reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
Cześc cioteczki!
Na poczatku wszystkim solenizantom, tym które obchodziły miniurodzinki, obchodza lub beda obchodzily zycze wszystkiego naj naj! Ja niestety mam sporo spraw na glowie wiec czasu brak na bb. Ale mam nadzieje ze mi to wybaczycie. Obiecuje wszystko nadrobic :-p Kacper znowu chory. Katar i kaszel. Co wyleczymy to tydzien nie minie i znowu! Niech ta zima sie konczy jak najszybciej :wściekła/y: Katar ma okropny, od 2 nocy spi z nami w łozku bo musze miec go na oku. Przedwczoraj zaczął mi sie dusic przez sen! Ale na szczescie jest juz coraz lepiej.
Pozdrawiam serdecznie i ściskam wszystkie maluszki!
 
\Witam Dziewczyny z rana :))
Właśnie pije zbożówke i wcinam sniadanko ... Jaś robi sobie pierwszą drzemke dzisiaj wiec mam 1h spokoju :))
No i chciałam się wyżalić ... znowu ...
Jestem albo jakaś głupia albo nawiedzona albo mam racje no ale tak : po raz kolejny wydaje mi się że moj S mnie zdradza :-:)-(
Niby nigdzie nie jeżdzi sam no prócz pracy ale jeżdzi raczej z tesciem więc wtedy chyba nie mam możliwości ale :-( wydaje mi się że ma drugi telefon ... mieliśmy taki stary aparat (Siemens) teraz nagle go nie ma ... on twierdzi że niby nie działał i go wyrzucił ale wątpie bo on nigdy nie wyrzuca takich rzeczy twierdząc że mu się przydadzą no i na poczcie ostatnio znalazłam aktywacje na orange.pl ( za zebrane pieniądze na koncie można sobie doładować, możnaa sprawdzić stan konta i tam takie) zapytałam o to to powiedział że on nic takiego nie zakładał i ktoś musiał podać jego e-maila ( szkoda że w to nie uwierzyłam ) no i bardzo dużo czasu spędza w garażu i dlatego wydaje mi się że tam ma ten telefon i z niego korzysta. Nie mam możliwości go iść szukać bo garaż jest super duży i sama nie dałą bym rady :-:)-(
Prócz tego dzisiaj w nocy ( wrócił o 3 z pracy) wydawało mi się że miał go w domu bo jak wstałam do Jasia to on siedział w pokoju i coś dziwnie się zasłaniał ( czasami tak pisze sms jak chce mnie wkurzyć że niby coś ukrywa ) :-:)-(

Tak tak ... moge z nim porozmawiać ale to mi powie że sobie coś wymyślam, że jestem psychicznie chora :confused::confused:

Co ja mam zrobić?? :-(
Odejść? Ale gdzie z Jasiem i w ciąży z 1000zł wypłaty?
Do rodziców? Nie ... byli by szczęsliwi że jest tak jak oni mowili przed ślubem ( że się mną pobawi i zostawi )
Mam jego z domu wyrzucić? Zostać z teśćiami? Przecież S to ich kochany synek ...
Zwariuje ...
A może psycholog? Ale co ja mu powiem? Wyjde na wariatke ...:-:)-:)-(

Przepraszam że zaśmiecam wątek ale mam serdecznie tego dość ...
 
Alusia masz bardzo ciężką sytuacje..... nie chce cie dołować ale jest do dupy..... brak mi słów.... ja bym odeszłą ale teraz z 2 dzieci to ja już nie wiem.... nie potrafie ci doradzic nie ma złotego środka zawsze bedzie cos nie tak.....chyba daj sobie z nim spokój niech się puszcza niech przynosi chociaz kase do domu a ty żyj wychowasz dzieci beda juz duze usamodzielnia sie a ty odejdziesz.....
życze ci jak najlepiej ale jest do dupy:dry: gdzie ty go znalazlas jakas łajza z niego....
przepraszam ze tak pisze ale wkurzam sie jak ludzie sa tak nieodpowiedzialni....
A tak wogole daj nam jego numer to my do niego podzwonimy jako zainteresowane postekamy do telefonu i moze odechce mu sie tych kochanek tel.albo posadz go na fotelu i daj mu tel. zadzwon na sex linie i niech sie slini dran do woli albo wlacz mu playboya i niech oglada przy tobie jak taki napalony!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PRZEPRASZAM
 
Ostatnia edycja:
Daisy przeczytałąm co napisałaś i sie uśmiechnełam i dziękuje ;* bo od rana becze ;/
Może masz dobry pomysł że dam komuś numer i niech zadzwoni do niego i niech stęka albo niech zacznie pisać do niego namiętne sms .... ciekawe co by zrobił.... hmmm ....
A co do playboya to on ciągle ogląda takie filmy na necie ;/
 
Alusia wydaje mi sie ze Daisy ma racje :-( Jak sie robi takie rzeczy kobiecie w ciazy i z malym dzieckiem to trzeba byc ostatnim. Teraz sie nie mozesz denerwowac, olej sprawe i to co on teraz wyrabia, zajmij sie dziecmi, one ci napewno ta milosc zwroca. Poczekaj na rozwoj sytuacji, a jestes mloda, dzielna i wierze ze ulozysz sobie jeszcze szczesliwie zycie :tak:
 
Alusia a ile lat ma ten twój mąż? To jakiś gówniarz normalnie, a przynajmniej po jego zachowaniu tak wnioskuję. Ja tez ci radzę na razie nic nie rób bo faktycznie wrócić do rodziców z 2 dzieci to nie za bardzo i wysłuchiwać ich narzekań a nie mówiłam itd. Niech ci kasę przynosi i skub go jak możesz. Załóż sobie swoje konto i przelewaj kasę co jakiś czas. Bo jak cię będzie tak traktował cały czas to potem będziesz miała jakiś grosz odłożony jak będziesz chciała odejść. Ja bym takiemu gnojkowi normalnie lanie spuściła albo faktycznie jakąś koleżankę podstawiła żeby dać mu nauczkę. Jakiś maniak seksualny. Nie obrażaj się że tak piszę ale wkurza mnie jego zachowanie. Pamiętam jak niedawno tak pisałaś będąc w 1 ciąży a tu znowu takie numery.
 
Obiadki rób tylko dla siebie. Myj garnki zanim wróci z pracy a jego wysyłaj do mamusi. A jak masz 2 pokoje to śpij z dzieckiem a nie z nim. Ja bym tak robiła. Nie odzywaj się do niego jakiś czas może się opamięta
 
reklama
Do góry