za wcześnie tam wylądowałm, później to już szkoda słów... Na szczęście przyjechałą siostra z odsieczą i mi farbę położyła...
ewelad - mówisz tylko placki ziemniaczane. Jak dla mnie uczta marzenie... Aż mi ślinka pociekła.:-) Udanego wyjazdu na działkę i żebyś nie musiała na sygnale wracać...:-)
jedyneczka - nie martw sie M. Oni już tacy są. Grunt, że drzwi będą zrobione.:tak:
tiffi - u Bartka też się zaczęły okresy czuwania, już nie jest tak łatwo. Dziś na szczęście śpi. Jeśli chodzi o obiady też muszę liczyć na siebie. Mój M. umie robić tylko kanapki i jajecznicę, której ja sama go nauczyłam robić. Zawsze była mamusia, a późniejbary i stołówki.:baffled: Obiecałam sobie, że mój bartek nauczy się gotować, chociaż podstaw. Może moja synowa kiedyś to doceni...:-)
 
nie ma to jak się na własnej sofie posadzić :-)
Na ktg ok, tylko Mała się nie chciała ruszać. Położna chciała ją poruszyć i zaczęła mną tak szarpać,że o mało z kozetki nie spadłam :baffled:
Byłam u Myszy - wypuszczą ją może w poniedziałek, bo Malutka schudła i chcą ją jeszcze podkarmić.
 
wpadlam zobaczyc czy sa wiesci od dzameny ale daje cisza ehhh no ciekawe jak sie trzyma .

Ale skraw na dworze :baffled:
David kazda drzemke zalicza w wozku na ogrodzie :happy2:
pocyca ,przebieranko i siup do wozka na ogrod :-D
A ja ogarniam dom bo z deka zapuszczony :tak:;-)obiad nawet ugotowalam:tak:

kasik widze ,ze Wy tez na powietrzu :happy2:

tweenie pozdrow mysze i niech Ninka nabierze masy co by do domku szybciej wrocily :tak:Jak mysza sobie radzi ?znajac ja pewnie dobrze :happy2:

madzik jak Ty masz dobrze !!ja marze o fryzjerze tylko nie wiem jak to zrobic :confused:cycka nie zostawie a tyle mleka to nie dam rady sciagnac :no:ehmm pomecze sie jeszcze troche z moja szczota na glowie :wściekła/y:

jedyneczka co Ty piszesz fryteczka :-DJak ja zaszlam w ciaze z dosc spora waga :baffled:i niestety mam jeszcze duuuuzo do zrzucenia !!!a mam zledwie 162 cm wiec mam w doopie ,udach ,cyckach ..no teraz to mam mleczarnie :-D

emih jak tam u Was ??
 
reklama
OO Matko ale jestem skonana na takim pieszym wypadzie to dawno juz nie byłam .
Vanilka ja z zapytaniem dzis połozna mowila mi o tej wit K ze sa dwie opcje zaszczyk i krople co ty wybrałas i wogole bo ja nawet nie wiem co lepsze itp
 
Do góry