reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
No u mnie ten problem ze ja nie wiem dokladnie kiedy zaszlam:zawstydzona/y: :-:)-( Staralismy sie z mezem ponad 3 lata i nie wychodzilo,potem na tarczyce zachorowalam i nie mialam regularnej miesiaczki...nie spodziewalam sie ze akurat teraz sie uda!! nawet na to nie liczylam. A tu taka niespodzianka!!:-):-):-):-):-):-)
 
Dziewczyny! a we Wrocławiu chyba bedzie pierwsza wiosenna burza!!!:-D:-D

tak tez czułam,ze coś sie święci, ponieważ mimo super pogody,ja padam na pyszczek i spać mi się sstrasznie chce...:eek::eek:.ledwo obeszłam dookoła osiedla, zeby troche pospacerować.

O juz grzmi... ale czad...:-)
 
WOW!! kocham burze:tak::-D:-)
tak sie zastanawiam dziewczyny,ile kilo maja juz nasze brzuszki (nie ile przytylysmy tylko ile kg same brzuchy z dzidzia :tak: ) bo chche sobie obliczyc ile bym teraz wazyla jakbym w brzusiu mojego sloneczka nie miala...wie ktoras jak to sie liczy?? dzidzia+wody plodowe itd... ile to juz teraz kilo bedzie?(w 25 tyg)
 
witam was serdecznie w srode, juz u nas lepsza pogoda ale jet w dalszym razie bardzo zimno:eek: przynajmniej tem snieg przestal padac:tak:
moje samopoczucie OK:-)w dalszym czasie mam uczucie ze zaraz urodze jak wstaje, jak chodze ciagle sie podtrzymuje a najlepiej jak kichne albo zakaszle to tragedia bez podpasek nici:no:;-)
robaczek,monia lipiec,agnieszka 24: dziekuje chlopak cala para wychodzi :tak:
Kaaasiulka :
uwazaj na siebie ten kaszel to ja mam juz przez trzy tygodnie:-(i strasznie mi dokucza kuruj sie :tak:
Mamusia : ale ci zazdroszcze 29c to lato cala para super:-)
 
nareszcie mam chwilę wolnego, dziś spędziłam dzień w kuchni, robiłam obiad a potem piekłam rurki na święta i jestem wykończona, miałam pieczenie przekładać na jutro bo po zrobieniu obiadu plecy i nogi mi wysiadały ale poleżałam z godzinkę i poczułam się na tyle ok że mogłam wrócić do pracy
nie mam pojęcia jak niektóre z was szaleją przy porządkach, ja jestem padnięta, a najbardziej mnie martwią moje opuchnięte nogi, ale po świętach idę do lekarza to sobie porozmawiam z nim na ten temat
 
Robaczku mi tez zaczynaja nogi i rece puchnac niestety. dzis dzien spedzilam u mamy i teraz odpoczywam z nogami w gorze. ja mam wizyte dopiero 24 ale tez spytam o to puchniecie bo zaczyna mnie to martwic...
 
Woda niegazowana przy opuchliznach to podstawa. :tak: I to najlepiej koło 2 litrów dziennie. ;-) Co jeszcze mogę polecić to naturalne jogurty....:-)

I żeby było śmiesznie moja lekarka rodzinna poleciła czekoladę gorzką! :szok::-D
 
reklama
Do góry