reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

CO DZIŚ WARTE TRZYMAM TYLKO JA !!!:/
:-:)-:)-:)-(
WSZYSTKIE LULAJĄ!!
Mąż mi kompa nie schował jeszcze!!!:tak::no::no::no:;-)

JA TEŻ ZARAZ MYKAM!!!
Spakowałam KALOWI prezent ,bym zapomniała,a jutro bym nie miała jak .Mały cwaniak by zobaczył!!!:cool:
 
reklama
Hej dziewczyny czy wasze sloneczka tez tak malo jedza bo ja jestem w kropce moja mała wczoraj pociagnela cyca tylko 3 razy zjadla 3 czubate lyzeczki marchewki z ryzem ze sloiczka i na wieczor 100ml butli,dzisiaj tez zjadla tylko o 7 rano(w nocy 3 karmienia cycem) i teraz nic nie chciala i usneła.... martwie sie ze tak malo je.... i ze cyca ciagnie tez kiepsko.... sama nie wiem nie powinnam sie martwic bo jest usmiechnieta i zadowolona a jak zblizam sie z cycem to placz i kreci sie jak waz ....:-)
i woli misiaczki zjesc niz cyca mamusi :(
pozdrawiam
Stawiam na ząbki, a poza tym dzidzia też może mieć gorsze dni:tak:Jeśli prawidłowo przybiera nie ma co się martwić

BeataZ
Syn mojej koleżanki smarkał 2 tygodnie, też dawała mu sól, po tym czasie przeszło jak ręką odjął-będzie dobrze nic się nie martw.A dzidzia jest super!Czy ona już siada?
[/quote]

Dmuchawiec.
ja zauważyłam to samo:tak: czytałam też w książce, że takiego malucha nie można cały czas stymulować, musi pobyć sam ze sobą, im więcej wrażeń w ciągu dnia tym większe problemy ze snem.

Ehh to juz jest nalog :-D
oj nałóg, nałóg i to duży:-D

W ogole od dziś zaczyna podnosić głowkę do góry, zobaczymy jak mu dalej pójdzie.
:tak:
Zosia podnosi główkę od dawna,śmiałam się nawet, że prędzej zacznie siadać niż przekręcać się na brzuch:-D

Wstawać śpiochy ile będziecie się wylegiwać!:-)
A tak w ogóle wszystkim Małym i Dużym jubilatom i solenizantom życzę przede wszystkim zdrówka, apetytu,spokojnego snu i wszystkiego naj, naj, naj.
Dziewczynki podrzućcie jakieś pomysły jakie zabawki kupić dla takiej dzidzi 5-6 m-cy, moja rodzina kazała sobie zrobić listę i będą szaleć w sklepach:-DA ja nie mam pojęcia co dla takiego
brzdąca będzie najlepsze:zawstydzona/y:I jeszcze jedno: jak się bawicie ze swoimi Słonkami?Bo mi już się pomysły kończą.
Na razie uciekam, bo coś mam w głowie pustki, nie piszcie za dużo żebym dała radę nadrobić.Pa pa.

P.S.cholerka coś mi nie poszło z tym cytowaniem-guła ze mnie
 
Ostatnia edycja:
czesc dziweczyny..
noc bardzo udana. Robert zasnal o 21 i obudzil sie o 7 na jedzenie a teraz szaleje z babcia.hehehe..
no i ze mna juz w koncu lepiej...

Wszystkiego najlepszego na jubilatow z okazji mini urodzinek..ktorym nie zlozymalm zyczen..
 
Dzień Doberek :-):-):-)

nocka ok mała zasnęła o 21.30 i śpi do tej pory, budziła się tylko dwa razy bo smoka nie umiała sobie wsadzić.

ja już was nadrobiłam, bo wczoraj znowu czasu nie było aby do was zajrzeć, a jak już się zebrałam po północy to okazało się, że znowu mam problemu z internetem, tzn z połączeniem bezprzewodowym u siebie w lapku, bo mąż internet na stacjonarnym kompie ma, a ja w laptopie nie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: no i nim znalazłam jakąś dodotkową kartę sieciową i pokonfigurowałąm wszystko to było już po pierwszej i nie miałam już ochoty na nic.

