reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Witam :-)

My dziś kończymy miesiąc. Nie wiem kiedy zleciał mi ten czas. Tyle się działo, że nie zorientowałam się, że to już czerwiec. No a dziś dostałam informację od pani doktor, że jeśli nic nieoczekiwanego się nie wydarzy to Hania wyjdzie ze szpitala do końca tygodnia!!! bardzo się cieszymy z tego powodu.

Żeby każdy dzień rozpoczynał się od takich wiadomości! Super oby Hania nie wywinęła żadnego numeru! Trzymam kciuki!
 
reklama
Ja czekam dzisiaj na męża z myciem podłóg czas najwyzszy żeby troche pomógł a nie zje obiad i internet męczy.....nic się nie poczówa..... tylko by coś chciał a niech zasłuży:-):-):-)
U nas pogoda dzisiaj nie ciekawa strasznie wieje az głowe urwie,jutro uciekam na miasto po zakupy bo lodówka świeci pustkami,niby to dobrze bo mimo ze jeśc sie chce ale nie ma co.... hihihi
W piątek przyjezdza moja koleżanka z którą nie wiedziałam się 3 lata.... więc pogadamy sobie troszeczkę....
Pozdrawiam was kobitki:-):-):-)




BĘDZIE DZIEWCZYNKA-URSZULKA
 
Daisy- czy my przypadkiem nie mamy tego samego męża????..bo jakbym o swoim czytała. Po ostatnich dwóch numerach jakie mi wywinął w kwestii pomocy w domu mamy ciche dni. Wprawdzie dzisiaj w nocy jak próbowałam usiąść na łóżku to czułam, ze mi pomaga sie podnieść,ale mam to gdzieś. Dzis sama wysprzątałam mieszkanie, łącznie z odkurzaniem, a co! honor nie pozwolił mi sie zniżyc, zeby czekać aż wróci i pomoże. miałam satysfakcje jak wrócił i zobaczył, ze posprzatane i zrobiło mu sie głupio. Wredna jestem co?....wiem.
Dziś na poprawe humoru mam dzien truskawkowy. Pozowoliłam sobie na małe co nieco, bo cukier po truskawkach miałam ok. Chcociaz tyle na pocieszenie. A jutro wizyta u gina i proszę o zaciśnięte kciukasy!
Ciesze się, że Hania dzilnie walczy o szybki wyjazd do domku. Mam nadzieje, że i o Krasnoludku niedługo przeczytamy to samo.
 
czesc dziewczyny dziekuje serdecznie wszystkim za mile slowa ale normalnie nie moge tego czytac przepraszam poprostu po tym wszystkim tak mocno hormony mi graja marsza caly czas placze juz mam tego serdecznie dosyc, jak Villa pisala mogli mi juz dac urodzic , mam juz 2,5 cem rozwarcia bylam wczoraj rowniez sie sprawdzic a tu dalej nic, poprostu maja zasilenie w szpitalu i nie maja miejsc i wysylaj wszystkich do domu aby naturalnie wszystko sie zaczelo normalnie porazka:crazy::wściekła/y::no:a to wszysko ze to 2 ciaza , szyjka ponoc jak to oni mowia jest juz bardziej roaciagnieta przez pierwszy porod i dlatego dalej musze sie meczyc z pierwszym mialam to samo tydzienwczesniej urodzilam jak przyszlak tylko sie sprawdzic do szpitala oczywiscie bez zadnych boli bo ich nigdy nie mialam tylko ten czop bialy mi polecia dzien wczesniej to te glupi.. pielegniarki nie chcialay mnie nawet wpisac w komputer bo wiedzialy ze zaraz puje do domu a lekarz na to ze byla juz 2 cm rozwarta i sam mi zaoferowal przebicie wod bo mowil ze i tak zjawie sie tu niedlugo poco czekac do nocy i przechodzic to wtedy , a ja bylam o 2 popoludniu, dlatego jestem bardzo rozczarowana tymi razami no ale zrobie wszystko aby tylko kubus byl zdrowy jak mam cierpiec to bede ale poprostu chce mi sie wyccccccccc:-:)-:)confused::confused2::sad::sad:no ale koniec tych lezz i rozczulania sie dziewczyny jeszcze raz wszystkim dziekuje i trzymam kciuki z was i wasze bobasy
Agnieszka24: to reczywiscie niezla niespodzianka ale jak to mowia 99% z tymi wiadomosciami:tak:
Milgas : ciesze sie ogromnie z was dwie wkoncu razem i we wlasnym domku strasznie ci zazroszcze ze juz po wszystkim u was :tak::-)buska dla Hani
 
