reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
Moja też się wierci, uciekam spać, może jakoś usnę. Trzymaj się i trzymam kciuki za szybki i mało bolesny poród
 
Mes28 jak ja pojade do szpitala jutro to będe tam tak dlugo dopoki nie urodze... a przecież moge urodzić dopiero za 14 dni bo dwa tygodnie przed i dwa tygodnie po terminie ... a ja nie chce leżeć bez celu w szpitalu w taki upał... ;/

Ala nie przesadzaj. U nas w szpitalu trzymają max. 5 dni jak jesteś już po terminie.
Nie zapominaj, że lekarze nie mogą lekceważyć skurczy. Dostaniesz kroplówkę, w razie czego masaż szyjki, i do porodu.....
 
Kurcze nie wiem ... :( może zadzwonie jutro z rana do lekarza swojego i moze będzie w szpitalu to sie umówie z nim na KTG ...
U mnie niestety trzymaja do ostatniego dnia jak się nic nie dzieje i potem podają kroplówke jak dalej nic to robia CC ... ;/
 
Dobranoc Dziewczyny! Ja uciekam, chociaż jakoś nie chce mi się spać. To przez to moje leniuchowanie popołudniowe.
Alusia to już na pewno niedługo. Dasz radę. Ale jeśli to wody to może warto się przejechać do szpitala. Mojej koleżance wody się właśnie sączyły, nie miała żadnych skurczów. Może warto się upewnić co to takiego. Człowiek zawsze spokojniejszy jak wie.
 
Dziewczyny jesli do jutra nic się nie wydarzy to pojaade do szpitala i zobaczymy co mi powiedzą bo w sumie moze macie racje ... :( Jeszcze zrobie przez swoją glupote krzywde maleństwu ;(
 
cześć kobitki,
ja tylko na chwilkę z rana aby się przywitać, może zdążę teraz was nadrobić co jeszcze naprodukowałyście od wczoraj, a odezwe się później.

pogoda znowu będzie upalna:-(niestety
wczoraj ponoć w niektóych miejscach tak lało a u mnie nawet kropla nie spadła

miłego dzionka
 
dzien dobry;-)ja juz niestety spac nie mogę, a tu takie pustki z rana.
w nocy snilo mi się ze odeszly mi wody i nawet gdy sie obudzilam mialam wrazenie ze to prawda, bo uslyszalam takie szczykniecie, i od kregoslupa w dol poszly mi takie jakby bąbelki nie wiem jak to opisac.
ale sucho mam, skurcze przeszly tylko non stop ten twardy jak kamien brzuch:wściekła/y:

Ciekawe czy któraś sie dzis rozpakowuję :-D
 
reklama
Witajcie!
Widze, ze Hania rozpocznie serie lipcowych dzieciaczkow:-)

może faktycznie to Haneczka będzie pierwsza, ale ciekawe co z sagaa bo chyba ona miała mieć wczoraj z rana cesarkę, ja życzę powodzenia wszystkim, które chcą się rozpakować dziś - widzę, że wasze dzieciaczki czekały na piękną pogodę, chcą od razu zobaczyć słoneczko :-):-):-)

Alusia czy coś się u ciebie ruszyło??
A czy któraś wie, co się dzieje z felą??
Dawno się chyba nie odzywała, a o ile dobrze pamiętam, to ona miała termin tak jak ja, czyżby się aż tak "pośpieszyła" z porodem??
 
Do góry