reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Aniu, ja też plamiłam, ale jak Ty krwawisz to lepiej to sprawdzić. Może to takie plamienie jak niektóre mają, że nawet przez pierwsze 3 mce mogą mieć coś na kształt okresu. Trzymam kciuki kochana:tak:

Patra, wypoczywaj kobitko, czekamy teraz na fotki Kingusi :-)
 
reklama
Aniu kochana odwiedz lekarza!
My nadal w szpitalu, mialam nadzieje ze dzisiaj wyjdziemy ale od porodu nie minelo 48godz a szkoda. Kinia grzeczna, duzo spi, nie placze, cyckujemy ale mleka prawie wcale. Mam nadzieje ze sie to rozkreci,oby nie tak jak z Kacprem ze nic z tego nie wyszlo.
 
dmuchawcu i jak tam u Ciebie?Martwimy się:-(
Pati fajnie ze malutka grzeczna,mleczko jeszcze bedzie nie stresuj sie kochana,napewno sie uda:tak:a jutro juz bedziecie w domku:tak:

Anulkom składam najlepsze życzenia z okazji imieninek:-)
 
Aniu sciskam Cie cieplo! Niebawem znowu beda 2 kreski. Buziaki.
A my dzisiaj wychodzimy do domku w poludnie! I mam mleczko, duzo mleczka!
 
Aniu kochana! Trzymaj się mocno! Napewno uda się wam już niedługo! Buziaki!

A ja chora. Obudziłam się z bólem głowy gardła i wszystkiego co tylko mam. A pogoda taka ładną!
Ehhh... :mad:
 
reklama
Hej kochane
U nas pierwsza nocka za nami. Było nawet ok. Mała tylko trochę się rzucała przy piersi bo dostałam takiego nawału że nie nadążała łykać. No i musze trochę odciągać zanim dostanie mleczko. Ale jest super. śpi ładnie, je ładnie, póki co gitara gra. Kacper zachwycony Kingą, póki co nie ma problemów. Wrzucam Wam foteczki, no i zmykam bo niestety czasu mało. Buziaki!

IMG_0848.jpgIMG_0849.jpgIMG_0852.jpgIMG_0863.jpgIMG_0864.jpgIMG_0920.jpgIMG_0923.jpgIMG_0840.jpgIMG_0843.jpgIMG_0847.jpg
 
Do góry