reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
Witam się z Wami dziewczynki:-)
Witam świeżynki i "stare" bywalczynie.

Wczoraj mi M. zrobił miłą niespodziankę i zabrał mnie na kolacyjkę:szok::-D:-) Normalnie byłam w szoku ale spędziliśmy bardzo milutki dzień a taki wieczór był chyba nam potrzebny. :tak::tak:
W ogóle jakiś kochany ostatnio jest!!:blink: Chyba tez czuje wiosnę:-D:-D:-D


Jeszcze tylko 17 dni i będzie wiosenka!!!!

HURAAAAAAAAAAAAAAAAAA:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


Dziewczyny a dziś dzień teściowej

Mój z tej okazji już piwko wypił za zdrowie teściowej:-);-):-)


włąsnieogladam tvp 2 i mowia o dniu tesciowej :] hihi i nie wiedzialam ze : świekra to mama syna a tesciowa to mama -córki :]

Dawno nie używane słowa świekra... ale pewnie na jakiś małych wsiach jeszcze się tego używa.


... po raz pierwszy poczulam dosyc mocne pukniecie w brzuszku!!:-)

Gratulacjeeee:tak::tak:
 
Witam sie i ja.. niestety w nienajlepszym humorze, a to przez wczorajsze usg... najgorsze jakie mialam do tej pory.... :-( :-( ale to na odpowiednim watku...


Zycze wam dziewczynki dobrego dzionka !!!!!!!!
 
Witajcie lipcóweczki, czytam o waszej pięknej pogodzie i zadroszczę:tak:, u mnie cały tydzień wieje i leje:angry: i już nie wiem co wymyślić, żeby rozerwać mojego małego rozbójnika. Modelina, farby, puzzle, już mu się wszystko znudziło:-(. Chyba założymy kalosze i pochlapiemy się trochę w ogródku.

Co do święta teściowej, to ja mojej złożę najlepsze życzenia:tak:, tyle się nasłuchałam o włoskich mamusiach, a moja teściowa to fajna babka, może trochę staroświecka, ale staje zawsze po mojej stronie, kupuj prezenty ( zwykle po konsultacji, więc trafione) i nie mam jej nic do zarzucenia.
 
Witajcie Skarby!

Znów nadrukowałyście, że hoho ;-)
Zaglądam, przeglądam, u nas też kiepska pogoda a wczoraj było tak zdradliwie, że niby słonko, a jednak wiaterek i nie wiem, czy się nie przeziębiłam, bo gardełko coś boli. Dziś szaroburo
 
U nas tez zero slonca a nawet deszcz leje!! Nie chcalo mi sie do sklepu na taka pogode wychodzic to maz wracajac z pracy podskoczyl po zakupki ;-) Jakos nic mi sie dzisiaj nie chce...siedze tylko przed kompem a w przerwach sprzatam.najchetniej bym sie polozyla i caly dzien przespala.Ale nie chce wam psuc humorkow...mam nadzieje ze jutro bedzielepiej :-)
Buziaki dla przyszlych mam!!
 
cze lasencje!
a ja dzisiaj pobiegałam trochę po sklepach, wydałam "trochę" pieniędzy, kupiłam mężusiowi prezent urodzinowy, a teraz siedze na allegro i poluje na jakieś spodnie...do południa było słoneczko ale teraz juz znowu ponuro. Mam nadzieje, że jutro będzie lepiej:)
 
czesc dziewczyny ja dzisiaj bardzo kruciutko witam sie z wami i zmykam nie mam sily na nic , strasznie sie czuje:-(
cala noc zygalam tak mocno ze dzisiaj mnie miesnie brzucha bola a dzisiaj do tego dostslsm rozwolnienia -grypa zoladkowa nawet nie wychodze z lozka tylko co do lazienki co 5 min poraszka:no::no:
 
reklama
Czesc!!!
Znowu nie mam szans poczytac:-(
Monia, ja bym bardzo chciala zwolnic, ale sie nie da.... wlasnie musze sie zabrac za obiad, zeby zdazyc przed wyjsciem, a tak mi sie nie chce:baffled:
Glowa mi nawala od wczoraj jak szalona, chyba mnie i Mala jakies chorobsko zbiera, ale sie nie damy!

Trzymajcie sie cieplutko!!!!
 
Do góry