reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
El@ to gratuluje i zazdroszcze, ze juz wszystko gotowe, bo ja sie za nic nie moge zabrać bez przemeblowania, a do tego potrzebuję mojego D, którego nigdy nie ma... jak tak dalej pojdzie to wszystko bedziemy robic na ostatnia chwilę:/
 
Witam Dziewczyny:-)

Ja mam jakiś kryzys jeżeli chodzi o forum.:zawstydzona/y: Co prawda jestem tu codziennie i to po parę razy ale tylko czytam....;-) A jak już przeczytam to mam pustkę w dłoniach i nie wiem o czym mam pisać.
Ostatnio i pogoda mnie dobija - jak zawsze kochałam słoneczko to teraz 5 minut pełnego słońca a ja czuje jakbym w łeb dostała. :baffled: Chodzący barometr ze mnie został. Reaguję na każdą zmianę....:shocked2:

Wy piszecie o kiepskich nockach. Ja się cieszyłam bo przez 2 noce spałam jak suseł a dzisiejsza noc dała mi tak popalić że wierciłam się, kręciłam i myślałam że pójdę spać na fotel. Do tego mój M. jest chory i czułam jego gorączkę!!!

Dajcie mi deszczu dużo deszczu.......

aha, gratulacje za wszystkie zdane egzaminy!:tak::tak::tak:
 
Witam :-)

Ja również dołączam się do gratulacji dla dziewczyn, które pozdawały egzaminy :-).

Nie wiem co tu dziś więcej napisać.... Jakoś weny brak.... Dzień szybko zleciał choć nic konkretnego nie robiłam. Miotałam się po domku z kąta w kąt - taki DZIEŃ LENIA :-D:-D:-D.
 
wszyscy się czymś chwalą to i ja sie pochwale...sama sobie obcięłam pazurki przy nogach...hahahaha......( to ci dopiero powód do dumy:)
 
Witam się i ja w ten dziwaczny dzionek. Chwilami upalnie, zaraz duszno, a potem jakieś przenikliwe zimno.... Ale cóż, taka pogoda. Ja dziś po wizycie:tak: A potem pojechałam do kumpeli na ploteczki i spacerek z psami i jej córą. Jakoś tak szybko dzionek zleciał. Chyba się wezmę za odkurzanie zaraz, bo mnie kocie kłaki dobijają. Ale najpierw wyczeszę tą kupę kłaków.... Miłego wieczorka życzę wszystkim.
 
wszyscy się czymś chwalą to i ja sie pochwale...sama sobie obcięłam pazurki przy nogach...hahahaha......( to ci dopiero powód do dumy:)


:-) to faktycznie powód do dumy ja już nie za bardzo moge.

Dziewczyny gratuluje egzaminów.

mamusiaM ja też dziś miałam dzień lenia:tak: za oknem cały dzień deszcz i burza więc cóż tu począć ciekawego. Tylko na badania pojechałam bo mam we worek wizytę.
 
Gratuluje pozdawanych egzaminów
El@ To Ci fajnie,że masz już wszystko gotowe. Ja to pewnie będę miała wszystko przygotowane tak koło 20.06, bo 17.06 przeprowadzamy się.
 
reklama
A jak już przeczytam to mam pustkę w dłoniach i nie wiem o czym mam pisać.

ja mam pustkę w głowie ;-)
nie mogę zapamiętać która pisała maturę a która miała egzaminy - wszystkim zdającym gratulacje i przepraszam, że nie pamiętam :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
ja chyba przerabiam szare komórki na pokarm dla synka

ale się dziś wkurzyłam: zabrałam męża z pracy i pojechaliśmy się rozejrzeć za żelazkiem, wchodzimy do media i jeszcze nie zdążyliśmy minąć kas a tu alarm przeciwpożarowy :wściekła/y: i trzeba było wyjść... na szczęście marketów ci u nas dostatek ;-)
 
Do góry