reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Agnieszka a co cię powstrzymuje przed nożycowym atakiem na koguta?? mnie zmobilizowało jak następnego po kąpieli Adam wyglądał tak jak na zdjęciu poniżej :-D (zdjęcie z 6 października)
 

Załączniki

  • DSC06305.jpg
    DSC06305.jpg
    33 KB · Wyświetleń: 39
reklama
Ewa, Aniie, ale boskie te włoski, no Adaś na tej focie ma nieziemską fryzurkę, heheh moj Filipek też ma taki meszek, ale zauważyłam ze troszkę się ruszyły ostatnio,
 
Ja też chcę pleść warkoczyki!! ale nie bardzo mam komu :no: może mój brat po ślubie się postara i jemu wyjdzie dziewczynka, to z bratanicy będę mogła czasem zapleść :tak:
 
Kochana Aniu, już pisałam nie raz. Jak podasz mi 100% metodę na dziewczynkę to choćby dziś :tak: Choć okresu jeszcze nie miałam już... 15 miesięcy :szok:
 
cześc ciotki

U nas noc taka sobie, mały przez chorobe ma problemy ze spaniem, tzn budzi sie najwczesniej o 4 ale strasznie sie męczy. Głównie przez katar, który trwa juz tydzien i poprawy nie widac. Bylismy wczoraj u lekarza, dostał syrop i krople, mam nadzieje ze mu pomoże :-( Bidula moja.

Ada, jo-anna ja tez byłam fenoterolową ciężarówką :-D Jejku jak mi po tych tabletkach ręce drżały, a serce jak waliło... Tzn dostawałam dodatkowo magnez i coś jeszcze na zmniejszenie skutków ubocznych, ale i tak wyglądałam jakbym na odwyku była. O słodzeniu herbaty, płaceniu mogłam zapomnieć... :-)

Alusia Gwarków to osiedle jak każde inne. Aktualnie mieszkam na Sikorskiego a te osiedle do najlepszych tez nie nalezy :-D Kwestia podejscia do sprawy. Ja sie tam nie boje. W której czesci Boguszowic mieszkasz? Z mezem 6tego lutego bawimy sie w OSP w starych boguszowicach na 18tce :-D Balanga na 60 osob, takie miniwesele hehe. Czytałam ze u lekarza bylas. U jakiego jesli mozna wiedziec? Ja chodzilam na początku ciąży do takiego jednego starego pryka w Żorach do Eskulapu. I przez miesiac faszerował mnie antybiotykami bo rzekomo mialam toksoplazmoze, przez ten czas schudłam 5 kg, osłabłam, czulam sie koszmarnie. Poszlam do innego lekarza i ze stosu lekow zostawił mi tylko kwas foliowy :confused: Tak wiec głowa do góry , idz do swojego lekarza, wszystko bedzie dobrze ;-)

Ja tam swojego Kacpra obcinac nie musze bo to łysa pałka :-D
 
puściłam Matiemu piosenkę i aż piszczał do tego misia
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=rNVcBZZ9IZY&feature=channel"]YouTube- The Gummy Bear Song - Polish Version[/ame]

maylah jest też wersja francuska:-)
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=5H59Py7KApU&NR=1"]YouTube- Je m'appelle Funny Bear - Full French Version[/ame]
 
reklama
Do góry