reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
Będzie ok :tak::tak:

========================================


Beacia82 to powodzenia życzę w szukaniu pracy, ja jak wiesz też poszukująca, no i mam nadzieję że wszystko pójdzie po Twojej myśli :tak:

A gdzie Wyście się pochowały? Mała weszła do łóżeczka i zasnęła, nie spałaby o tej porze gdyby nie głośna sąsiadka która przylazła do T i trajkotała o głupotach, a ta nawet sie nie odezwię że wnuczka śpi :no::no::no::wściekła/y: No i wtedy pospała godzinkę, a że wstała ok 8 to było dla niej za mało, bo tak jak np wczoraj to se pospała do przd 10. Nie dałabym jej spać ale żal mi jej było no i dupkę wypchnęła do góry i śpi :-D Za 40min ją obudzę


=======================================
Wiecie co? Ja nadal nie dostałam zwrotu tych pieniędzy o których niedawno pisałam, babka przecież wkońcu sie odezwała że oddadzą kasę, 19 stycznia miała odrazu przelać na mój nr konta i nic nie dostałam. Szukam po allegro gdzie mogę to zgłosć no i wyczytałam że trzeba to zgłosić na policję, potem czekać nawet 30dni i do nich pisać...... Bez sensu, przecież tu chodzi tylko o ok 30zł, nie polecę z tym na policję, nie ma innego sposobu żeby to jakoś pracownicy allegro załatwili? Ja znalazłam to http://allegro.pl/country_pages/1/0/education/pok/index.php?page=1


A napiszę chyba do nich tutaj http://allegro.pl/contact/contact.php

==========================
Napisałam do nich, zobaczymy co z tym zrobią
 
Ostatnia edycja:
to i ja wpadam dziś na chwilkę do was, mała już śpi więc mam chwilkę

Aga powodzenia na egzaminie, no i trzymam kciuki za pozytywne wyniki operacji Joniego

Wszystkim szukającym pracy powodzenia życzę, abyście znalazły pracę o jakiej marzycie

poczytałam was ale nie wiem już co mam pisać, bo głowa bardzo mocno boli :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
kamlotko,ja w sytuacji kiedy nie dostałam towaru z allegro po wpłacie kasy,zgłosiłam spór transakcyjny(w zakładkach moje allegro),po paru dniach otrzymałam towar,pozdrawiam
 
Cześc mateczki
Mój łosiu już śpi, a ja też zaraz zmykam do wyra bo cosik mnie choroba łamie, w gardle drapie, ból głowy, gorączka... Trzeba to wyleżeć tym bardziej że tyle się słyszy o tej świnskiej grypie.. W sąsiednim mieście - Jastrzębiu Zdroju -zmarł 6letni chłopczyk a podobno jeszcze kilka osób choruje na ta paskudną grypę :no:
U nas w mieście było dzisiaj wesoło. Najpierw na jednej ze stacji benzynowych doszło do rozszczelnienia zbiornika gazowego. Prawdopodobnie podczas cofania jakaś cysterna uszkodziła zawór. Ruch zablokowany, mnóstwo straży, bo ponoć 14 zastępów. Biedni strazacy mieli dzisiaj sporo roboty bo poźniej jeszcze musieli ewakuować supermarket, jakieś 130 osób. Ktoś w koszu zaprószył ogień i dym na sklep się dostał. Hehe było to ok 13.30, a ja z mężolem o 15 byłam tam na zakupach i Kaufland normalnie funkcjonował. Gdyby nie żorska stronka internetowa to bym nawet o tym nie wiedziałą a mieszkam bardzo blisko. Z okna widze ten sklep. Ale my tak zapatrzeni w filmy że nawet jadącej na sygnale straży nie słyszeliśmy :-D

łośkowi w końcu przebiła się dolna czwórka, lewa! Tyle czasu męczy się z tymi zębolkami. Prawa tez powinna wyjśc na dniach bo ma dużego bąbla. Może nawet dzisija w nocy..

