reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

Iwon3004 śliczności:-), piękne maleństwo.

MamusiaM na którą godzinę idziesz?? Ja mam wizytę na 10, muszę z pracy wyskoczyć.

Anetka_83 ja nie mam pojęcia czy nie można kremów na rozstępy stosować w pierwszym trymestrze:baffled:.

Ja badania mam zamiar zrobić w sobotę, żeby się z pracy nie zwalniać. Mam nadzieję, że wyniki będą na poniedziałek. Dziewczyny ile się czeka po wypiciu glukozy na pobranie krwi?? Ja już nie pamiętam jak to było.
 
reklama
Sam ja badanie poziomu cukru we krwi na czczo ale to tylko na czczo bez picia glukozy ten test chyba robi sie troszkę w póżniejszym okresie ciąży tak ja miałam robione, ale nie pamiętam ile czasu czekałam chyba 1 godz jak sie nie mylę.
 
ale fajnie, że już tyle widziałyście!?! JA TEŻ CHCĘ!

Ja idę dopiero 12 grudnia ale na to badanie genetyczne - USG 4D - czy któraś z Was już może to miała albo w najbliższych dniach ma? ..czy to ja będę pionierką jako 'początkowolipcowa' ?
 
witam mamuski;-)
hmmm....
wlasnie sobie wlosy pofarbowalam na ciemno....
caly czas blondynka i to jasna z kilkoma ciemnymi pasemkami a tu teraz :-)
i wiecie co??
humor sie od razu poprawia:-D
ciekawee tylko jak mi to wyjdzie:-p

iwon3004 piekna dzidziaa:):)
gratuluje:):)
 
goteczko ja tez ma (ale nie 4D) takie usg tylko ja dopiero 19.12 więc chyba bedziesz pionierką ;-)
 
Ostatnia edycja:
Goteczka - chyba jednak będziesz pionierką :-) Bo jeszcze żadna z dziewczyn nie wspominała o tym.

Anetka_83 - jeżeli dobrze pamiętam to o tym już pisała tomtom i też mówiła, że w nie powinnyśmy jeszcze używac takich preparatów.

mamusiaM - na dzień wczorajszy fasolka mierzyła 22 mm.
 
Czy to normalne w 7 tygoniu - moja fasolka mierzy 9 mm, bo u Ciebie iwon3004 widze ze w 9 tyg 22mm to wielka rożnica??? Kurcze wystraszyłam sie teraz:-(
 
Sylwia.m jak możesz to wklej tu na forum zdjęcie z USG :-). Ale to musi być świetne uczucie widzieć na monitorku, jak się takie maleństwo rusza :-) SUPER :-).

Muszę męża wieczorem zdusic żeby zeskanował na komputer i wtedy na pewno wstawię. A uczucie jest naprawdę niesamowite i nie do opisania. Zresztą już niedługo sama zobaczysz:tak:



SylwiaM najlepsze życzenia urodzinowe dla synka.

Bardzo dziękujemy:tak: Ach, nawet nie wiem kiedy ten rok zleciał:baffled:


Wiecie jak tak czytam o waszych wizytach, zdrowych maluszkach i bijących serduszkach to coraz bardziej wierzę, że u mnie też wszystko będzie dobrze:tak:.

Oczywiście, że będzie dobrze:tak: Nie ma innej opcji:-D:-D



A... i takie pytanko... ostatnio dorwałam gdzież w necie info o tym ze nie powinno się stosować maści przeciw rozstępom w I trymestrze... słyszałyście coś takiego ?

Ja niestety nie nie pomoge bo nigdy o czymś takim nie słyszałam:no: Ale na pewno można już w pierwszym trymestrze stosowac oliwkę dla dzieci bo chodzi o to żeby skóra nabrała sprężystości jeszcze zanimzacznie brzuszek rosnąc:-)
 
reklama
Do góry