reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Witam Drogie Panie!

Przede wszystkim-
Alusia- nie zamarwiaj sie w ten sposób. Normalnie mam ochote jednoczesnie Cie przytulić i sprać:tak:Przytulic, bo wspólczuje tych złych wieści i ciągłych powodów do zmartwień- bedzie dobrze, Kochana. Zrób badania i póki co troszcz sie o Ewelinkę, on apotrzebuje Twjego spokoju. A sprac za to obwinianie się! To nie Twoja wina, to nie ibuprom. Ja zanim dowiedziałam sie o ciazy wzięłam 4 tabletki. Takie rzeczy nie powodują wad serca! Główka do góry! Na pewno wszystko bedzie ok:tak:

Ewa - Twoj Tomek jest boski!:tak::-D

Tralala - właśnie wczoraj sobie uswiadomiłam, ze za pozno sie zabieram za odzwyczajanie mojej córci od usypiania. Położyłam ja w łóżeczku, chwile płakała, ide do nie,a ona stoi:szok::szok::szok: Szok i masakra- dodam, ze łózeczko mam na tym srednim poziomie. Dzis obniżam do parteru!
A mnie nk chodzi okropnie, wiec napisze Ci moje namiry, ok?

Stopi- no niestety moja siatka taka sama jak Twoja:tak::-( Ja nawet nie spojrzałam, tak mi doktor powiedziała. Mam za 2 tygodnie przyjsc do kontroli, bo moze ten mały przyrost przez infekcje ostatnia? Mam nadzieje. A co do hormonów, to jest ok, ostatnio robiłam jej badania. Dzięki za podpowiedzi co do kalorycznosci jedzonka. Napisze jeszcze, ze ona urodziła sie z waga 2150g, a po spadku miał a 1950g, wiec i tak była dluuuuugo poza siatka. A teraz w sumie potroiła swoja wage. Nie wiem co myśleć:-(

Moje dziecko dopiero wstało:szok: No ale w nocy miała "mała" przerwe od 2-4.40 nie spała:confused2:

Miłego dnia, Kobietki! Piszcie duuuuuuuuuuzo:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej Lipcowki;-)

pamietacie mnie jeszcze?????? wracam do Was, moze uda sie zagladac i skrobnac cos od czasu do czasu;-):tak:
blagam o wybaczenie:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Alusia- spokojnie dziewczyno.Nie nakręcaj się. Nie każda wada serca to koniec świata. Najważniejsze, że będziecie pod okiem pecjalistów od początku. pamietam jak się dziewczyny denerwowały bo w serduszkach były jakies zwapnienia, jakies dziurki a teraz wszystko jest dobrze. dziurki sie pozarastały, zwapnienia sie wchłaniają. Bedzie dobrze, myśl pozytywanie bo Ewelinka musi miec spokój.A jakby co to wal do mnie na PW jakbys chciała namiar do prof Malca.

Stopi- jak sobie bedziesz z władzy podsmie****ki robic, to ja sie na ta Majorke przelece do Ciebie:))))

Tralalal- no to mistrz kierownicy jesteś. ja zdałam za 4 razem:/

Dmuchawiec- słyszałam, ze po sinlacu dzieci przybieraja lepiej na wadze.

Wilsonka- jak to był? o tym że bedzie powinnas informować!


a ja dzis na 12 do roboty..Nie chce mi się!!!!!!!:no:...jakby jeszcze słoneczko było jak wczoraj a tu chlapa, pochmurno...:( dziewczyny mam głupie pytanie. Chciałabym iśc z małym na basen. Mam pieluchomajtki i nie wiem głupia czy mam pod to zakładac pampersa? Normalnie jak starszak był mały to takich wynalazków nie było...
 
moge??
fela;-) my na basen wlasnie takie majtki pampersowe mieslimy, sprawdzaja sie dobrze i pod spod nic nie trzeba zakladac:tak:

ide sie do pracy szykowac:sorry:
 
Liiiii pewnie ze Cie pamietamy :-):tak: Wracaj wracaj :-)

Alusia to napewno nie przez ta jedna tabletke. Tak jak Justyska napisala- jakby to byl powod to co 2 dziecko byloby chore. Trzymamy kciuki za Ciebie i Ewelinke

Ide sprobowac lobuza uspic. wroce z kawka jak mi sie uda :tak:
 
DZIEŃ DOBRY BABECZKI!!!
My właśnie jemy mleczko z ciniminis,a raczej ja już zjadłam!!!
Dziś słoneczko nie oświeca aury,ale mam nadzieje ,że jeszcze wyjdzie.
Julek sobie leży i bawi sie nóziami ,ściagnął skarpetki i macha.
Mnie coś po tym śniadaniu kolka jakaś złapała ,chyba zaszybko łyżką wiosłowałam:eek:.

Widze ,że z nocki nie tylko ja uciekłam.

Trzebaby sie ubrać i poscielić łoża,nie nawidze tego robić:crazy:!!!Jak mam upychac posciel to mnie krew zalewa.

NATALKO PAMIĘTAMY!!!:tak:
ja tam w Szwecji??;-)

ORSI WSZYTKIEGO NAJ DLA TWOJE SIEDMIO ZĄBKOWEGO GRYZONIA!!!!:-):-):-)
 
Felu własnie słyszałam o tym sinlacu tez. Własnie dzis sie w niegoi zoapatrzymy:tak:Dzieki!

Annie to ja tez poprosze kawke!

Normalnie lenia mam dzis. A moje dziecko szaleje:rolleyes2:
 
Witam mamuśki, ja tylko na chwilkę!
Mam pytanie , która to Madzia?

ja teraz piję szybką kawkę i wybywam z tego burdello jak to któraś ładnie nazwała!
 
reklama
Do góry