reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Beata domeczek marzenie, od razu kojarzy mi się ze scenami z grażyną Stenką w roli głównej- "ja wam kokażę" i "nigdy w życiu". Oj cudownie jest spełniac marzenia:rofl2::rofl2::rofl2:
 
reklama
mi koleżanka z Anglii wysłała na maila zdjęcia ubranek jakie zakupiła dla mojego maluszka :-) słodkości rozkoszności :-)

3 okna umyte i zdjęte firanki, więcej nie fikam bo mi krzyż pęknie. W kolejce jeszcze dwa okna ścienne i 6 dachowych :szok: jutro z odsieczą ma przyjechać moja mama więc wspólnymi siłami damy radę. Zagoniła bym łosia do tego ale jak on wraca o 18-tej a dziś ma jeszcze angielski to by mnie lipiec zastał z takimi brudnymi oknami :-D
Teraz kolej na obiad, najlepsze jest to ze im bardziej się zagłębiam w to sprzątanie tym większy widzę bałagan :eek::laugh2:
 
Czesc dwupaczki :-)
Wiosna pelna para :tak: NARESZCIE!!! :-D Ja od rana ciagle w biegu i dopiero teraz moglam zajzec do Was. Troche posprzatalam w domciu (robie to na raty bo calosci w jeden dzien nie dalabym rady :zawstydzona/y:) polatalam po ogrodku i obiadek zrobilam a teraz slodkie leniuchowanie :-) Za godzinke jeszcze wyskocze z psiurkiem na spacerek. Pogoda taka ze grzechem by bylo nie wyjsc :tak: A pozniej jak slubny wroci znowu na ogrodek. Musze porzadki z drzewkami zrobic :tak:
Anika podziwiam Cie! Ja bym sie nie odwazyla myc okien, ale jesli czujesz sie na silach i lekarz nie zabronil to ok. Z tym rosnacym w oczach balaganiem nie jestes sama :tak: Ja sprzatam od soboty i konca nie widze :-p
Wszystkim zycze milego popoludnia i sloneczka :-) Buziam w brzusio
 
no więc nie wytrzymałam i dokonalam zakupu na allegro, ale tym razem coś dla mnie, taka okazja ze nie moglam nie skorzystać

Mustela podwój.na rozstępy 2 x 200.Wysyłka 0,00 (596201849) - Aukcje internetowe Allegro


w sklepie jeden krem tyle kosztuje, a tu dwa:-):-):-)
Witam i ja Kochane,ale niestety malo wiosennie,dlatego prosze dziewczynki o podeslanie mi choc odrobiny sloneczka:-)
No Kasiu to faktycznie okazja,bo ja za jeden placilam ponad stowke:-)ale jestem bardzo zadowolona,zobaczymy jak bedzie juz pod koniec,ale jak na razie ani jednego rozstepu nie widac:-):-):-)
 
witajcie dziewczynki w ponura srode :-(padajaca i zinma u nas sie strasznie zimno zrobilo i ciemno:eek::no:pogoda na siedzenie w domku pod kocykiem o ogladanie filmow:tak:;-)
u mnie troche lepiej mamy ciche dni z szanownym M.:baffled:przynajmniej mam troche spokoju czasami fatetom trzeba dac pole do wiciszenia zreszta nam tez a potem jest juz z gorki milo:tak:
Iwon :gratulacji zakupu internetowego :tak:i milego spacerku
Beata1973 Olivca :: halupka super :tak:ogolnie troche lepiej u mnie,:happy: trzeba byz optymista i nie brac sobie wszystkiego do siebie poprostu bylam chyba bardziej podbuzowana wczoraj:no:
Lucy:witaj fajnie ze zagladnelas znowu pozdrawiam;-):-)
Juljiuszka :ja rowniez trzymam kciuki za pieska zobaczysz wszystko bedzie dobzie :tak:znajdzie sie :happy:
 
Witam
Mąż kupił samochód sprwadził w ASO i wszystko ok więc mamy już swoje 4 kółka :-D
Syn trochę chory w sęsie że ma po przebudzeniu zaropiałe oczka nosek zakatarzony a w okolicy ust ma 3 wielkie przyszcze ale byliśmy już ulekarza ma maść i krople więc jeśli nie bedzie dotykał to napweno wyleczę to gorzej tylko z tymi ręcaki jak on ciągle przy buzie ja trzyma chyba go zwiąże i położe na kilka dni :baffled::rofl2: aż się nie zagoi :-p mam nadzieję że więcej mu tych ropnych pryszczy nie wylezie :eek:

Izabell a co polecasz na zgagę bo zaczyna mi dokuczać wieczorami i to ostro.:sorry:


Polecam Rennie ma mnie działą bo bym bez tego zwariowała :baffled::eek:
 
Hej dziewczynki ja się witam chmurzastą aurą środowego popołudnia.
Beatko domek extra!!!:-) Szybciutko zmykaj stamtąd:tak:
Anika powodzonka w myciu okien, ja się zabiorę w weekend:-)
Izabell gratulki pojazdu, i zdrowia dla synka:-)
Zmykam teraz na basenik:-D Jak mam z kim iść to muszę wykorzystać....:rofl2::tak: Odezwę sie później dzieweczki;-)
Asia daj znaka co tam po wizycie!!!:tak:
 
reklama
Witajcie!
Pamietacie mnie jeszcze? Troche mnie nie bylo, ale mialam bardzo zakrecony czas i tak juz pewnie bedzie przynamniej do maja. Poza tym moja mama wyladowala w szpitalu, ale juz jest dobrze.

Nie czytalam nic do tylku, wiec nie wiem co sie dzieje, ale mam nadzieje, ze wszystko u Was w porzadku:-)
Teraz sobie pilna pracke pisze, ale bede tu zagladac:happy:
 
Do góry