reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Oj oj z tymi kalkulatorami porodu i suwaczkami to ja też czasami nie kapuję o co biega...wg moich obliczeń z ostatniej @ właśnie dziś rozpoczynam 20tydz. Ale innaczej wychodzi mi na suwaczku innaczej na kalkulatorach... Najpewniejsze to to, że w lipcu będę już nie sama :-):-):-) Tylko będzie ktoś z kim będzie mnie łączyła ta szczególna więź:-D No chyba ,że dzieciaczek zaszaleje i wyjdzie na świat w sierpniu..... też tak może być bo mam termin na koniec lipca:happy:
ogolnie to juz masz 20 tydzien tak jak ja z ta roznica ze 3 dni starsza ciaze masz
 
reklama
Czesc Dwupaczki!!!
Ja oczywiscie w biegu, znowu nie wiem co sie dzieje, bo nie czytalam, moze mi sie uda przynajmniej troche nadrobic.
Ide dzis do ginka po poludniu, ciekawe czy potwierdzi plec:confused:
 
Witam się w Wami dość późno jak dla mnie... ale jestem:-)

Asia trzeba było dać znać telepatycznie to byśmy jeszcze chwilę posiedziały. Ja chyba koło 2 zasnęłam po obejrzeniu filmu "nie kłam kochanie" :-D:-D
Aha, Mam fotki dla Ciebie tylko przerzucę je na kompa i je tu wkleję....

Halo, a gdzie Nam zniknęła Dosia??


 
Ona25 witaj.
Dawałam nie czułaś Iwon?
Teraz właśnie wróciłam z rundki po wsi na rowerze. Właśnie gdzie jest Dosia? Co się stało z Dosią? Dosia zniknęła stąd?
Pogoda się uspokoiła i może jutro będzie ładnie na dworze.
Jutro wraca chyba mój ślubny, wszystko to składa się na potencjalny sex-będę go musiała pozbawić takiej szansy i chyba mu wkręcę, że medyk mi nie pozwolił:-):-):-) a jak się ładnie popłaszczy to może się skusze:-):-)
 
Ona
witaj wśród lipcówek:-)
Stopi
bądź cierpliwa i leż a na pewno wszystko będzie dobrze:-)
Monia
mi się często zdarza chodzić spac koło 20 więc dla mnie taka pora nie jest dziwna;-)
 
mam pytanie,od kiedy czujecie ruchy dziecka?jakie to uczucie?glownie chodzi mi o pierwsza ciaze bo wiem,ze w drugiej jest to wczesniej
 
ja coś zaczęłam czuć od kilku dni dopiero czyli od początku 19 tygodnia i czuję jak coś bulgocze w brzuchu czasem łaskocze:-)
u mnie na kopniaczki za wcześniej, ale są lipcóweczki z późniejszym terminem i czują kopniaczki... ja mam na sam koniec lipca więc cierpliwie czekam
 
ja mam na 25 lipiec i nie czuje tzw motylkow co mnie martwi.Cos tam w brzuchu nieraz czuje ale nie mam pewnosci ,ze to dzidzia.
 
reklama
ja mam na 30 i też nie mam pewności ze to ruchy dziecka, ale wcześniej nie było tych bulgotków wiec tak myślę..
zresztą brak ruchów po 22 lub 24 tygodniu(różnie podają) mogą niepokoić ale teraz jeszcze nie
 
Do góry