Monia wiem, że pocieszanie nic nie da. Trzymaj się jak nadłużej!
Miglak gratuluję, że za niedługo będziecie w domku. Buziaki dla dzielnej Hani.

Ja właśnie przed chwilą wstałam. Pospałam ponad 2 godziny po południu. Po prostu padłam na twarz. Pogoda jest mało czerwcowa, zimno, pochmurno, wietrznie, nic mi się nie chce. Poza jednym. Cały czas jestem głodna. Chodzę i wyjadam z lodówki. Przed chwilą zjadłam kawałek czekolady nawet, mimo, że poza lodami (które też już skonsumowałam) słodyczy nie jadam.
Jutro mamy wizytę u lekarza, mam nadzieję, że wszystko u Maleństwa w porządku i że pani doktor zrobi jakieś USG.
Cóż, chyba pójdę coś jeszcze przekąsić ;-)
 
Hej dziewczyny
Ja też ostatnio cały czas jestem głodna i mam ochotę na słodkie, a nigdy do tej pory nie miałam. Właśnie zjadłam miskę truskawek i dalej coś mi się chce.
 
Monia- a bylas u lekarza prowadzacego Twoja ciaze? I co mowi? Zeby czekac? Przy jakim rozwarciu sie nad Toba zlituja? W sumie do porodu masz jeszcze miesiac wiec pewnie dlatego sie tak czaja... Ja bym sie spytala lekarza prowadzacego co robic i co musialoby sie stac zeby dali Ci urodzic (jesli oczywiscie maly jest na to gotowy...) Generalnie jak jestem pierwsza fighterka w szpitalach jak widze ze kobiety sa bez sensu meczone :tak:

Miglak - Haneczka to zuch dziewczyna :tak: Wyspij sie kochana bo jak mala bedzie w domu to sie zaczna bezsenne noce i jak znam zycie czuwanie czy z mala wszystko ok - takie zboczenie matczyne ;-)

Aga - z tym synem to uwazam ze jest przednia akcja :-D Wyobrazam sobie ze mnie by nagle powiedzieli ze bede miala corke - nie wiem jak bym sie odnalzla z tymi niebieskimi ciuszkami i "chlopczynym" pokoju :tak:

AsiaJan - za mna chodzila botwinka wiec zrobilam chlodnik litewski - botwinka z buraczkami, rzodkiewka, ogorek, duzo kopru i jogurt naturalny - wcinam az mi sie uszy trzesa :tak:

Fela - kciukasy za wizyte trzymam mocno :tak:

U mnie po wizycie wszystko ok, nie ma co pisac, nie mam zoltaczki i uwaga - KILY tez nie mam :-D Umarlam jak mi lekarz objasnial wyniki :-D Za dwa tygodnie usg to zoabczymy jak duzy jest mlody - dwa tygodnie temu wazyl juz 2200- ciekawe ile mu przybedzie przez miesiac...
 
witaski wieczorkiem

mnie coś wzięło na sałatę lodową więc kupiłam i teraz chodzę co chwilę do kuchni i podjadam po 2 liście, mąż poszedł na imprezkę firmową bo jakiś Anglik odchodzi od nich z pracy

Dzidziunia że prawdopodobnie będzie dziewczynką to ułożyła się główką w dół i waży 2,500
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzisiaj bylam znow na kontroli i sie okazalo ze mam SYNKA w brzuszku!! .

