reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Poza tym to też mi się wydaje jakby trochę obniżył się brzucho i znajoma też tak się przyglądała. Ale nic nie planuję w związku z tym bo nie mam żadnych objawów.

U mnie w sumie całkowicie zmienił się kształt brzucha. :-) Jest już mniej szpiczasty. Teraz mam piłeczkę z przodu obniżona na maxa. 1,5 dłoni mieści mi się między cyckiem a brzuchem. :-)
 
reklama
witam wieczorową porą :)

widze Alusia,ze AsiaJan Cie wyprzedzi... ale ,ze ona bedzie pierwsza w lipcu sie nie spodziewałam... no to trzymam kciuki

Alusia i inne szykujące sie do rozpakowania tez za Was mocno trzymam... ja t ojeszcze mogę spokojnie siedzieći czekać... bo to jeszcze 29 dni przede mną...
 
JULUSZKA , Jo-ANNA ja z wami tez zostane :-) :-) p.s. przynajmniej bedziemy mialy informacje i rady odnosnie noworodkow od doswiadczonych mam lipcowek :-D:-D:-D:-D
 
Ojejku ale tu napiecie panuje, normalnie ostatnio czytam nasze forum tak jak thiller, z kazda strona cos nowego i ekscytujacego :-D

AsiaJan powodzenia i czekam na cudowne wiesci

Co do brzucha to mi opadl ponad miesiac temu, a dalej sie turlam :-) Od wczoraj mlody chyba cwiczy moja rozciagliwosc, bo jak sie zaczyna na dole krecic to mam wrazenie ze mi pecherz i reszte rozerwie ale oprocz tego cisza... Raz za czas zalicze pojedynczy skurczyk i na tam sie konczy. Moja mamuska mnie prawie dwa tyg przenosila, a polozna powiedziala po porodzie ze jakby nie pomoce to pewnie z checia bym nastepne dwa przesiedziala, tak sie teraz zastanawiam czy takie sklonnosci tez nie sa dzidziczne:confused:
 
Dziewczyny nie zapomnijcie o mnie mi zostalo 25 dni wlasciwie to juz 24:-D
dzis u mnie kolejny dzien burz, i okropna duchota, na szzczescie zniesli mi ze strychu wentylator,
niewiem czy dzis zasne bo troszkę dnia przespalam, co lepszego robic w taka duchotę, poza tym mam dziś małe skurcze caly dzien, mam nadzieje ze to jeszcze nie te, bo jeszcze czas.
 
A ja jestem dzisiaj padnięta tylko że pewnie jak się położe to nie będe mogła zasnąć bo ciagle sobie wmawiam że to już, że już rodze ... Głupia jestem :))
Mi do terminu została aż 1h :D ale napewno nic się nie wydarzy ... Mały ułożyl się po prawej stronie mojego brzucha i kopie mnie po żebrach :)) widocznie mu tak wygodnie i nie chce wychodzić ...

U nas dziś nie padało i nawet powietrze jest takie świeże :D;)) ;)) może wreszcie da się zasnąc ... ;))
 
Alusia a ty może pojedź jutro lepiej do tego szpitala niech ci ktg zrobią, ja to myślałam że dzisiaj już na porodówce skończę. W nocy dostałam skurczy ale przeszły. Z pierwsza córką też tak miałam ale wtedy nie minęły. Teraz widocznie miałam te przepowiadające.
I mam jeszcze jeden problem na prawej wardze sromowej zrobił mi się żylak. Nawet nie wiedziałam że coś takiego jest i teraz się boję że to pęknie podczas porodu. Tydzień temu byłam na wizycie i nic nie miałam dopiero wczoraj mi chyba wyszło. Mojej lekarki nie ma, dopiero będzie 7 lipca i nie wiem co robić. Czy któraś z was ma lub miała taki problem?
 
Mes28 jak ja pojade do szpitala jutro to będe tam tak dlugo dopoki nie urodze... a przecież moge urodzić dopiero za 14 dni bo dwa tygodnie przed i dwa tygodnie po terminie ... a ja nie chce leżeć bez celu w szpitalu w taki upał... ;/
 
reklama
W sumie masz rację, ale nie boisz się że ci się wody sączą?Ja to chyba zaczynam panikować, chociaż kuzynkę mam położna i to moja druga ciąża, ale bardziej się boję niż przy pierwszej
 
Do góry