Zyczę wszystkim mini solenizantom duzo uśmiechu,
Adaśku, Karolku 100 lat

ojj mała własnie się obudziła, więc mykam do niej, wpadnę później
miłego dzionka
 
Ostatnia edycja:
ja z zosia nie mam absolutnie zadnych problemow ze spaniem. przesypia cale noce (od 21 do 7 rano bez pobudki) prawie zawsze. a jest tylko na cycu. Moze to dlatego ze jej zabki jeszcze nie wychodza, moze dlatego ze jest po prostu z natury spokojna (kazdy ma przeciez rozny temperament), moze jej odpowiada regularny tryb zycia. Klade mala zawsze o tej samej porze. zawsze wczesniej ja kapie (wydaje mi sie ze wie ze po kapieli jest dluzsze spanko), do lozeczka klade ja tylko na noc, nigdy w ciagu dnia zeby kojarzyla lozeczko z noca, w ciagu dnia spi od 3-4 godz. wczesniej kiedy wstawala w nocy, nie rozmawialam z nia, nie smialam sie do niej nawet kiedy ona usmiechala sie do mnie, zapalalam tylko boczna lampke. A jak zdarzalo jej sie marudzic w lozeczku, nigdy nie podchodzilam od razu. Ona placze zupelnie inaczej kiedy jest wkurzona a inaczej kiedy jej cos dolega. jak jest wkurzona to odczekam dobrych pare minut zanim do niej podejde. oczywiscie jak placze zalosnie to od razu do niej podchodze i na raczki (ale rzadko tak placze). Nie chce sie tu wymadrzac bo na pewno z kazdym dzieckiem jest inaczej i nie przy kazdym dziecku mialabym takie spokojne noce. Zreszta wy piszecie o tych zabkach - u nas pediatra stwierdzila ze z zabkami jeszcze troche poczkamy. napisalam to tylko dlatego, ze moze ktoras z was bedzie chciala skorzystac z jakiejs rady. buziaki
 
Hej dziewczyny

Z moja malutka juz lepiej katarek minął kaszelek też wiec w tym tyg. wybierzemy sie na szczepienie,jesli chodzi o cyca to wczoraj pociagnela tylko 3 razy,obiadek march. z ryzem i jabluszko garniera i oczywiscie butelke na noc w ilosci 50ml.
Kupy tez juz nie ma 4 dzien.Nocka mozliwa 3 karmienia.
Swiat jeszcze u nas nie widac jedynie dywany uprane przez pralnie oczywiscie no i choinka kupiona....

pozdrawiam
 
Witajcie! No i mamy 5 miesięcy!!!

To chyba z tej okazji młody przespał noc z tylko jedną pobudką. Zasnął o 20, obudził się na jedzonko o 4:20, a o 4:40 już spał i tak do 8 rano :tak:
Ostatnio miał problemy ze spaniem. Często się budził, a od 6 już wogóle nie spał. Wczoraj przed kąpielą dałam mu 3 płaskie łyżeczki ryżowej kaszki jabłkowej takiej bez mleka (chciałam zobaczyć jak zareaguje na samą kaszkę, bo na początku, nie wiem czy pamiętacie, z mlekiem krowim miał problemy - teraz już jest lepiej i jak narazie po wypitym przeze mnie mleku nic mu nie wyskakuje). A po kąpieli normalnie cyc i spanko. No i chyba po tej kaszce tak dobrze mu się spało. Dziś damy więcej i zobaczymy co będzie :tak:

Zdrówka i miłego dnia życzę :-)

A teraz jakieś śniadanko muszę wsunąć, bo mnie ssie jak nie wiem! BB to nałóg, ale nim chyba się nie najem :-D
 
Ewa85 100 lat dla Tomeczka!!!:-):-):-)
dominika82 pozazdrościć takiego dziecka:tak:
Dziewczynki u nas jest -5 stopni czy wychodzić na spacer jak myślicie?I na ile?
Uciekam posprzątać póki Zosia grzeczna, bo potem bedzie chciala sie bawić z Mamusią, podsuwajcie pomysły cioteczki:-)

 
reklama
No u nas zimno nie jest bo tylko -1, ale zaczyna padać śnieg i też ne wiem czy wychodzić z nią na spacer, zobaczymy może później trochę lepie będzie.

Ja będę musiała dzisiaj wyjść na większe zakupy, ale to chyba dopiero po południu, jak mój M. wróci z pracy, to zostanie z małą a ja wyskoczę, bo musze w kóncu prezenty pokupować. Kurcze zawsze sobie obiecuje, ze nie będę takich zakupów zostawiała na ostatni moment, i po raz kolejny nie mogłam się zebrać wcześniej:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: zła jestem sama na siebie:crazy::crazy::crazy: teraz zawsze pełno ludzi w sklepach i każdy się na wszystko rzuca, no ale cóż za lenistwo trzeba płacić.
 
Do góry