reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

cześć

Oj wieki mnie tu nie było :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: na przeprosiny serwuję kawkę ;-)
kawa.jpg


No mają lipcówki tempo w rozpakowywaniu się :tak: ja już bez stresu mam ustalony termin cięcia i zostało mi tylko czekać na dzień zero, wcześniejszego rozpakowania nie przewiduję, brak rozwarcia a KTG milczy jak zaklęte ;-)
 
reklama
Witam dziewczyneczki i ja sie z ranka

Anika-narobiłaś smaka tą kawuśką.....

Ja też jestem przerażona że tak mało nas zostanie na lipiec..... ale mi osobiscie chyba się az tak bardzo nie spieszy jak pomysle ze bede miala dluższy urlop macierzynski to sie ciesze bo do pracy wroce dopiero w styczniu po nawałnicy przedswiatecznej w pracy:-):-):-).
Dzisiaj u nas na lubelszczyznie swieci słoneczko od rana wiec pranie juz zrobione tylko rozwiesic.... dzis chyba zrobimy dzien sprzatania bo koty i kurzu przybyło:-):-):-)

Pozdrawiam trzymajcie sie mamuski i dwupaczki:-):-):-)



 
Witam z rana... Oj cos sie dzis złego u mnie swieci, bo obudziłam sie przed 8 i wtsałam z łozka juz, a to u mnie nienormalne!!! U mnie zasada - przed 10 z łozka nie wstaje od kiedy jestem na l 4. Jaki niespokojny miałam sen i kurcze oko mnie boli!!??
 
stopi ja to samo, od 6.30 się snuję a zasnęłam po 1.00, u mnie tez norma to min 8-9 godzin snu... ale ja muszę jeszcze poczekać przynajmniej do poniedziałkuuuuuuu.... zresztą czuję , że jeszcze czas
 
Stopi ja nie pamiętam kiedy mogłam spać do 10-tej :-) u mnie norma to 7 godzina kiedy junior wstaje, od razu dyla do pokoju daje i woła "mama już jest widno!" c znaczy wstawaj leniu i rób mi śniadanie :-D
daisy a smakuj smakuj potem będzie trudno o "dobrą kawę" ;-) i podeślij tego słonka bo już nie pamiętam jak wygląda :baffled:
Natala zadzwonię chyba do Twego i każę mu wracać na "Lunch" do żony ;-)

ja nie piorę bo bangla, mam przynajmniej wymówkę :-p za to prasowanie czeka ...
 
dzień dobry dziewuszki...
oj ja też dziś miałam okrutne sny...nawet przez sen czułam jak mnie brzusio boli no i jak się obudziłam stwierdziłam,że na serio mnie boli...oprócz tego calutka miednica i prawy pośladek...już się nie mogę doczekać aż te słodkie męczarnie się skończą...
lecę śniadanko kombinować dla naszej Trójeczki (tzn. dla mnie,Bartolinka i Adusi <w brzusiu>)
:-D
 
reklama
Witam się i ja w deszczowy dzionek
Mocz i krew oddana do badania jutro okaże się czy idę do szpitala czy jeszcze posiedzę w dwupaku

zaraz zrobię sobie tez taką pyszną kawkę
 
Do góry