reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
Smadam Lachony:-):-):-) bo płytka się na mnie patrzy i mówi Włącz mnie, włącz mnie i nie mogę jej odmówić. Kolorowych snów Kochane i spokojnej nocki.
 
No poczytałam te dwa ostatnie dni:-)
Aleście nadrukowaly. Ale dobrze.
Gratuluję serdecznie dobrych wyników oraz udanych wizytek. Ja na usg dopiero 27.03 i może moje wewnętrzne dziecię pokaże co ma między nóżkami..... Ale cóż trzeba poczekać jeszcze troszkę.
Tym, które idą spać życzę spokojnej nocki, a te które buszują po neciku owocnych poszukiwań:-D:-D:-D:tak:
Papatki i do jutra:happy:
 
Skończyłam, setny raz patrzyłam a przeżywałam jak głupia. Śpicie? To nie szaleje za bardzo. Do dziś:-):-):-)
 
willsonka cosik w tym jest :-) założe się że sporo z nas zaszło w ciążę w "dziwnych" okolicznościach troszkę sprzecznych z naturą :-) ja np. 29 pażdziernika dostałam @ a 3 lub 6 listopada zaszłam (innego wariantu brak bo TŻ był w trasie) :-)
Co do krągłości mojego TŻ to też dziwnym trafem zaczyna się dziwnie zaokrąglać w ciągu ostatnich czterech miesięcy ... może będziemy mieli dwójkę :-):-):-)
Anetka_83 będziemy ściskać kciuki z całych sił :tak::tak::tak: a Ty słoneczko wrzuć na luzik, kolacyjka przy świecach troszkę winka na podniesienie ciśnienia i do robotki :tak:
slonce1 prasowanie to mój wróg nr.1 nawet mój TŻ nauczył się sam prasować sobie koszulki jak chce być śliczny :-)
stopi69 cudowne wieści :-):-):-) GRATULECZKI :-):-):-) więc jak by to powiedzieć teraz mamy już prawie z górki :-):-):-)
AsiaJan86 BUZIACZKI SŁONECZKO :-):-):-)
Canela słoneczko bardzo Ci współczuję ... zadzwoń do producenta na wszelki wypadek i zapytaj czym były lakierowane meble i czy może Ci udzielić informacji czy ten produkt nie jest szkodliwy dla "Ciężaróweczek"

Uff... :-) nadrobiłam czytanko :-) powoli zaczynam się przyzwyczajać, że dostanę tu funkcję latarnika :-) codziennie gaszę światło :-) lecę teraz pobuszować w neciku, bo sen jakoś mnie omija ;-):tak:
Słodziutki snów i milusiego poranka :-):-):-)
 
Uff, udalo mi sie przebrnac, teraz tylko bedzie klopot z odtworzeniem tego co chcialam napisac...

Anetko, kciukasy zacisniete, dobre fluidy wyslane, teraz tylko Ty sie nie martw, odprez sie i "seksuj z konsekwencjami":-)

Stopi, Gratulacje! Czytajac, odczuwalo sie Twoja ogromna radosc:happy:

Nie bylo mnie kilka dni, a tu juz sie imprezka szykuje; Slonce, serdeczne gratulacje!!!!:-D

Monia, wiesz ja jeszcze bym sie nie nastawiala na konkretna plec, sama napisalas, ze jakas mlodziutka osobka to byla, niedoswiadczona, wiec mogla sie pomylic, i oby tak bylo!!!:tak: Poczekaj na nastepne usg, wtedy bedziesz miala wieksza pewnosc.

Kobietki z moim czasem na bb i inne przyjemnosci coraz gorzej i bardzo mi przykro z tego powodu, bo najlepiej jak sie jest na biezaco, ale co zrobic:confused:
Poza tym taka jakas nerwowa jestem, sytuacja w rodzinie nie sprzyja mi, los wkurza, ogolnie ble, ale naszczescie sa jeszcze osoby i sprawy, ktore mnie podnosza na duchu, wiec istnieje sznsa, ze nie sfiksuje:happy:
We wtorek ide do lekarza, zobaczymy czy beda juz wszystkie wyniki, no i moze mi wyjasni co tak w moim opisie usg jest, bo pani nic konkretnego mi nie powiedziala. Poza tym mam do niego romans, bo mam wrazenie, ze jakos dziwnie brzuch mi sie spina, chyba, ze mi sie wydaje, zobaczymy co na to powie.
Maluda szaleje, teraz tez bombarduje zamiast spac (jest 11.55 ) i matka tez klika, zamiast wykorzystac mozliwosc pojscia do wyrka wczesniej niz normalnie i odespac tydzien.
Buziaki dla Was wszystkich!!!
 
Witam w ten piękny sobotni dzień...
Mąż już mi zadeklarował że po śniadaniu idziemy do Parku na godzinny spacer:( A jutro to samo. Taka plucha a on sobie spacerki wymyśla:(
Zamontuje mu na szyję dwie butelki wody mineralnej i powiem to idziemy na długi spacerek...Ciekawe co powie:)
 
reklama
Stopi fajnie ze wszystko ok
Ja tu tylko na chwile nie mam ostatnio natchnienia na pisanie chyba dlatego ze ostatnio moje myśli krąża wkoło przygotowań do ślubu i przepraszam jak bym zniknęła na parę dni
 
Do góry