Agnieszka to Ci piękną niespodziankę zrobili!! :szok::-D Gratulacje:-):-):-)

Kurcze ciekawe ile sukieneczek już wcześniej zakupiłaś:rofl2:

Witajcie Kochane!
Naleza mi sie porzadne baty za to ze mnie tak dlugo nie bylo... wiec mozecie sobie pouzywac:-p :-D

Madziolka będziem krzyczeć i prać po du...ie za takie długie nieobecności:no::tak:;-):-)


No a dziś dostałam informację od pani doktor, że jeśli nic nieoczekiwanego się nie wydarzy to Hania wyjdzie ze szpitala do końca tygodnia!!! bardzo się cieszymy z tego powodu.

Małgosiu super wiadomości!! :tak::tak: Ale kciuki dalej trzymamy:-)


Monia nie wiem co Ci napisać.... Sytuacja ogólnie kiepska w Twoim przypadku. Bardzo mi przykro że musisz to przeżywać.... Ale jak czytam Twoje posty to modlę się żebyś jak najszybciej urodziła.



Za dwa tygodnie usg to zoabczymy jak duzy jest mlody - dwa tygodnie temu wazyl juz 2200- ciekawe ile mu przybedzie przez miesiac...

Mój junior tyle ważył miesiąc temu:szok: a teraz to już ewidentnie mnie ciągnie do przodu i dołu tak więc boje się tych słodkich kilogramów - jak moich tak i Małego;-):tak:
 
reklama
Monia- a bylas u lekarza prowadzacego Twoja ciaze? I co mowi? Zeby czekac? Przy jakim rozwarciu sie nad Toba zlituja? W sumie do porodu masz jeszcze miesiac wiec pewnie dlatego sie tak czaja... Ja bym sie spytala lekarza prowadzacego co robic i co musialoby sie stac zeby dali Ci urodzic (jesli oczywiscie maly jest na to gotowy...) Generalnie jak jestem pierwsza fighterka w szpitalach jak widze ze kobiety sa bez sensu meczone :tak:

Miglak - Haneczka to zuch dziewczyna :tak: Wyspij sie kochana bo jak mala bedzie w domu to sie zaczna bezsenne noce i jak znam zycie czuwanie czy z mala wszystko ok - takie zboczenie matczyne ;-)

Aga - z tym synem to uwazam ze jest przednia akcja :-D Wyobrazam sobie ze mnie by nagle powiedzieli ze bede miala corke - nie wiem jak bym sie odnalzla z tymi niebieskimi ciuszkami i "chlopczynym" pokoju :tak:

AsiaJan - za mna chodzila botwinka wiec zrobilam chlodnik litewski - botwinka z buraczkami, rzodkiewka, ogorek, duzo kopru i jogurt naturalny - wcinam az mi sie uszy trzesa :tak:

Fela - kciukasy za wizyte trzymam mocno :tak:

U mnie po wizycie wszystko ok, nie ma co pisac, nie mam zoltaczki i uwaga - KILY tez nie mam :-D Umarlam jak mi lekarz objasnial wyniki :-D Za dwa tygodnie usg to zoabczymy jak duzy jest mlody - dwa tygodnie temu wazyl juz 2200- ciekawe ile mu przybedzie przez miesiac...
Valija : zapytam bo juz normalnie nie wytrzymam, we czwartek mam wizyte a najgorsze jest to ze tak naprawde to nie mam jednego prowadzacego nazywaja sie oni grupa 13 lekarzy ktokolwiek jet na dyzuze to mnie widzi mam ogolnie napisane kto jest ten jedyny ale zdazylo mi sie go widziec 3 razy no ale zobaczymy
 
Do góry