Oho łosiu płacze.. Trzeba do niego zerknąć
 
Witajcie mamuśki, normalnie lanie mi się należy , bo nie piszę z lenistwa, w latam po internecie , ale pisać mi się nie chce , dzisiaj się zmusiłam, jutro mam wolne to mogę dłużej posiedzieć! Dzieciaczki zdrowe puki co i sama w to nie wierzę, mam nadzieje, ,że to koniec katuszy i będzie tak na dłużej! Maks wiecznie w ruchu od rana do wieczora z półtora godzinną przerwą na popołudniowy sen! Wiecie co on siada dosłownie na 10 sekund i nawet posiłki je w ruchu! Interesują go tylko reklamy i co chwila lata do mnie z pilotem ,żebym mu szukała heya, ale ogólnie to chociaż ma tysiąc pomysłów na minute to jest grzeczny! Staś ma ferie i rządzi w swoim królestwie lego , albo ben10! A ja jestem teraz spełnioną matką , bo mogę poświęcić i czas na prace i czas dla dzieci! No i z M lepiej się dogadujemy! pozdrawiam wszystkie kobietki a w szczególności te w dwu paku !
 
Witajcie lipcu, a ja zalatana i na nic czasu nie ma. Generalnie to jestem jakoś mało zorganizowana ostatnio....
U nas ok. Karolina nie narzeka na zdrowie, po podwórku szaleje ile tylko niania da rade. Ja sie rozkaszlałam maxymalnie w zeszłym tyg, ale już dużo dużo lepiej. Mam nadzieję, że w końcu się ustatkują te przeziębienia i będziemy mogły pójść na basen:-)
Buziaki i pozdrowionka, mam nadzieję, że jeszcze mnie pamietacie:tak:

Aga powodzenia na egzaminie.
Patra to się działo u Was dziś... a Ty zamotana że nie słyszałaś, u mnie to już by młoda z krzesełkiem pod okno leciała i wołała "ijo ijo"
 
gosia6954 też o tym czytałam, narazie zobaczymy co postanowią po moim mailu, ten sprzedawca raczej od tamtej pory nie ma żadnych aukcji.

Niuta no to napiszę za Justysię "a chciałaś kopala w dupala?" :-D:-D:-D pisz częściej Kobietko bo coś nam tu Babeczki pouciekały czyli np Maylah, Gustliczek, Olcia, Alusia, Dziula..... i inne

Gobiazku Ciebie też chętnie by się częściej poczytało :tak:

Patra no to dzionek ciekawy, nie ma co.... Ale że nie słyszałaś :rofl2:

No nic, chyba uciekam do łóżka
 
CZeśc mateczki wariateczki!!

Łosiek nie spi od 7 rano, teraz szaleje z odkurzaczem. Ostatnio to jego ulubiona zabawka. Wyciąga go z szafy i jazda :-D To samo u moich teściów i rodziców.. Odkurzacz króluje :-)

Wczoraj mały pierwszy raz spadł w nocy z łożka :szok: Tzn raczej spadł, bo usłyszałam tylko płacz a jak tam poleciałam to stał i płakał przy łożku od strony nóg.. Położyłam go na nowo i spał dalej już bez ekscesów.. tyle dobrze że przezornie w to miejsce daje materac z łóżeczka..

Mały właśnie sam je serek.. Już widzę te pobojowisko.. Wszystko będzie wysmarowane :-D No ale niech się uczy.

A wy się śmiejcie ze mnie!!!! Naprawdę staży nie słyszałam hehe a śmiagają zawsze główną drogą która jest jakieś 300 m od naszego bloku, z okna na nią też widok mamy :-D Tłumacze sie tym że filmy oglądaliśmy z M. Ostatnio znalezlismy fajny programik do ściągania i w 20 minut mamy film :-D To szalejemy i ściągamy, ściagamy ściągamy, jak to mówią w Erze :-D...

Oho i dywan do prania.. Łosiu rozsmarował serek..
 
reklama
Do góry