reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
Witajcie :-):-)
I ja jeszcze w dwupaku sie melduje :tak::tak:
Juz mnie to meczy :-(... Od 27 tyg ciazy same problemy,bo synek chcial do mamusi a teraz jak juz by mogl w koncu wyjsc to sie rozmyslil!!! Jak przyspieszyc to wszystko,wiecie?? Ja wam strasznie zazdroszcze ze macie juz swoje malenstwa przy sobie :tak::tak:

I GRATULUJE WSZYSTKIM NOWYM MAMUSIOM I ZEBY ICH POCIECHY ZDROWO ROSLY !!!
 
SŁOŃCE gratulacje!!!!

Agnieszko dawno Cie nie było!!! My jakoś razem mamy termin chyba, ciekawe która pierwsza sie rozpakuje?!
 
...ależ mnie nuda dopadła...leżę w zacienionym pokoju...ale i tak nie ma czym oddychać...
...dręczy mnie już czekanie...a najbardziej komentarze sąsiadek,babek z osiedlowego sklepu i telefony znajomych..."i kiedy,i kiedy???"...a żebym to ja wiedziała...odpowiadam z udawanym uśmiechem,że "po kościach się nie rozejdzie"...:baffled:
...chociaż już jeden poród mam za sobą i teoretycznie wiem co mnie czeka ale i tak się boję :-( bólu,komplikacji...
...jakoś na rozmyślanie mnie wzięło:baffled:
 
SŁOŃCE GRATULUJE CÓRY:-):-):-):-):-):-):-)

gustlicku ja to już wymiotuje delikatnie mówiac tego typu pytaniami,najbliższa rodzina to już tylko dzwoni z rana i wieczora i pytaja jak sie czuje :-)coby mnie nie wnerwić pytaniami.Bo kto jak kto ale to my matki bysmy chciały miec to za soba najbardziej.A tu zewszad głupie pytania,jak by nie wiedzieli że na to nie ma dnia i godziny zapisanej:wściekła/y:Co bardziej wścibskim babskom to też coś głupego palne,bo szkoda z taka dyskutowac:angry:

Ja też nie wiedziałam że można poród skrócić sexikem,oj widze bedzie sie działo wieczorkiem u lipcówek:-D
 
:-D:tak:...coś mi się wydaje,że wieczorkiem będzie zbiorowe "przytulanie":-D i jutro co druga lipcóweczka będzie na porodówce:tak::-D
 
Ostatnia edycja:
Witamy się i my :-):-):-) U nas przeszła ulewa i mała burza co unieruchomiło mi necik, ale teraz mam nadzieję że uda mi się cosik skrobnąć :-):-):-)
Lecę Was podczytać :-):-):-)
iza:) zdrówka kochanie i niemartw się dostaniesz antybiotyk i ani Tobie ani dzidziuni nic niebędzie :-)
orzeszek24 witamy serdecznie Ciebie i Twojego kosianego klopsiczka :-):-):-)
gabiaz dziękuję słoneczko za info :-) przy takim korzystaniu z netu na łasce i niełasce mojego TŻ czytam wszystko w locie i czasami cosik mi umknie :-) Mam nadzieję, że u naszego dwupaczka wszystko ok :-) i lada chwila obie panieneczki już osobno zawitają na forum całe i zdrowe :-)
adudz82 ja wczoraj przechodziłam gechennę z L4, ale znajoma mi poradziła rozwiazanie i okazało się skuteczne :-) Mój gin niechciał mi już przedłużyć L4 bo powiedział, że mogę iść na wcześniejszy macieżyński troszkę zdębiałam ale przepisów nie znam więc myślałam że tak ma być. Zadzwoniłam się poradzić znajomej a ta mi mówi żebym leciała do internisty i powiedziała że do gina nie mam wolnego terminu a kończy mi się zwolnienie no i tak zrobiłam :-) mam przedłużone zwolnienie do dnia cc włącznie :-)
makro10 słoneczko kochane tylko dobry chumor mi już pozostał :-) dziś się jeszcze okazało że zp....ł sufi :wściekła/y:jest 2,5 cm różnicy w wysokości (obniżalismy sufit bo był zawysoki) A co do naszej braci budowlanej ;-) chyba wszyscy fachowcy faktycznie wyjechali do Irlandii :-):-):-) Wytrwałości i dobrego chumorku Ci życzę z Twoją ekipą :-)
Gratuleczki dla kumpeli z pracy i zdróweczka dla jej bebisiatka :-):-):-)
fioletowa gabiaz jak to kochane jest z tym cisnieniem , bo tego nikt mi nie powiedział ??? Jakie powinno być i co może się stać jak jest zawysokie ??? Dzieki za każde info bo przy tej stercie leków co przyjmuję często mam spore skoki ...
kaciuszka na wyniki z posiewu troszkę się czeka więc powinny być zrobione wcześniej i z tego co wszędzie słyszę to są dość potrzebne :tak:
Gustlicek ot poprostu spóściłaś troszkę nerwów z krzyża i zrobiło Ci się lepiej :-) stresik ostatnio Cię nie opuszczał więc nie musisz mieć moralniaka :-) Takie Twoje prawo jako ciężaróweczki :-):-):-)
NataliaSe zdróweczka kochanie :-) spróbuj może z parafiną mi pomaga trzy razy dziennie po łyżce od zupy poleciła mi to położna w bielańskim :tak:
Beacia82 gratuleczki dla kuzynki i zdróweczka dla bebisiątka :-):-):-)
juluszka jak leżałam w szpitalu to połozna nam tłumaczyła, że sam seks (do końca patrz wytrysk) bez orgazum wpływa tylko na zmiekczenie szyjki, a orgazm pobudza skurcze więc panowie powinni sie bardziej starać jak chcą nam pomóc :-):-):-)
sweetheart79 witaj :-):-):-)
fela_76 no to pozostaje życzyć Wam udanego mini urlopiku i pociechy z autka :-):-):-) No i oczywiście maxik zdrówka dla bebisiątka :-):-):-)
slonce1 SERDECZNE GRATULACJE I MAXIK ZDRÓWECZKA DLA ZUZANKI :-):-):-) Kawał kobiałeczki z Twojej kruszynki :-):-):-)
agnieszka...24 maleństwo poprostu postanowiło w nagrodę dla kochającej mamusi poczekać do końca :-):-):-)

Uff udało się :-):-):-) Miłego i pogodnego dzioneczka kochane :-):-):-)
 
reklama
Posiedziałam trochę nad jeziorem, a w zasadzie to w cieniu....
Nic mi sie tez nie chce... Później znowu może skoczymy nad jezioro... Ale tak bliżej wieczorku. Ja po sexiku nic nie mam...:confused: żadnych skurczy itp.
Słońce gratuluję córy!!!
Beatko mi lekarz powiedział na wizycie w środę, że jak będzie mi się utrzymywało cisnienie powyżej 140/100 i jeszcze do tego dojdzie większa opuchlizna to mam sie zgłosić. No chyba że będzie skok taki do 150-160 to wtedy musowo do szpitala. Troche spuchłam ostatnio i teraz unikam jak mogę soli i innych słonych rzeczy aby wszystko było dobrze. Tak więc zostaje jałowe jedzonko.... Ale już niedługo:-)
 
Do góry